دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب مدیریت اولویت‌‌‌‌ها فیدی‌پلاس

کتاب مدیریت اولویت‌‌‌‌ها
تکنیک‌های کاربردی مدیریت برتر (۱۲)

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت اولویت‌‌‌‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب مدیریت اولویت‌‌‌‌ها

مدیریت اولویت‌ها بر این فرض استوار است که روی اولویت‌ها‌یتان با خودتان موافق باشید، اما هم‌چنین باید با دیگرانی که در همین روند با شما همسو هستند، موافق باشید. ما به تنهایی حق چندانی نداریم. در یک سازمان، مدیریت خوب اولویت‌ها، یک مسئله‌ی فردی نیست. پیشرفت‌ها جمعی هستند و برای همسویی تلاش‌های متفاوت لازم است. پیشرفت نتیجه‌ی مشارکت جمعی است. ما موفق خواهیم بود، اگر هر یک از ما استقلال بسیاری را در کارش به اثبات برساند، در حالی که روابط کاری متقابلی با دیگران دارد. چگونه می‌توانیم اولویت‌ها را در مرکز یک قسمت، واحد و یک شرکت به مشارکت بگذاریم؟ برای این کار باید تفکر جمعی را برای موقعیت توسعه داد. یک مأموریت یا نمایندگی مشترک با دیگران به خود بدهید: نقاط قوت و ضعف موقعیت واقعی ما کدام است؟ باید چه تحولاتی را در پیرامون خود در نظر بگیریم؟ چه می‌خواهیم بکنیم؟ چه می‌خواهیم بشویم؟ برای رسیدن به آن، باید روی چه اهرم‌هایی کار کنیم؟ و در نهایت، اولویت‌های مشترک ما کدام هستند؟ ما با این دانش جمعی از طریق گفتگو و مناظره‌ها و تمرکز روی آماده‌سازی تصمیم‌گیری در این موقعیت‌ها موفق خواهیم شد. تمرکز به معنی تبادل بین دو سطح از سلسله مراتب است که حرکت خود را روی اهداف اولویت‌ها و ابزاری که باید به آن‌ها رسید، تنظیم کرده‌اند. اما تمرکز دقیق‌تر برای موفقیت، تمرکز فرا جناحی است، در بین قسمت‌ها و ادارات مختلف، میان کارمندان اداری و کارمندان اجرایی، بین دفتر مرکزی و محلی که کار انجام می‌شود و…

ادامه...

مشخصات کتاب مدیریت اولویت‌‌‌‌ها

بخشی از کتاب مدیریت اولویت‌‌‌‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مدیریت اولویت‌‌‌‌ها