دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی زندگی نو کتاب صوتی

کتاب صوتی زندگی نو

نسخه الکترونیک کتاب صوتی زندگی نو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی زندگی نو را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی زندگی نو

زندگی‌ نو سرگذشت‌ قهرمانی‌ است‌ که‌ تحت‌ تأثیر یک‌ کتاب‌ قرار می‌گیرد، کل‌ زندگی‌اش‌ را وقف‌ نوری‌ می‌کند که‌ از کتاب‌ می‌تراود و در پی‌ یافتن‌ زندگی‌ای‌ روان‌ می‌شود که‌ کتاب‌ وعده‌اش‌ را داده‌ است. او تحت‌ تأثیر کتاب‌ عاشق‌ می‌شود، از هم‌دانشکده‌ای‌هایش‌ دور می‌شود، استانبول‌ را ترک‌ می‌کند، سفرهایی‌ بی‌پایان‌ را شروع‌ می‌کند، به‌ جاهای‌ گوناگون‌ می‌رود و... . خواننده‌ که‌ همراه‌ او و با همان‌ سرعت‌ به‌ پیش‌ رانده‌ می‌شود، با دنبال‌ کردن‌ ماجراهای‌ قهرمان‌ کتاب‌، خود را در قلب‌ اندوه‌ و خشونتی‌ می‌یابد که‌ خاص‌ جوامعی‌ نظیر ماست‌. در بخشی از کتاب می خوانیم: من بودم، ای فرشته، آن که مدت ها پس از نیمه شب از خانه خود، مثل بیگانه ای ترسو که از خانه کسی دیگر می گریزد، بی سرو صدا بیرون می رفت و در کوچه های تاریک گم می شد. من بودم کسی که از پیاده رو، اشک در چشم و غرق در حس تنهایی، به پنجره های روشن اتاقش چنان نگاه می کرد که انگار به زندگی شکننده و به هدر رفته آدمی دیگر نگاه می کند. من بودم آن که در سکوت به پژواک گام های مصممش گوش می داد و با جوش و خروش به سمت زندگی نو می دوید. اورهان پاموک نویسنده و رمان‌نویس اهل کشور ترکیه و برندهٔ جایزه نوبل ادبیات در سال ۲۰۰۶ است. او نخستین ترک‌تباری است که این جایزه را دریافت کرده‌ است. پاموک در کشور خود نویسنده‌ای نامدار است و آثار او پیش از دریافت جایزه نوبل ادبیات به ۴۶ زبان دنیا و پس از آن به ۵۶ زبان ترجمه شده‌است.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی زندگی نو

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی زندگی نو

هرچی فکر میکنم نمیفهمم چرا چند وقت پیش نظر نوشتم کتاب خوبی بوده. شنیدنش به غایت کسالت بار بود. نام من سرخ رو پیشنهاد میکنم از همین نویسنده
در ۲ سال پیش توسط ati sun ( | )
کتاب بسیار خسته کننده ای هست , توضیحات بیش از حد نویسنده واقعا خستم کرد و داستان کشش نداره بعد سه بخش کنار گذاشتمش ...
در ۲ سال پیش توسط بابک S.N ( | )
فوق العاده است
در ۳ سال پیش توسط fatemeh javadi ( | )
? این کتاب فوق العاده است ?
در ۴ سال پیش توسط ale...992 ( | )
کتاب در عین جذابیت، طولانی و کند پیش می‌رود. خط داستانی جالبی دارد که شخصیت‌ها و مکانها خیلی خوب ساخته و پرداخته شده. قطعا کتاب‌های اورهان پاموک رو توصیه میکنم.
در ۳ ماه پیش توسط ali...e01 ( | )
  • ۱
  • ۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››