فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی اعتماد به نفس
جادوی اعتقاد به خود

نسخه الکترونیک کتاب صوتی اعتماد به نفس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی اعتماد به نفس

اعتمادبه‌‌‌نفس مستلزم باور داشتن خود و داشتن تصوری صحیح و مثبت نسبت به خود است. اعتماد‌‌‌به‌‌‌نفس تصویری از درون شماست که در بیرون پدیدار می‌‌‌گردد.
اعتماد‌‌‌به‌‌‌نفسی که از خود نشان می‌‌‌دهید، در چگونگی رفتار دنیا با شما تأثیر می-گذارد. تأثیرات اعتماد‌‌‌به‌‌‌نفس منجر به ایجاد اعتماد‌‌‌به‌‌‌نفس بیشتر می‌‌‌شود. این چرخه‌‌‌ی متوالی موفقیت است.
اعتماد‌‌‌به‌‌‌نفس وسیع‌‌‌ترین ابعاد احساسی را دارد. اگر به خود اطمینان داشته باشید، حتی اگر شیوه‌‌‌ی انجام کاری را هم ندانید ابزاری در دست دارید که شما را قادر به انجام کارهایی خارق‌‌‌العاده می‌‌‌سازد.
آنچه می‌‌‌خواهیم مردم در مورد اعتماد‌‌‌به‌‌‌نفس بدانند این است که اعتماد‌‌‌به‌‌‌نفس منشاء بیرونی ندارد؛ درونی است. افراد بسیاری در انتظار نیرویی خارجی هستند که آنها را تأیید نموده و موجب شود نسبت به خود احساس خوبی داشته باشند، اما اعتماد‌‌‌به‌‌‌نفس در محیط بیرون وجود ندارد.
اعتماد‌‌‌به‌‌‌نفس یک احساس است. احساسات در بدن شکل می‌‌‌گیرند. بنابراین، این شیوه نخستین گام برای شروع است.
لازم است توانایی‌‌‌های خود را تقویت کنید. هنگامی که توانایی‌‌‌های خود را شناسایی کردید، مکانی بیابید که در آنجا برای توانایی‌‌‌های شما ارزش قائل شوند.
خود را به سوی بهترشدن برانید. تا آنجا که ممکن است فراتر از ایده‌‌‌های خود حرکت کنید.

ادامه...
  • ناشر شادن پژواک
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 51.56 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی اعتماد به نفس

خوب بود
در 2 هفته پیش توسط
عالی .من این کتابو پیشنهاد میکنم
در 2 هفته پیش توسط
بد نیست خوبه
در 2 هفته پیش توسط