0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های آموزش و دانستنی

اگر کودک شما ذهن کنجکاوی دارد و دلش می‌خواهد از اسرار دنیا بیشتر بفهمد، کتاب‌های آموزش و دانستنی کودک را برای او بخوانید. شنیدن این کتاب‌ها برای کودک شما مثل رفتن به یک سفر اکتشافی است. تعجب‌کردن‌های زیاد، پرسش‌های جورواجور و در نهایت علم و دانش بیشتر، نتیجه خواندن این کتاب‌ها خواهد بود.

شاید قبل از خواندن کتابی مثل دانستنی‌های علمی برای کودکان، خیال کنید کودک شما چیزهای زیادی درباره بدن می‌داند. اما وقتی جلدهای مختلف این کتاب را بخوانید، خواهید فهمید جهان بدن یک جهان بدون مرز است که باید  آن را با کودک خب آشنا کنید. 

در فیدیبو، مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های آموزش و دانستنی کودک گردآوری شده است. خواندن این کتاب‌ها می‌تواند تجربه بی‌نظیری برای همه کودکان باشد. کتاب‌های فیدیبو ذهن آن‌ها را قلقلک و تشویق به مطالعه بیشتر می‌کند.

کودک شما به چه موضوعی بیشتر علاقه‌مند است؟ به دنیای دایناسورها یا خرس‌های تنبل؟ دوست دارد درباره زمین بیشتر بدانید یا درباره فضا؟ به هر موضوعی که علاقه‌مند باشد، فیدیبو چند کتاب خوب برایش کنار گذاشته است. پس سفر اکتشافی کودک خود را با خیال راحت با فیدیبو آغاز کنید.


معرفی کتاب‌های پرفروش آموزش و دانستنی کودک

کودکتان دوست دارد به‌جای رفتن به رصدخانه‌ها به خانه هِنری برود و ستاره‌شناسی را از آن‌جا یاد بگیرد؟ در خانه هنری اتفاقات عجیب‌وغریب زیادی می‌افتد. در آن‌جا آدم‌های زیادی را می‌بینید و حرف‌های زیادی هم به زبان طنز درباره فضا و کهکشان می‌شنوید. فیلیپ آردر و مایک گوردون با کتاب فضا، چیزهای زیادی درباره ستاره‌‌ها، سیاره‌ها و فضا به کودک شما یاد می‌دهند. اما «فضا» تنها یکی از کتاب‌های پرفروش آموزش و دانستنی فیلیپ آردر و مایک گوردون است. کودکان با شخصیت هنری، ماجراجویی‌های دیگری نیز خواهند کرد. 

اگر کودک شما به موضوع بدن انسان علاقه‌مند است یا دوست دارد به مصر باستان سفر کند، می‌توانید جلدهای دیگر مجموعه هنری را تهیه کنید. ما در فیدیبو، شش کتاب از مجموعه آثار هنری را برای مخاطب کنجکاو و علاقه‌مند به علم تهیه کرده‌ایم.

 چرا باید دست‌هایم را بشویم وقتی کثیف نیستند؟ یکی از سؤالات مهمی است که برای هر کودکی می‌تواند پیش آید. وانیا اولتن این سؤال را به یک کتاب تبدیل کرده و با داستانی ساده و نقاشی‌هایی جذاب و فانتزی، پاسخ را می‌دهد. اگر می‌خواهید کودک شما پاسخ این سؤال را بفهمد یا درباره موضوعات مهم دیگر، دانش خود را افزایش دهد به بخش کتاب‌های پرفروش آموزش و دانستنی فیدیبو بروید. برای کودک شما کتاب‌های دانستنی جذاب زیادی تدارک دیده‌ شده است.


دانلود کتاب‌های پرطرفدار آموزش و دانستنی کودک

کودک شما دوست دارد یک مخترع بزرگ شود اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟ بد نیست با کتاب خودت اختراع کن شروع کنید. این کتاب پر از نکات و تمرین‌های مفید و ارزشمند برای همه کودکانی است که می‌خواهند روزی یک مخترع بزرگ شوند. برای مخترع‌شدن باید ذهن خلاقی داشت؛ باید بادقت به اطراف نگاه، ضعف‌ها و نواقص را پیدا و برای آن‌ها راه‌حل معرفی کرد. از همین مسیر است که می‌توان به اختراع چیزهای جدید و باارزش امیدوار بود. اندرو ری و لیزا ریگان در کتاب «خودت اختراع کن» با 30 تمرین مختلف و نکات آموزشی مهم، کودک شما را برای تبدیل‌شدن به یک مخترع آماده می‌کنند. آن‌ها راهنمایی‌های ارزشمندی درباره ایده‌پردازی، خلاقیت و... برای او دارند. نویسنده‌های این کتاب کودک شما را به ایده‌پردازی برای اختراع چیزهای مختلف در زمینه‌هایی مثل حیوانات، خوراکی‌ها، فضاپیما و... تشویق می‌کنند.

حالا که قصد خرید کتاب‌های آموزش و دانستنی را برای کودک دلبندتان دارید، به لیست کتاب‌های فیدیبو نگاهی دوباره بیاندازید. با توجه ‌به موضوع مورد علاقه خود، شما می‌توانید کتاب‌های سرگرم‌کننده، تصویری و داستانی مختلفی در این زمینه پیدا کنید.دسته‌ی آموزش و دانستنی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما