Loading

چند لحظه ...
کتاب مدیریت فراقسمتی یا مدیریت غیرمستقیم

کتاب مدیریت فراقسمتی یا مدیریت غیرمستقیم
تكنيک‌های كاربردی مديريت برتر (۹)

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت فراقسمتی یا مدیریت غیرمستقیم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۱,۷۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب مدیریت فراقسمتی یا مدیریت غیرمستقیم

فرا قسمتی طبق لغت نامه‌ی روبرت عبارت است از: "نفوذ کردن یا عبور در بیشترین محدوده از چیز منسجمی که به قطعات مختلف تقسیم شده باشد. با در نظر گرفتن این که چندین زمینه یا تکنیک را در برگیرد." و روبرت دو مثال را ذکر می‌کند: "انجام یک حرکت فراقسمتی برای حل یک مشکل" و " مدیریت و اصول فراقسمتی" از این رو مدیریت به‌خودی خود فرا قسمتی است. ما شکل کلاسیک مدیریت سلسله مراتبی یا یک واحد از آن مجموعه را که تحت فرماندهی است، می‌شناسیم. مدیریت فرا قسمتی، مدیریت افرادی که در پروژه‌های مختلف مشارکت می‌کنند یا مدیریت فرآیند‌های بین واحدها را هدایت می‌کند. دلایل اصلی توسعه‌ی مدیریت فرا قسمتی عبارت‌ است از: عبور از درهای بسته‌ی قسمت خود برای تسهیل مدیریت کلی و عبور از منطق محدوده‌های سازمانی. حذف کردن عدم عملکردی که اغلب از تداخل دو واحد سرچشمه می‌گیرد. اتخاذ گرایش مشتری‌مداری و تمرکز انرژی روی دستاوردهایی برای مشتریان. کسب پیشرفت کلی، حد مطلوب جمع جبری پیشرفت‌های واحد‌ها نیست. فراگرفتن مدیریت فرا قسمتی، امروزه در سازمان‌های پیچیده الزامی شده است، جایی که برای موفقیت، تمامی مجموعه باید با هم کار کنند و واکنش‌ها و استقلال خود را اثبات کنند.

ادامه...

مشخصات کتاب مدیریت فراقسمتی یا مدیریت غیرمستقیم

بخشی از کتاب مدیریت فراقسمتی یا مدیریت غیرمستقیم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مدیریت فراقسمتی یا مدیریت غیرمستقیم