Loading

چند لحظه ...
کتاب قرص‌های شادی و آرامش

کتاب قرص‌های شادی و آرامش

نسخه الکترونیک کتاب قرص‌های شادی و آرامش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب قرص‌های شادی و آرامش

کتاب قرص های شادی و آرامش به وصف شادی و لذت داداجی واسوانی از دیدار مناطق شرق و غرب است که توسط مرکز سادو واسوانی نیویورک منتشر شده است. این کتاب، مجموعه­ای از سخنرانی­ها و موضوعاتی است که او در هر حالت و موقعیتی در هر زمان در مورد آن­ها صحبت می­کند. دادا جی. پی. واسوانی، که بی­شک مرد با خداست، نام او مترادف و هم­معنای شادی و آرامش، فروتنی، شوخ­طبعی و خوشحالی و خوشبختی است. مشعل­دار جامع­ترین آموزه­های برادری و صلح و آرامش، سادو واسوانی است که از مکانی به مکان دیگر، با خود حمل می­کند. این کتاب که به تصویر خطی زیبایی مزین شده است، در مورد اهمیت نیاز به حضور خداوند در زندگی روزمره­ی ما، بحث و مناظره­ای مؤدبانه ارائه می­دهد. هر فصل، گنجینه­ای از حکمت، دانش و حس مشترک شیرینی است که امکان تمرین یک زندگی واقعاً هدفمند و معنادار را برای خواننده فراهم می­کند و باعث می­شود او یک زندگی سرشار از حضور خداوند برای خویش بسازد. هر روز، قرص های جی. پی. را بردارید و تغذیه­ی زندگی با ایمان، آزاد و کامل را به­دست بیاورید که این حق طبیعی شما به عنوان فرزند خانواده است.

ادامه...

مشخصات کتاب قرص‌های شادی و آرامش

بخشی از کتاب قرص‌های شادی و آرامش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب قرص‌های شادی و آرامش

عالی
در ۸ ماه پیش توسط hat...842 ( | )