فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک رهبران آخر از همه غذا می‌خورند

میکروبوک رهبران آخر از همه غذا می‌خورند
چرا برخی از تیم‌ها به‌خوبی با هم کار می‌کنند و برخی خیر

نسخه الکترونیک میکروبوک رهبران آخر از همه غذا می‌خورند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک رهبران آخر از همه غذا می‌خورند

کتاب رهبران آخر غذا می‌خورند اثر هورمون‌ها و پیام‌رسان‌های عصبی روی احساسات و در نتیجه اقدام‌های افراد بررسی می‌کند. این کتاب تفاوت‌های به‌وجود آمده در کارکردهای بدن ما در سیر تکامل را بررسی می‌کند و نشان می‌دهد که در نهایت به رهبرانی واقعی نیاز داریم که ما را به سمت مسیر درست هدایت کنند. چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟ *رهبر، مدیرعامل یا مدیر هر کسب‌وکار و سازمانی *افرادی که می‌خواهند در مورد اثر تکامل زیستی روی رفتار امروزه ما بیشتر بدانند *افرادی که به تکنیک‌های رهبری علاقه دارند میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.16 مگابایت
 • تعداد صفحات ۱۰ صفحه

بخشی از میکروبوک رهبران آخر از همه غذا می‌خورند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:رهبران آخر از همه غذا می خورند

چرا برخی از تیم ها به خوبی با هم کار می کنند و برخی خیر

سایمون سینک

ترجمه: گروه ترجمه ناربوحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

میکروبوک چیست؟

میکروبوک ها چکیده ای از برترین کتاب های غیر داستانی جهان هستند که با هدف صرف زمان و هزینه کمتر برای مطالعه تهیه شده اند. برای تهیه میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که چکیده کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند و پاسخگوی نیازهای تعداد بیشتری از مخاطبان باشند.
میکروبوک ها با انتخاب و اشاره به نکات اصلی یک کتاب، امکان دریافت بهتر از متن اصلی را به خوانندگان می دهند و در عین حال محتوایی مستقل، قابل فهم و کاربردی هستند.
با خواندن میکروبوک های فیدیبو می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه با محتوای برترین و پرفروش ترین کتاب های جهان آشنا شوید و گسترهٔ جذابی از موضوعات متنوع، مانند روان شناسی و موفقیت، خودیاری، مدیریت، کسب وکار، سبک زندگی، تاریخ، زندگینامه افراد موفق، انگیزش و الهام بخشی، مهارت های ارتباطی و فروش و بازاریابی پیش روی شماست.
فیدیبو تلاش دارد با انتشار صدها نسخه الکترونیک و صوتی برترین میکروبوک ها، کتاب خوانی را تبدیل به عادتی روزمره و دل نشین کند.

رهبران آخر از همه غذا می خورند: چرا برخی از تیم ها به خوبی با هم کار می کنند و برخی خیر

نویسنده: سایمون سینک
معرفی اجمالی
کتاب رهبران آخر غذا می خورند اثر هورمون ها و پیام رسان های عصبی روی احساسات و در نتیجه اقدام های افراد بررسی می کند. این کتاب تفاوت های به وجود آمده در کارکردهای بدن ما در سیر تکامل را بررسی می کند و نشان می دهد که در نهایت به رهبرانی واقعی نیاز داریم که ما را به سمت مسیر درست هدایت کنند.
چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟
 • رهبر، مدیرعامل یا مدیر هر کسب وکار و سازمانی
 • افرادی که می خواهند در مورد اثر تکامل زیستی روی رفتار امروزه ما بیشتر بدانند
 • افرادی که به تکنیک های رهبری علاقه دارند

درباره نویسنده

سایمون سینک نویسنده ای انگلیسی است که روی پرسش های مربوط به رهبری تمرکز می کند. او علاوه بر «رهبران آخر غذا می خورند»، کتاب پرفروش «با چرا شروع کن» را هم نوشته است.
یاد بگیرید چه چیزی رهبری واقعی را تعریف می کند.
چرا جامعه ما دچار وضع کنونی است؟ جامعه ای که به نظر می رسد برخی در آن قدرت زیادی دارند تا هرکاری که بخواهند انجام دهند و بقیه افراد هیچ قدرتی در تعیین سرنوشت خود ندارند؟ این سلسله مراتب دقیقاً از کجا نشات می گیرد؟
کتاب رهبران آخر غذا می خورند، با مقایسه جوامع مدرن ما (از جمله پیشرفت های فناورانه بسیار و سامانه های پیچیده ای که می توانند ما را به سمت آشفتگی سوق دهند) با جوامعی که نیاکانمان هزاران سال پیش در آن ها زندگی می کردند، به بررسی این پرسش ها می پردازد.
با این کار، می فهمیم که تقسیم شدن جامعه به «رهبران» و «پیروان» صرفاً یکی از پیامدهای ویژگی های زیستی ماست، اما لزوماً به این معنی نیست که تمام رهبرها، انسان های خوبی هستند. پس چه چیز یک رهبر را شایسته پیروی کردن می سازد؟
در این میکروبوک یاد می گیرید که:
 • چرا کارکنان هتل، زندگی خود را فدای مهمان هایشان می کنند،
 • چرا اعطای آزادی به کارکنان در استفاده از منابع سازمان، احتمالاً کاری است که باید به عنوان یک رهبر مسئولیت پذیر انجام داد.
 • با وجود شرایط درست، حتی ممکن است حاضر باشید به کسی شوک الکتریکی وارد کنید.
 • ممکن است بدون آن که بدانید معتاد باشید،
 • چگونه می توان رهبری راستین شد.

نظرات کاربران درباره میکروبوک رهبران آخر از همه غذا می‌خورند