0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های شعر

بهترین و مهم‌ترین پیام‌ها زمانی که به کتاب‌های شعر کودک راه پیدا می‌کنند، رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرند. نرمی، ملاحت و احساسی که در کلام شعر جریان دارد، باعث گیراترشدن این دسته از کتاب‌ها می‌شود. به همین خاطر است که کودکان همیشه از شنیدن کلام آهنگین بیشتر لذت می‌برند و بیشتر تأثیر می‌پذیرند.

کتاب‌های شعر کودک فیدیبو، شما را به دنیای رنگارنگ شعر کودک می‌برند. کتاب‌هایی با موضوعات مختلف و برای گروه‌های سنی متفاوت تدارک دیده شده تا شما هیچ‌گونه کمبودی در منابع آموزشی و تربیتی کودک احساس نکنید. کتاب‌های فیدیبو سرگرم‌کننده نیز هستند. بسیاری از آ‌ن‌ها را می‌توان در کنار انجام فعالیت‌های مختلف مثل بازی، نقاشی و... برای کودک خواند. بدین ترتیب، علاوه‌بر این‌که کودک از لذت بازی و سرگرمی بهره‌مند می‌شود، می‌تواند چیزهای زیادی هم یاد بگیرد و رشد کند.

برای داشتن یک روز خوب و سرگرم‌کننده با کتاب به بخش کتاب‌های شعر کودک فیدیبو بروید. آن‌جا مطابق با هدف و سن کودکتان، کتاب شعر دلخواهتان را انتخاب و برای آن بازی و سرگرمی طراحی کنید.  فیدیبو قول می‌دهد خواندن شعر و اجرای چند بازی و فعالیت با کودک، روز و شاید هفته شما را بسازد. در ادامه تعدادی از کتاب‌های معروف شعر کودک که به فروش و محبوبیت زیادی در بین کودکان و خانواده‌ها رسیده‌اند، معرفی می‌شود.


معرفی کتاب‌های پرفروش شعر کودک

ما شاعران بزرگ و برجسته‌ای داریم که با کتاب‌های شعر خود برای چند نسل از کودکان ایران خاطره‌ساز شدند. یکی از این شاعران ناصر کشاورز است که چند کتاب پرفروش او در فیدیبو موجود است. ناصر کشاورز با زبان شیرین و ذهن خلاق خود و با مهارتی کم‌نظیر، کتاب شعر دویدم و دویدم به یک پلنگ رسیدم را نوشته است. این کتاب که با تصویرگری علی خدایی و توسط نشر افق منتشر شده، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های شعر فیدیبو است. دویدم و دویدم به یک پلنگ رسیدم، کتاب شعری کم‌حجم برای گروه سنی الف و ب است. شعرهای این کتاب آهنگین است و کودکان به‌خوبی با آن ارتباط برقرار می‌کنند. کودکان بعد از یکی دو بار شنیدن این شعرها به‌سختی آن را فراموش خواهند کرد. 

شما اگر بخواهید کودکان را با حیوانات و چیزهای دیگر آشنا کنید، محسن نظرخواه کتاب‌های شعر زیادی در این زمینه نوشته است. کتاب پرندگان همراه با  شعر به زبان شعر و طنزآمیز، کودکان را با این دسته از جانواران آشنا می‌کند. این کتاب توسط انتشارات زعفران و برای گروه سنی الف و ب منتشر شده است. شعرها در این کتاب کوتاه، آموزنده و شیرین است و کودکان از دیدن تصاویر آن لذت خواهند برد. کتاب‌های شعر فیدیبو بسیار بیشتر و متنوع‌تر از آن چیزی است که تا اینجا اشاره شد. در ادامه یکی از پرطرف‌دارترین کتاب‌ها در این زمینه معرفی می‌شود.


دانلود کتاب‌های پرطرفدار شعر کودک

در فیدیبو شعرهای خواندنی و آموزنده برای کودکان با سن دبستان نیز پیدا می‌شود. یکی از کتاب‌های پرطرف‌دار شعر برای این گروه سنی، مجموعه شعر قلب کوه از سنگ نیست نوشته غلامرضا بکتاش است. شاعر در این کتاب، چند شعر موزون و قافیه‌دار با عنوان‌هایی مثل «کارگردان جهان»، «مثل ماه رمضان» و... آورده است. او تلاش می‌کند با بیانی ساده و روان و استفاده از ظرفیت‌های زبان فارسی، کودک را به درک عمیق‌تری از جهان پیرامون برساند. این کتاب در 26 صفحه با تصویرگری مهناز انصاری و توسط انتشارات سروش منتشر شده است.

اکنون که با تعدادی از بهترین کتاب‌های شعر کودک آشنا شده‌اید، وقت انتخاب و خرید است. شما با خرید و خواندن این کتاب‌ها می‌توانید منابع آموزشی و سرگرمی درجه‌ یکی در اختیار کودکانتان بگذارید. ضمن این‌که سفری به کودکی خواهید داشت و خاطرات شیرین آن دوران دوباره زنده خواهد شد. پس فرصت را از دست ندهید و شروع به دانلود کتاب شعر کنید.


دسته‌ی شعر

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما