0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های داستان

اگر چمدان خود را بسته‌اید و آماده سفر به جهان کتاب‌های داستان کودک دلبندتان هستید، کدام همسفر بهتر از فیدیبو؟ فقط کافی است مقصد را مشخص کنید تا باهم همسفر شویم. ما همه چیز این سفر را از قبل آماده کرده‌ایم؛ داستان‌هایی از بهترین نویسندگان جهان که همه از خواندن آن‌ها لذت می‌بریم.

بعضی از داستان‌ها کاملاً ساخته ذهن نویسنده هستند؛ بعضی به واقعیت نزدیک‌ترند؛ بعضی خنده‌دار هستند، طوری که به قهقهه می‌افتید؛ بعضی‌ هم معمایی هستند و شما را به فکر فرو می‌برند. از آخرین داستانی که برای فرزند کوچک خود خوانده‌اید، چقدر می‌گذرد؟

اگر کودکتان هوای شنیدن داستان کرده است، وارد صفحه کودک فیدیبو شوید. در این بخش داستان‌هایی در سبک‌ها و قالب‌های مختلف پیدا خواهید کرد. اگر کودک شما داستان‌هایی با شخصیت‌های حیوانی یا بی‌جان علاقه‌مند است یا دوست دارد داستان بچه‌های کنجکاو و بازیگوش را بخواند، کتاب‌های مختلف و زیادی در فیدیبو وجود دارد.

فیدیبو به سلیقه بچه‌هایی که داستان‌های خارجی دوست دارند هم توجه کرده و در کنار آن به سلیقه آن‌هایی که داستان‌های اصیل ایرانی دوست دارند هم احترام گذاشته است. پس نگران خواندن کتاب‌های بی‌نمک و بی‌محتوا نباشید؛ چون یک هم‌سفر دانا و باتجربه در کنار شما است.


معرفی کتاب‌های پرفروش داستان کودک

یکی از کتاب‌های پرفروش داستان کودک در فیدیبو که برای قبل از خواب کودکان نوشته شده، قصه‌هایی برای پسرهای شجاع است. این کتاب را گروه نویسندگان ایگلو نوشته‌اند و مهدی رمضانی هم آن را ترجمه کرده است.

در قصه‌هایی برای پسرهای شجاع، شما هفت داستان کودک با تصاویر جذاب و دیدنی می‌خوانید. این داستان‌ها، کوتاه اما خواندنی با ماجراجویی‌های زیاد و دارای مضامین تربیتی و آموزشی هستند. اکثر خواننده‌ها این کتاب را دوست داشتند و پیشنهاد می‌کنیم شما هم آن را دانلود کنید و برای کودک عزیز خود بخوانید.

یکی دیگر از کتاب‌های پرفروش داستان فیدیبو، کتاب پاندای بزرگ و اژدهای کوچک است. این کتاب با مضامین ارزشمند انسانی و با داستانی ساده و روان به یکی از کتاب‌های پرفروش جهان تبدیل شده است. داستان پاندای بزرگ و اژدهای کوچک، داستان دو هم‌سفر است که قدم در مسیر زندگی می‌گذارند. آن‌ها در این مسیر با جهان بزرگ پیرامون خود بیشتر آشنا می‌شوند و به‌آرامی به رشد و بلوغ می‌رسند.

این کتاب همچون بسیاری دیگر از کتاب مشهور جهان، توانسته علاوه‌بر کودکان، با بزرگسالان نیز به‌خوبی ارتباط برقرار کند. نویسنده این کتاب، جیمز نوربری از تعالیم شرقی و فلسفه بودا برای بیان مفاهیم مورد نظر خود استفاده کرده است.


دانلود کتاب‌های پرطرفدار داستان کودک

گاهی می‌شود با یک تیر دو نشان زد و با خرید یکی از کتاب‌های پرطرفدار داستان، هم سرگرم شد و هم درس‌های فلسفی یاد گرفت. این موضوع وقتی ارزش بیشتری پیدا می‌کند که چنین کتابی را نویسندگان ایرانی با شناخت از نیازهای کودک ایرانی بنویسند. مجموعه کتاب‌های داستان‌های فکری برای کودکان ایرانی چنین ویژگی‌هایی دارد.

این مجموعه کتاب‌ها در 10 جلد توسط انتشارات یار مانا و با نویسندگی رضاعلی نوروزی، منیره عابدی درچه و نگین درخشنده به چاپ رسیده است. نویسندگان در این کتاب‌ها ابتدا با شرح یک داستان، مقدمه بحثی فلسفی را بنا می‌کنند و سپس با طرح فعالیت‌ها و راهنمایی‌های مختلف، کودکان را به فلسفه‌ورزی تشویق می‌کنند.

موضوعات مورد بحث در داستان‌های فکری برای کودکان ایرانی بسیار متنوع و زیاد است. از جمله این موضوعات می‌توان به گفتن حقیقت، صبوربودن، تهمت‌زدن، اتحاد و... اشاره کرد. حالا که با تنوع موضوعی و گستردگی کتاب‌های پرطرفدار داستان در فیدیبو آشنا شدید، وقت آن است کتاب خود را انتخاب و مطالعه را شروع کنید. فیدیبو سفر خوشی را برای شما جهانگرد داستان آرزو می‌کند.
فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما