0
انتشارات کتاب‌سرای نیک

معرفی کتاب‌های انتشارات کتاب‌سرای نیک

انتشارات کتاب‌سرای نیک با هدف ترویج کتاب‌خوانی در سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد. عمده فعالیت نشر کتاب‌سرای نیک در زمینه ادبیات داستانی، شعر و هنر است. مدیر مسئول این انتشارات، محمّدعلی صحرانورد است. صحرانورد، تحصیلات خود را در رشته مهندسی مکانیک به پایان رساند. از برجسته‌ترین آثار منتشر شده توسط این ناشر می‌توان به: عشق در روزگار وبا، آدولف ه، طاعون و صد سال تنهایی اشاره کرد.

انتشارات کتاب‌سرای نیک، برخی از برجسته‌ترین عناوین ادبی و فرهنگی را منتشر کرده است؛ این عناوین شامل آثار متنوع و مختلف از حوزه‌های ادبی و هنری هستند که خوانندگان و علاقه‌مندان را به ادب و فرهنگ جهانی جذب کرده‌اند. یکی از این عناوین، «تاریخ موسیقی غرب» است که به تاریخچه‌ موسیقی در جهان غرب می‌پردازد و مطالب ارزشمندی را به خوانندگان ارائه می‌دهد. همچنین، «مجموعه داستان‌های شاهنامه» بازگویی داستان‌های جذاب و حماسی از کتاب شاهنامه فردوسی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.


کتاب الکترونیک و کتاب صوتی

با توسعه کتاب الکترونیک در ایران و عرضه قانونی آن از طریق پلتفرم‌های کتاب‌خوانی، انتشارات کتاب‌سرای نیک از پیشگامان انتشار کتاب در فضای آنلاین بوده است. هدف از حضور در این عرصه، امکان دسترسی آسان به آثار انتشارات و ارتباط با خوانندگان جدید بوده است.

هم‌چنین انتشارات کتاب‌سرای نیک از سال 1395 شروع به تولید کتاب صوتی و انتشار آن در پلتفرم‌ کتاب‌خوانی فیدیبو کرده است. در این مسیر از همراهی گویندگانی همچون فریبا فصیحی، کامبیز خلیلی، دادبه دادمهر، هوتن شاطری‌پور و شهره روحی و ... بهره‌مند بوده است.


پرفروش ترین کتاب‌های الکترونیک :

-        دروغگویی روی مبل

-        صد سال تنهایی

-        سفر روح

-        خودشناسی

-        کنترل ذهن وراج


پرفروش ترین کتاب‌های صوتی :

-        کتاب صوتی اثر مرکب

-        کتاب صوتی 23 راه برای غلبه برتنبلی

-        کتاب صوتی طاعون

-        کتاب صوتی دروغگویی روی مبل

-        کتاب صوتی سفر روح