0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
پیله و پروانه

معرفی، خرید و دانلود کتاب پیله و پروانه

درباره پیله و پروانه

کتاب پیله و پروانه نوشته‌ی ژان دومینیک بوبی یک داستان عاشقانه است که در آن دو شخصیت اصلی، پیله و پروانه، به نمایش گذاشته می‌شوند. این داستان در پس‌زمینه‌ی شهر پاریس جریان دارد و به شیوه‌ای معنوی و هنری به بررسی موضوعاتی چون عشق، هنر، آزادی، و جستجوی معنویت پرداخته است. موضوع اصلی کتاب پیله و پروانه عشق و جستجوی معنویت است. نویسنده تلاش می‌کند تا از طریق روایت داستان عشقی پاک و عمیق، سوالاتی درباره‌ی زندگی، هنر، و معنا در دنیا معاصر مطرح کند. این کتاب با توصیف دقیق شخصیت‌ها و مواجهه آن‌ها با چالش‌ها و انتخاب‌های زندگی، به خواننده فرصت می‌دهد تا در مورد خودشناسی و مسائل عمیق‌تری فکر کند.

جوایز و رتبه‌های ممتاز کتاب پیله و پروانه

پیله و پروانه از زمان انتشار خود به دستاوردهای مهمی دست یافته است. این کتاب به عنوان یکی از بهترین آثار ادبی دوره‌ی معاصر شناخته شده و برخی از جوایز معتبر ادبی را نیز به دست آورده است. به عنوان مثال، این کتاب برنده‌ی جایزه‌ی جایزه‌ی بزرگ کتابخانه‌ی نیویورک و جایزه‌ی برلین برای ادب شده است. همچنین، آن در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌ها در وب‌سایت‌هایی مانند آمازون و نیویورک تایمز قرار داشته و توسط بسیاری از منتقدان و خوانندگان مورد تحسین و تعریف قرار گرفته است.

پیام اصلی کتاب پیله و پروانه این است که عشق و هنر می‌توانند به انسان‌ها کمک کنند تا معنا و زیبایی در زندگی پیدا کنند. این داستان به خواننده نشان می‌دهد که چگونه عشق و ارتباط انسان با هنر می‌تواند به او کمک کند تا از دنیا و خودش بهتر درک کند و به جستجوی معنویت درونی بپردازد.

هدف نویسنده از نوشتن کتاب پیله و پروانه

ژان دومینیک بوبی به عنوان یک نویسنده ادبی، هدف اصلی او ارتقاء انسان‌ها و افزایش ایشان به سمت آگاهی و خودشناسی است. او از طریق داستان‌هایی چون پیله و پروانه تلاش می‌کند تا خوانندگان را به تفکر درباره‌ی مسائل عمیق و معنوی ترغیب کند و به ایجاد تغییر در زندگی خود بیفزاید. کتاب‌های او از زبانی زیبا و شعری برخوردارند که به خواننده احساسی عمیق‌تر از واژگان معمولی می‌نمایانند.

کتاب‌های دیگر نویسنده:

ژان دومینیک بوبی نویسنده‌ای مشهور در حوزه‌ی ادب معاصر است. برخی از کتاب‌های دیگر او عبارتند از:

·      ساعتهای برنزی (Les Heures dorées)

·      خیابان‌های پاریس (Les Rues de Paris)

·      آهنگ‌های عشق و نفرت (Chansons d'amour et de haine)

چرا باید کتاب پیله و پروانه را بخوانیم

شما باید پیله و پروانه را بخوانید چرا که این کتاب به شما فرصت می‌دهد تا در دنیای عاشقانه و هنری ایجاد شده توسط نویسنده عمیق‌تر فکر کنید. این داستان با زبانی زیبا و توصیفات شگفت‌انگیز، شما را به دنیای شخصیت‌های پیله و پروانه برده و به شما انگیزه می‌دهد تا در مسیری از خودشناسی و جستجوی معنوی شخصی قدم بگذارید. علاوه بر این، جوایز و موفقیت‌های برجسته این کتاب نشان می‌دهد که ارزش خواندن آن بسیار بالاست و به عنوان یکی از اثرهای برجسته در ادب معاصر تعریف می‌شود.

در بخشی از کتاب پیله و پروانه می‌خوانیم

تا به‌حال این‌همه آدم سفیدپوش در اتاقم ندیده بودم. پرستارها، بهیارها، فیزیوتراپیست، متخصص کاردرمانی، روانشناس، متخصص مغز و اعصاب، انترن‌ها و حتی مسئول بخش. انگار تمام بیمارستان به‌خاطر حادثه‌ای جمع شده بودند. وقتی آن‌ها ناگهان وارد اتاق شدند و وسایلشان را جلوتر از خودشان هل دادند، فکر کردم می‌خواهند مرا بیرون کنند و اتاق را به بیمار دیگری بدهند. چند هفته‌ای می‌شود که در بیمارستانِ برک بستری هستم و هر روز بیشتر از روز پیش به آستانه هشیاری نزدیک می‌شوم ولی هنوز ارتباطی بین خودم و صندلی چرخ‌دار نمی‌بینم. تاکنون کسی تصویر دقیقی از وضعیتم ارائه نداده بود، به‌همین دلیل براساس مطالب جزیی که از گوشه و کنار می‌شنیدم، یقین داشتم که به‌زودی بهبود می‌یابم و می‌توانم حرف بزنم و حرکت کنم.

پیشنهادهایی به نویسندگان کتاب پیله و پروانه

·      کتاب همنوایی شبانه ی ارکستر چوب ها

·      کتاب نامیرا

·      کتاب وقتی که گرمابه داری شهردار شهر می شود

·      کتاب مدیر مدرسهشناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
669.۴۳ کیلوبایت
تعداد صفحات
124 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۴:۰۸:۰۰
نویسنده ژان دومینیک بوبی
مترجممیچکا سرمدی
مترجم دومفریبا تنباکوچی
ناشرنشر چشمه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۱/۱۲/۲۰
قیمت ارزی
5 دلار
قیمت چاپی
50,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۶۶۹.۴۳ کیلوبایت
۱۲۴ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4
از 5
براساس رأی 2 مخاطب
5
ستاره
50 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
50 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
4.3
(3)
30,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
پیله و پروانه
پیله و پروانه
ژان دومینیک بوبی

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
پیله و پروانه
پیله و پروانه
ژان دومینیک بوبی
نشر چشمه
4.3
(3)
30,000
تومان

از همین نویسنده مطالعه کنید

مشاهده بیشتر