دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی قدر امروز را بدانید کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی قدر امروز را بدانید

نسخه الکترونیک کتاب صوتی قدر امروز را بدانید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی قدر امروز را بدانید را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی قدر امروز را بدانید

هر روز که از خواب بیدار می‌شوید، خداوند به شما یک هدیه می‌دهد که "امروز" نام دارد. اما این هدیه، مسئولیت‌هایی به همراه دارد، خداوند فرموده است: "قدر زمان را بدانید"، به این معنی که اجازه ندهید، هدر برود. امروز را با ناراحتی، منفی و شکست خوردن، نگذرانید، از هر روز بهترین استفاده را ببرید. ممکن است همه چیز عالی نباشد، ممکن است موانع و مشکلاتی داشته باشید، اما هیچ وقت نمی‌توانید دوباره این روز را برگردانید. اگر یاد بگیرید که هر روز را به عنوان یک هدیه ببینید، با هدف تر زندگی خواهید کرد، متوجه می‌شوید که وقتی زمانتان را سپری می‌کنید، در واقع در حال سپری کردن، زندگیتان هستید، می توانید آن را سرمایه گذاری کنید، یا آن را هدر دهید. هر روز خداوند ۸۶۴۰۰ ثانیه را به شما هدیه می‌دهد، می‌توانید آن را هر طور که دوست دارید، استفاده کنید. می‌توانید آن را سرمایه گذاری کنید، توسط مثبت زندگی کردن، امید داشتن، به دنبال اهداف بودن، کمک کردن به دیگران، یا اینکه می‌توانید آن را هدر دهید، با غمگین بودن، منفی بودن، نا امید بودن، نگران بودن. وقتی کاملا از ارزش زمان آگاه باشید و هر روز را به عنوان یک هدیه ببینید، کمکتان می‌کند تا دیدگاه درستی داشته باشید.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی قدر امروز را بدانید

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی قدر امروز را بدانید

من فقط نمونه رو گوش دادم حالم بد شد، آقا مگه قصه دارین تعریف میکنین؟ سخرانی انگیزشی بر پایه مذهب چرا اینقدر بد اجرا شده.
در ۳ سال پیش توسط sam...944 ( | )
دوست نداشتم
در ۱ سال پیش توسط 910...844 ( | )