فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی الیزابت اول

نسخه الکترونیک کتاب صوتی الیزابت اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی الیزابت اول

«رنسانس» جنبشی فرهنگی بود که در اوایل قرن چهاردهم در ایتالیا شروع شد. واژه رنسانس از واژه‌ای لاتین به معنی «تولد دوباره» اقتباس شده است. طی این دوران، توجه به هنر و ادبیات و علوم و اکتشافات جهانی و پیشرفت در آنها در اروپا دوباره جان گرفت. مردم با واکنش علیه فرهنگ کلیسایی قرون وسطا، ارزش‌های تازه‌تری را در جهان انسانی یافتند. حدود قرن هفدهم که دوران رنسانس به پایان رسید، تصور مردم از جهان کاملاً عوض شده بود.
الیزابت اول در اوج دوره رنسانس در قرن شانزدهم ملکه انگلستان بود. دوره سلطنت ۴۵ ساله او که اغلب «دوران طلایی» خوانده می‌شود، دورانی همراه با دستاوردهای بزرگ و شکوهی خیره‌کننده بود. او در دوران سلطنتش نزاع‌های مذهبی را از میان برد و نیروی دریایی انگلستان را تقویت کرد تا ناوگان قدرتمند اسپانیا را شکست دهد. دربار او کانونی برای دانشمندان، نویسندگان و موسیقیدانان بود. الیزابت اول تجسم دوره رنسانس بود و تحولی برگشت‌ناپذیر در انگلستان پدید آورد .

ادامه...
  • ناشر آوانامه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 103.62 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی الیزابت اول

ملکه الیزابت اول در شکل گیری مذهبی، سیاسی و اقتصادی انگلستان نقش بسیار پر رنگی داشته، با این که یک دوشیزه بوده اما قدرت و اقتدار یک پادشاه رو داشته و به خوبی از عهده ی مسئولیت ها بر اومده، نهادینه کردن مذهب پروتستان به عنوان دین اصلی انگلیس، روابط تاثیر گذار با همسایگان، تاسیس کمپانی هند شرقی، محبوبیت در میان اکثریت اقشار جامعه، خوشگذرانی و ریخت و پاش فراوان، جنگ ناگزیر و شکست اسپانیا از جمله مهمترین فعالیت های دوران او بوده است.
در 3 هفته پیش توسط