دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی ماشین پولسازی کتاب صوتی

کتاب صوتی ماشین پولسازی
در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید

نسخه الکترونیک کتاب صوتی ماشین پولسازی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی ماشین پولسازی را رایگان بشنوید

نقد و بررسی کتاب صوتی ماشین پولسازی

اگر دغدغه‌ی مالی دارید و به دنبال تحولات مالی هستید کتاب صوتی «ماشین پول‌سازی» اثر «آنتونی رابینز» راه‌حل کلیدی شماست؛ زیرا بینش و استراتژی بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران دنیا را برای همه‌ی افراد روایت می‌کند.

درباره کتاب صوتی ماشین پول‌سازی

کتاب صوتی «ماشین پول‌سازی» Money Master the Game اثر «آنتونی رابینز» راه‌کارهای عملی و اصولی برای ثروتمندتر شدن و رسیدن به یک درآمد همیشگی ارائه می‌کند. نویسنده در این اثر بر این باور است همه‌ی افراد در هر سطح و درآمدی می‌توانند برای خودشان ماشین پول‌سازی بسازند، ماشین پول‌سازی عبارت است درآمدی که به‌طور دائمی، ماهانه و نقدی برای شما ایجاد می‌شود؛ برای مثال خریدن چند خانه و اجاره دادن آن‌ها یک ماشین پول‌سازی است.

کتاب صوتی «ماشین پول‌سازی» در هفت قدم می‌آموزد که با هر درآمد چگونه جریان‌های درآمدی دیگری بسازید. این هفت قدم عبارت‌اند از «تصمیم بگیرید به یک سرمایه‌گذار تبدیل شوید نه یک مصرف‌کننده‌ ساده»، «با قوانین سرمایه‌گذاری آشنا شوید تا به یکی از افراد درون بازی تبدیل شوید»، «با فهمیدن اینکه آمار واقعی‌تان چه هستند، کاری کنید که بتوانید برنده‌ بازی شوید»، «مهم‌ترین تصمیمتان را که اختصاص دادن سرمایه به شکلی هوشمندانه است، بگیرید»، «برنامه‌ درآمد تضمین‌ شده‌ خودتان را ایجاد کنید»، «مانند حرفه‌ای‌ترین سرمایه‌گذارهای دنیا، سرمایه‌گذاری کنید» و «کار را آغاز کنید و از آینده لذت ببرید، قرار است کار فوق‌العاده‌ای انجام دهید».

کتاب صوتی «ماشین پول‌سازی» برای همه‌ی افرادی که مشتاق پیشرفت مالی هستند مناسب است. این کتاب مستقیماً درباره‌ی پول و فرآیند بهره‌وری درست از آن صحبت می‌کند و از این نظر بسیار مناسب مدیران، بازاریابان و سرپرست‌ها است. این نسخه‌ی صوتی از کتاب شامل دوازده فایل است که میانگین آن‌ها حدود شش دقیقه است به همین دلیل در فرصت کوتاه می‌توان آن را گوش داد و از رهنمودهای آن بهره‌مند شد.

درباره آنتونی رابینز

«آنتونی رابینز» Anthony Robbins نویسنده، مربی و سخنران انگیزشی و حوزه‌ی روانشناسی و موفقیت در 29 فوریه سال 1960 در کالیفرنیا به دنیا آمد. او در خانواده‌ای بسیار فقیر کودکی‌اش را گذراند و در سن کم حدود صدوبیست کیلو وزن داشت و از چاقی زیاد رنج می‌برد. او در آن دوران دچار تنبلی، بی‌حالی و خواب‌آلودگی بود. او پس از مدتی تصمیم می‌گیرد از این وضعیت رهایی یابد و به زندگی‌اش سروسامانی دهد. او با پیروی از راهکارهای روانشناسی و کنترل افکارش توانست حدود پانزده کیلو وزن کم کند و به‌تناسب اندام برسد.

«آنتونی رابینز» مؤسسات و شرکت‌های مختلفی را بنانهاده و به شرکت‌های بزرگ آمریکا مشاوره داده است. او در ارائه راه‌کارهای روانشناسی و مالی به مهارت رسید و به افراد عقب‌مانده، افراد بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان کمک کرد. «آنتونی رابینز» در حال حاضر یکی از مطرح‌ترین نویسندگان و مربی‌های موفقیت و مدیریت است که کتاب‌هایش در سراسر دنیا به فروش می‌رسد. او براساس تجربه‌ی زیسته‌اش و تحولات زندگی‌اش سمینار‌های زیادی برگزار کرده و یافته‌ها و دست‌نوشته‌هایش را به‌صورت مکتوب درآورده است. در ایران این نویسنده بسیار مشهور است و تعداد زیادی از کتاب‌هایش به فارسی ترجمه شده‌اند. ازجمله کتاب‌های دیگر او می‌توان به «تزلزل‌ناپذیر» و «۱۰ قانون موفقیت» اشاره کرد که نسخه‌ی الکترونیک آن‌ها در سایت و اپلیکیشن فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است.

در بخشی از صوتی ماشین پول‌سازی می‌شنویم

به ماشین پول‌سازی‌تان همچون یک کسب‌وکار دوم فکر کنید. این ماشین فاقد کارمند، لیست پرداخت حقوق و سرمایه‌های بالاسری است. تنها ورودی این ماشین پولی است که در آغاز کار در آن قرار داده‌اید و سود مرکبی که این پول تولید می‌کند.

