فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی خلاصه رمان برجسته ابلوموف کتاب صوتی

کتاب صوتی خلاصه رمان برجسته ابلوموف

نسخه الکترونیک کتاب صوتی خلاصه رمان برجسته ابلوموف به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی خلاصه رمان برجسته ابلوموف

ایلیا ایلیچ ابلوموف دوران کودکی را در املاک پدرش در روستا در کنار خانواده و دوستش آندرهٔ می‌گذارند. در جوانی در سن پترزبورگ به استخدام دولت در می‌آید. پس از سالها خدمت در کار دولتی، ابلوموف بازنشسته همه روز در خانه روی کاناپه می‌لمد. لمیدگی برای او نه از روی خستگی یا کسالت، بلکه خو و عادت اوست. هر وقت در خانه است، که همیشه هست، بر روی کاناپه لمیده یا در خواب است. آندرهٔ می‌کوشد ابلوموف را با زندگی اجتماعی آشنا کند و او را از سستی و خمودگی نجات دهد. اما تلاش او بی ثمر می‌ماند. عشق اولگا هم نمی‌تواند او را از رخوت و سستی بدر آورد. ابلوموف همچنان به زندگی راحت و خمودگی خود ادامه می‌دهد. با بیوه‌ای ازدواج می‌کند و تا آخر زندگی با تن آسایی خود، که آندرهٔ آن را ابلوموفیسم می‌نامد، بسر می‌برد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی خلاصه رمان برجسته ابلوموف

کتابش که فوق العاده است کتاب صوتی هم عالی بود؛راوی هم خیلی خوب بود؛برای من که اول کتابشو به شکل کامل خوندم و بعد نوار صوتی رو به شکل خلاصه گوش کردم؛جذاب بود؛شخصیت پردازی تو ذهنم کامل شد ممنون فیدیبو
در 4 ماه پیش توسط maryam saberi