دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب کاوش در هنر

کتاب کاوش در هنر

نسخه الکترونیک کتاب کاوش در هنر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب کاوش در هنر

در این کتاب به هنر از زوایای گوناگون نگریسته شده و جنبه های مختلف آن مورد بررسی قرار می گیرد. جذابیت هنر به عنوان پدیده ای که ذهن مخاطب را به سوی خود کشانده و او را مشغول می کند از ویژگی های مهمی است که در ابتدای این اثر به آن پرداخته می شود. علاوه بر این آن دسته از مؤلفه های موجود در هنر، از خط و شکل گرفته تا رنگ، روشنایی و تاریکی، بافت و دورنما مورد توجه قرار گرفته و هر کدام در قالب چند اثر هنری مخلف چه نقاشی و چه پیکره یا معماری ارزیابی می شوند. پدیده هایی دیگری مانند عرف و تأثیر آن در آفرینش هنری در طول تاریخ مورد اشاره قرار گرفته و به جایگاه نهادهای هنری از قرون وسطی به بعد به عنوان تنظیم کننده مناسبات هنری پرداخته می شود. همچنین مضامینی در هنر وجود دارد که از گذشته تا به امروز موجب ارائه طیف عظیمی از آثار شده است و در این میان می توان سه نمونه دایره، ستون، مادر و کودک و همچنین مرگ را نام برد که در این کتاب تعدادی از آثار هنری ساخته شده بر این اساس مورد بررسی قرار می گیرد. نویسنده سعی کرده آن چه را که در ذهن دارد با توسل به طیف گسترده ای از آثار هنری در گستره زمانی به نسبت وسیعی بیان کند. از این رو تنوع مطالب موجود در این اثر و شمولیت مباحث مفید آن موجب می شود توجه وی به بسیاری از حوزه ها به اختصار باشد. در انتها می توان گفت مطالعه این کتاب در افزایش اطلاعات تاریخی مخاطب و ارتباط دادن آنان با برخی مباحث نظری هنری نقش قابل توجهی خواهد داشت.

ادامه...

مشخصات کتاب کاوش در هنر

بخشی از کتاب کاوش در هنر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب کاوش در هنر

فوق‌العاده هیجان‌انگیز
در ۲ سال پیش توسط گلینا شاهرخی‌نژاد ( | )