تنها محصولی که این کسب‌وکار تولید می‌کند یک جریان درآمد ثابت برای شما و اعضای خانواده‌تان است که هیچ‌وقت از بین نمی‌رود. هنگامی‌که از این چشم‌انداز به مسئله نگاه کنید، ماشین پول‌سازتان به یک تولیدکننده استقلال برای شما و خانواده‌تان تبدیل خواهد شد.

«اقدام کردن دشوارترین تصمیمی است که باید گرفته شود، بقیه کار به سرسختی خودتان مربوط می‌شود.»

گام اول برای رسیدن به استقلال مالی این است که تصمیم بگیرید می‌خواهید چه مقدار از درآمد کنونی‌تان را به‌صورت هفتگی ذخیره کنید تا بتوانید ساختن ماشین پول‌سازتان را شروع کنید.

به این فرآیند، حتی به‌عنوان نوعی پس‌انداز پول هم نگاه نکنید. من به آن سرمایه استقلال می‌گویم، چون این فرایند استقلال مالی را برای شما به ارمغان می‌آورد. با ذخیره کردن درصد معینی از درآمدتان و سپس سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌ی آن، به نقطه‌ای می‌رسید که پولتان برای شما کار کند و دیگر نیازی نخواهد بود که شما برای پول درآوردن کار کنید.

چه درصدی برای شما مناسب است؟ ۱۰ درصد؟ يا ۱۵ درصد؟ شاید هم ۲۰ درصد؟ هیچ پاسخ درستی برای این پرسش وجود ندارد، تنها با توجه به شرایط خودتان باید پاسخ دهید. غریزه خودتان چه می‌گوید؟ قلبتان چه دستوری می‌دهد؟

قطعاً اگر مانند بیشتر مردم باشید، احساس می‌کنید هر دلاری که به دست می‌آورید قبلاً خرج شده است. این تفکر درست است، همان‌طور که در بالا توضیح دادم، هزینه‌ها هميشه راهی برای رشد کردن پیدا می‌کنند تا همه پول‌های موجود را خرج کنند. واقعیت این است که تا زمانی که شروع به ذخیره کردن پول نکنید نمی‌توانید ماشین پول‌سازی‌تان را ایجاد کنید. به‌بیان‌دیگر، اگر پس‌انداز کردن را آغاز نکنید، آینده خودتان را نابود کرده‌اید.

ساده‌ترین کار برای پس‌انداز پول این است که به‌صورت خودکار این کار را انجام دهید. به‌این‌ترتیب درحالی‌که پولتان پس‌انداز می‌شود، شما حتی آن را نمی‌بینید. اگر این پول را نبینید. زندگی‌تان را طوری تنظیم می‌کنید که با پولی که در اختیار دارید از پس هزینه‌ها بربیایید.

نکته کلیدی در اینجا این است که صرف‌نظر از اینکه درآمدتان چقدر است، درصد مشخصی از آن را پس‌انداز کنید. اتفاقی که در عمل می‌افتد فوق‌العاده خواهد بود. برای مثال تئودور جانسون در سال ۱۹۲۴ کارش را برای UPS آغاز کرد. درحالی‌که هیچ‌وقت درآمدش از سالی چهارده هزار دلار بیشتر نبود. هرماه ۲۰ درصد از درآمدش را کنار می‌گذاشت و هر کریسمس آن را در سهام UPS سرمایه‌گذاری می‌کرد.

ترجمه صوتی ماشین پول‌سازی به زبان فارسی

کتاب صوتی «ماشین پول‌سازی، در بازی پول درآوردن مهارت پیدا کنید» اثر «آنتونی رابینز» را ناشر صوتی سبکتو منتشر کرده است و نسخه‌ی صوتی آن در این صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است. این اثر را گروه مترجمان به فارسی ترجمه کرده‌اند و از ترجمه‌های دیگر این گروه می‌توان به کتاب‌های «یادداشت‌هایی از یک دوست»، «کنترل زندگی‌تان را به دست بگیرید»، «چگونه ذهنی مقاوم داشته باشیم؟» و «هیولای درونتو بیدار کن» اشاره کرد که نسخه‎‌ی الکترونیک همه‌ی آن‌ها در سایت و اپلیکیشن فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است. 

مشخصات کتاب صوتی ماشین پولسازی

 • ناشر سبکتو
 • تاریخ نشر ۱۳۹۸/۰۱/۱۸
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 65.4 مگابایت

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی ماشین پولسازی

معرکه
در ۳ سال پیش توسط امید ( | )
کتابای آنتونی رابینز نخونده میگم عالین چون فرد موفق و سخنور برجسته ای هست خودش
در ۳ سال پیش توسط امید ( | )
آنتونی رابینز کتاباش حرف نداره
در ۲ سال پیش توسط iam Hossein ( | )
فوق العاده. مفید و کاربردی
در ۳ سال پیش توسط سارینا شجاعی ( | )
خوندنش خالی از لطف نیست.
در ۳ سال پیش توسط ارشیا خوشحال ( | )
 • ۱
 • ۲
 • ۳
 • ۴
 • ۵
 • بعدی ›
 • آخرین ››