دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب فهرستواره‌ی گویش پهلوی آذری

کتاب فهرستواره‌ی گویش پهلوی آذری

نسخه الکترونیک کتاب فهرستواره‌ی گویش پهلوی آذری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب فهرستواره‌ی گویش پهلوی آذری

این دفتر بخشی از فهرستواره‌یِ گلبانگِ پهلوی و چکیده‌یِ بخشِ فهرستواره‌یِ پهلویِ آذری آن می‌باشد. فهرستواره‌یِ گلبانگِ پهلوی که در آینده‌ای نزدیک به یاریِ خداوند به چاپ می‌رسد گویش‌ها و لهجه‌هایِ پهلویِ زیر را در بردارد: آذری، آران و بیدگلی، اَرانی، آشتیانی، آمره‌ای، ابیانه‌ای (ابیانجی)، اشتهاردی، اصفهانی (اسپاهانی)، الموتی، الویری، تاکستانی، تالشی، تبری (مازندرانی)، تهرانی، چهرقانی (چهرگانی)، خراسانی، خوئینی، خوانساری، دربندی (داغستانی)، دلیجانی (دلیگانی)، راجی، رازی، رامندی، رودباری، ساوه‌ای (ساوجی)، سمنانی، شروانی، شیرازی، طالقانی (تالگانی)، قزوینی، قصرانی (کوهسرانی)، کرجیِ آستانه، کرجیِ رازی، کُمیجانی، گیلانی، مراغی (مراقی)، وفسی، ویدَری، همدانی و.... پژوهنده فهرستواره‌یِ گلبانگِ پهلوی ماده‌هایِ پژوهشیِ پژوهش‌هایی را که به زبانِ فارسی و زبان‌هایِ دیگر (پژوهشگران و زبان‌شناسانِ روسی، آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی و... از دو ـ سه سده‌یِ پیش تاکنون) انجام پذیرفته و در درون‌مرز و برون‌مرز به چاپ رسیده است در دست آماده‌سازی دارد. و همچنین پژوهش‌هایی نیز درباره‌یِ گویش‌هایِ پهلوی در دستِ انجام است که امید است به فرجامی نیک رسد و تا سرانجامِ آن راهِ درازی در پیش است به یاریِ خداوند اگر دم و بازدمی باشد و چرخِ زندگانی بگذارد.

ادامه...

مشخصات کتاب فهرستواره‌ی گویش پهلوی آذری

بخشی از کتاب فهرستواره‌ی گویش پهلوی آذری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فهرستواره‌ی گویش پهلوی آذری