فیدیبو نماینده قانونی نشر ارتباط برتر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ماجراهای کتی و پری‌های دریایی ۱

کتاب ماجراهای کتی و پری‌های دریایی ۱

نسخه الکترونیک کتاب ماجراهای کتی و پری‌های دریایی ۱ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ماجراهای کتی و پری‌های دریایی ۱

کتی هم مثل بیشتر دختربچه‌ها رؤیاپردازی می‌کرد. اون تو خیال‌پردازی‌هاش یک پرنسس دریایی بود که با ماهی‌ها و دلفین‌ها و موجودات دریایی حرف می‌زد و از آن‌ها مراقبت می‌کرد و با این خیالات ساعت‌ها بازی می‌کرد و خوشحال بود. چند روز بعد خانواده کرون وارد شهر ساحلی شدند، و به خانه‌ای که نزدیک ساحل بود رفتند، در مسیر خانه از کنار ساحل حرکت می‌کردند که پر از قایق‌های کوچک و بزرگ در رنگ‌های مختلف بود که زیبایی خاصی به شهر داده بودند، همین‌طور یک اسکله بزرگ که تعداد زیادی کشتی در اطرافش بودند و در فاصله دوری از ساحل هم سکوی نفتی به چشم می‌خورد که از ساحل خیلی کوچک به نظر می‌رسید. کتی به سکوی نفتی نگاه می‌کرد و نمی‌دونست چه ماجراهایی در انتظارش هست. او از دیدن این‌همه رنگ، جنب‌وجوش و آفتاب تابان بی‌اندازه خوشحال شده بود و از شهر و خانه جدید خیلی خوشش اومده بود، مخصوصاً از خانه که نزدیک ساحل بود.

ادامه...

بخشی از کتاب ماجراهای کتی و پری‌های دریایی ۱

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ماجراهای کتی و پری‌های دریایی ۱