فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی عصر وایکینگ کتاب صوتی

کتاب صوتی عصر وایکینگ

نسخه الکترونیک کتاب صوتی عصر وایکینگ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی عصر وایکینگ

درسده‌های ۸ تا ۱۱ میلادی در کل اروپا، به‌ویژه در شمال این قاره قبیله‌ای جنگجو سر برآورد. آن‌ها علاوه بر جنگاوری به ادبیات نیز علاقه‌ داشتند و تاجرانی چیره دست و بسیار موفق بودند. این جنگ‌آوران مناطق بسیاری را نیز کشف کردند که دوبلین پایتخت ایرلند شمالی از معروف‌ترین آن‌هاست. نورس‌ها که بعدها به وایکینگ معروف شدند تاثیر مهم و ماندگاری بر فرهنگ غرب و تاریخ جهان داشتند. کتاب «عصر وایکینگ‌ها» با نثری روان در پی معرفی بیشتر وایکینگ‌ها و تاثیر آن‌ها در تاریخ جهان و وحشتی که در دل اروپایان انداختند، می‌پردازد. «...در این سال(۷۹۳) اهریمنانی مخوف در نورثامبریا ظاهر شدند و در دل اهالی هراسی شوم فکندند: اینان چون جلوه‌های بی‌نظیر رعد بودند و اژدهایانی آتشین از پسشان در هوا پرواز می‌کردند، و کمی بعد قحطی عظیمی در گرفت و سپس در همان سال یورش شوم کافران، کلیسای خدا در لیندیسفارن را با غارت و قتل عام نابود کرد...»

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی عصر وایکینگ

گرچه وایکینگ ها خوی وحشیگری و غارت و چپاول داشتتد اما مهمترین نکته این بود که بعدها به مرور زمان در سرزمین های اشغال شده توسط آنها با مردمان و فرهنگ آنجا به خوبی کنار می آمدند و پیوندهای اجتماعی برقرار می کردند به طوری که نسلهای بعدی مخلوطی از وایکینگ ها با مردمان آنجا بودند، وایکینگ ها در کشتی سازی و توسعه بنادر مهارت زیادی داشتند و در مناطقی که سکنی می گزیدند با مناطق دیگر اروپا و جهان به تجارت و داد و ستد می پرداختند، در کل کتاب خوبی بود.
در 4 هفته پیش توسط VAHID AB...
کتابی که شیوا و مستند مراحل مختلف پیدایش و اوج وایکینگ ها را بیان می کند. کتاب جنبه داستانی نداشته و بصورت مستند تاریخی اقدام به توضیح می کند
در 2 ماه پیش توسط بابک منصوری فر