پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی اثر مرکب کتاب صوتی

کتاب صوتی اثر مرکب

نسخه الکترونیک کتاب صوتی اثر مرکب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی اثر مرکب را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی اثر مرکب

رویاهای شما کدامند؟ جایگاهی که امروز می‌خواستید باشید کجاست؟ شاید باورش کمی سخت باشد ولی بدون اغراق همه ما می‌توانیم زندگی را که دوستش داریم، داشته باشیم. تنها با گام‌هایی ساده، پرورش درون و البته قدرت صبر! برای دستیابی به این‌ها نیاز به راهنمایی و همراهی دارید؟ بسیار خوب، حریصانه به این کتاب گوش سپارید. ما به طور مکرر با اظهارات احساسی افرادی روبه‌رو هستیم که تلاش فراوانی برای پولدار شدن،‌ جوان‌تر شدن،‌ خوش‌تیپ‌تر شدن و... دارند. این افراد انتظار دارند با تبلیغات یک شبه به موفقیت برسند. این‌ پیام‌های تکراری بازاریابی احساس مارا به انحراف می‌کشند تا از خود بپرسیم: واقعا بعد از گذشت چه مدتی می‌توان به موفقیت رسید؟ ما جنبه ساده اما کاملا بنیادی چگونگی رسیدن به موفقیت را گم کرده‌ایم. اگر همه چیزهایی که ما نیاز داشتیم اطلاعات بیشتر بود، هرکسی با یک ارتباط اینترنتی می‌توانست در عمارتی مجلل زندگی کند و هرچه می‌خواست داشته باشد، آنچه ما نیاز داریم طرحی جدید برای فعالیت است. وقت آن رسیده که عادات و رفتارهای جدیدی خلق کنیم که از کارشکنی‌ها و خراب‌کاری‌ها تغییر جهت داده و به سوی موفقیت پیش برود. این همان ساده‌ بودن کار است. دارن هاردی در «اثر مرکب» تمام سعی خود را کرده که به شما بگوید: آینده شما همان انتخاب‌هایتان هستند. شما تصمیمات هر روزتان را حتی اگر جزیی باشد، انتخاب کرده‌اید. مجموع این تصمیمات یا شما را به زندگی که دوست دارید می‌رساند یا به بیراهه می‌کشاند. در واقع این کتاب همان جزییات است. مهم نیست شما چه چیزی را فرا می‌گیرید، چه راهکار و فنونی به کار می‌برید، موفقیت، حاصل «اثر مرکب» است.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی اثر مرکب

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی اثر مرکب

کاش دست از‌ خوانش های نادرست آثار‌ انگیزشی بردارند گروه های‌ کتاب صوتی. من معدود راوی و تکنیک خواندن درست را در پلتفرم ها شنیده ام .
در ۱ هفته پیش توسط محسن خاقانی ( | )