پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
جادوگر واقعی

جادوگر واقعی
دزد جادوگر- کتاب سوم

نسخه الکترونیک جادوگر واقعی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره جادوگر واقعی

کانور که بچه‌ای دله دزد و خیابانی بود شبی برای یافتن غذا از مخفی‌گاهش بیرون زده ودر حالی که از کنار مردی با ردای بلند می گذشت جیبش را زد. وقتی دستش را نگاه کرد سنگی درخشان را دید. مردا رداپوش متوجه شد. او نوری فلینگلاس جادوگر شهر بود. نوری متعجب شد که چطور سنگ پسرک را نکشت. همین باعث شد تا پسرک به عنوان شاگرد به خدمت او درآید. شاگردی نوری ماجراهای پر فراز و نشیبی را برای کانور به وجود آورد که جالب و خواندنی است...

ادامه...

مشخصات جادوگر واقعی

بخشی از جادوگر واقعی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره جادوگر واقعی

زیادی ارزونه بکنش ۹۰ تومن بلکه مشتری شیم😒 نه این که به قیمت این کتاب اعتراض داشته باشم دارم حرفمو که برای اون یکی کتاب زدم و پاک کردینش رو این جا می‌گم. صفحات اون کتاب سه‌برابر اینه. دودوتاچهارتاش رو به شما می‌سپارم.
در ۲ ماه پیش توسط عماد ( | )
کتاب دوم چرا نیست؟
در ۲ ماه پیش توسط sae...ghi ( | )
چند سال باید صبر کنیم تا ناشر محترم جلدای بعدی رو بذاره بعدش میاد و جلد ۲ رو جا میندازه و از جلد ۱ میپره به ۳!!!! این یعنی چی؟؟؟ فیدیبو تو میدونی حمایت از حقوق خوانندگان یعنی چی یا فقط پولتو میشناسی؟ چرا به ناشر اجازه چنین کاری میدی؟
در ۲ ماه پیش توسط احسان اسماعیلی ( | )
همیشه همینطور هستید😒 جلد سوم و چهارم میذارید جلد دوم دلبخواهی هست واستون
در ۲ ماه پیش توسط اینتاچ ( | )