دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی شجاعت کتاب صوتی

کتاب صوتی شجاعت
چیره شدن بر ترس و برانگیختن اعتماد به نفس

نسخه الکترونیک کتاب صوتی شجاعت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی شجاعت را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی شجاعت

چند بار احساس منقبض شدن کرده‌اید؟ چند بار خودتان را آن قدر کوچک کرده‌اید تا در نقشی بگنجید که نمی‌خواستید هیچ بخشی از آن باشید؟ چند بار هنگامی دهان خود را بسته نگاه داشته‌اید که می‌خواستید فریادی بلند بکشید یا نیرویتان را به کسی واگذاشته‌اید که بالاترین سود شما را در نظر نداشت؟ چند بار تسلیم رفتاری بی‌اختیار یا اعتیادآور شده و با فکری روشن انتخاب نکرده‌اید؟ چند بار به خود گفته‌اید: «من نمی‌توانم! به انداز‌ۀ کافی قوی نیستم. آن قدر شجاع یا مطمئن از خود نیستم که هر آنچه آرزو دارم، بشوم؟» هر روز با صدها انتخاب رو به رو هستیم که یا ما را مطمئن، نیرومند و باارزش می‌کنند یا آنچه را بیش از همه آرزو داریم، از ما می‌ربایند. ترس‌های فلج‌کننده، اعتماد به نفس سرکوب‌شده و شجاعت استفاده‌نشده، موانعی هستند که نمی‌گذارند انتخاب‌هایی پرتوان انجام دهیم؛ انتخاب‌هایی که به صلاح ما و هماهنگ با ژرف‌ترین آرزوهایمان هستند. برای بسیاری از ما، در بیش‌تر تصمیم‌هایمان در بارۀ کارهای مالی، خانواده، بدن، وزن و تصوری که از خود داریم، احساس ناشایستگی غالب است. وقتی اطمینان نداشته باشیم، احساس می‌کنیم شایستۀ داشتن آنچه می‌خواهیم نیستیم، شایستۀ ابراز حقیقت خود نیستیم و شایستۀ ایجاد تغییرات بزرگی که اساس آیندۀ‌ما را دگرگون می‌سازد، نیستیم.وقتی احساس ضعف، درماندگی و ناتوانی می‌کنیم، آن نیرورا نداریم که افکار نومیدکننده، منفی و هراسناک را که مانع زندگی دلخواهمان می‌شوند، کنار بزنیم.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی شجاعت

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی شجاعت

یکی از کتاب‌های خوب دبی فورد که کمک زیادی برای گذراندن دوران‌های سخت بود و خیلی خوشحالم که این کتاب به صورت شنیداری با صدای گرم خانم جواهریان آماده و در دسترس است. گوش دادن این کتاب و برای کسانی که هنوز شجاعت کافی برای رو به رو شدن با بیماری‌ها و سختی‌ها رو ندارن توصیه می‌کنم.
در ۹ ماه پیش توسط 912...604 ( | )
عااااااااالی!!! یه کار حرفه ایه دیگه از کلک آزادگان. شجاعت با ترجمهٔ خانم فرناز فرود! عااالی ممنون از فیدیبو و کلک آزادگان دوستداشتنی
در ۹ ماه پیش توسط مجید ( | )
کتاب شجاعت با ترجمهٔ عالی خانوم فرود و صدای گیرای خانوم جواهریان، کتابیه که مدت‌ها منتظرش بودم. ممنون از فیدیبو
در ۹ ماه پیش توسط مجید ( | )
عالي بود با صداي گيراي سميرا جواهريان ، آدم محو ميشه در عالم ??مرسي فيديبو
در ۹ ماه پیش توسط 914...287 ( | )
موضوع، ترجمه و صدا عالی.
در ۹ ماه پیش توسط 912...786 ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • بعدی ›
  • آخرین ››