دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
بارگذاری مجدد

بارگذاری مجدد
اسپینوزا ما را تا کجا خواهد برد؟

نسخه الکترونیک بارگذاری مجدد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره بارگذاری مجدد

بارگذاری مجدد: اسپینوزا ما را تا کجا خواهد برد؟ در ادامۀ مجلد نخست، یعنی بازیابی مکرر: قدرت اسپینوزا از کجا می‌آید؟، مجموعه‌ای است از شانزده جستار به قلم فیلسوفان معاصر در خصوص فلسفۀ باروخ اسپینوزا فیلسوف هلندی سدۀ هفدهم. این مجموعه که ذیل دو بخش الف) برپایی عملیات و ب) پیشروی لشکریان، تنظیم شده است شامل نوشته‌هایی است از کسانی همچون ژیل دلوز، الکساندر ماترون، آنتونیو نگری، اتی‌ین بالیبار، پی‌یر فرانسوا مورو، وارن مونتاگ، تد استولز، فیلیپو دل لوکزّه، فردریک لوردون و هاسانا شارپ. این مجموعه با بحث دربارۀ دلالت‌ها و پیامدهای درون‌ماندگاری در سیاست اسپینوزیستی آغاز می‌شود و سپس به مسائل ریز و درشت این نوع از سیاست همچون دموکراسی، شر، بخت، تاریخ، سکسوالیته، قهر، شورش، انبوه خلق، ایدئولوژی، اخلاق، فاجعه، ترس، تروریسم و ... می‌پردازد. جستارهای مجموعۀ حاضر می‌تواند در عین ارایۀ آزمایشگاه یا میدانی برای سنجش قدرت فلسفۀ اسپینوزا و رصد افق‌هایی که فلسفۀ وی ما را بدان‌جا رهنمون می‌شود، در فهم بسیاری از مسائلی به ما یاری رساند که گریبان زمانۀ ما را رها نمی‌کند: از ترس گرفته تا دموکراسی.

ادامه...

مشخصات بارگذاری مجدد

بخشی از بارگذاری مجدد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره بارگذاری مجدد

این سنت قدرتنمد فلسفی به همت گروه از مترجم ها و دوستان با فضیلتشان خوشبختانه مدتی است که از طریق بنگاه انتشاراتی ققننوس وارد فضای فارسی شده است. به گمانم تا کنون جهار کتاب شده ، اتفاق مبارکی است ، مترجم ها تخصوصی هستند و آین آثار به شکلی قابل دفاع وارد فضای فکری ما گشته اند. ممنون از ایشان و بعد ممنون از فیبیدو. تمام آثارشان را بخوانید تا متوجه شوید ما "مردم/توده " چیستیم و چه قدرتی داریم.
در ۱ سال پیش توسط گرسیوز دقیقی ( | )