فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتیبه پارسی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب جادوی اثر مرکب

کتاب جادوی اثر مرکب

نسخه الکترونیک کتاب جادوی اثر مرکب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب جادوی اثر مرکب

دارن هاردی متولد ۱فوریه ۱۹۷۱ است. وی نویسنده ی کتاب های حوزه ی خودیاری، سخنران حرفه ای انگیزشی، ناشر و مدیرعامل اسبق مجله موفقیت است. وی اولین کسب و کار خود را از سن ۱۸سالگی آغازکرد. در سپتامبر۲۰۰۷ ناشر مجله ی موفقیت شد. وی همچنین تاکنون سمت های اجرایی در شبکه های تلوزیونی CNBC, CBS،MS NBC و FOX داشته است. هاردی در سال ۲۰۱۰، کتاب اثر مرکب را به بازار فرستاد که لقب یکی از پرفروش ترین ها را در نوع خود تصاحب کرد. این کتاب در مورد تاثیر تصمیمات روزمره بر کارایی افراد و همچنین یک راهنما برای دستیابی به اهداف است. روش منحصربه فرد دارن هاردی در کتابش به خواننده انگیزه ی استفاده از دستورالعمل ها را می دهد و سهولت استفاده از این کتاب موفقیت را به ارمغان خواهد آورد. در سال ۲۰۱۱ وی کتاب بهترین سال عمر خود را زندگی کنید را به چاپ رساند که در واقع کارگاه عملی خلق موفقیت است. در دسامبر ۲۰۱۵ دارن مجله موفقیت را ترک کرد تا به دنبال کسب فرصت های جدید باشد. در سال ۲۰۱۵، کتاب کارآفرینی به روش دارن هاردی را منتشر کرد که به تشریح چالش های کسب و کار برای کارآفرینان می پردازد و به نوعی تکمیل کننده گفتار اثر مرکب در این کتاب گنجانده شده است و انتخاب شغل، مدیریت و تثبیت موقعیت شغلی را وابسته به مواردی می داند که در این کتاب به آن می پردازد. دارن مردی است که اساسی ساده اما بسیار موثر برای کسب موفقیت دارد. رازهای موفقیت او پیش روی شماست. وی کارآفرین و ثروتمندی موفق است که با دست و دلبازی اصول و قواعد موفقیت در کسب و کار، حرفه و زندگی را با همگان به اشتراک می گذارد. اصولی که توسط دارن ارائه می شود، دور از دسترس، غیر واقعی و شعاری نیستند. او ساده و کاربردی ترین مواردی را به شما نشان می دهد که تاکنون متوجه آن نبودید.

ادامه...
  • ناشر انتشارات کتیبه پارسی
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.46 مگابایت
  • تعداد صفحات ۹۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب جادوی اثر مرکب

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

مقدمه:

دارن هاردی متولد ۱فوریه ۱۹۷۱ است. وی نویسنده ی کتاب های حوزه ی خودیاری، سخنران حرفه ای انگیزشی، ناشر و مدیرعامل اسبق مجله موفقیت است.
وی اولین کسب و کار خود را از سن ۱۸سالگی آغازکرد. در سپتامبر۲۰۰۷ ناشر مجله ی موفقیت شد. وی همچنین تاکنون سمت های اجرایی در شبکه های تلوزیونی CNBC, CBS،MS NBC و FOX داشته است.
هاردی در سال ۲۰۱۰، کتاب اثر مرکب را به بازار فرستاد که لقب یکی از پرفروش ترین ها را در نوع خود تصاحب کرد. این کتاب در مورد تاثیر تصمیمات روزمره بر کارایی افراد و همچنین یک راهنما برای دستیابی به اهداف است. روش منحصربه فرد دارن هاردی در کتابش به خواننده انگیزه ی استفاده از دستورالعمل ها را می دهد و سهولت استفاده از این کتاب موفقیت را به ارمغان خواهد آورد.
در سال ۲۰۱۱ وی کتاب بهترین سال عمر خود را زندگی کنید را به چاپ رساند که در واقع کارگاه عملی خلق موفقیت است. در دسامبر ۲۰۱۵ دارن مجله موفقیت را ترک کرد تا به دنبال کسب فرصت های جدید باشد.
در سال ۲۰۱۵، کتاب کارآفرینی به روش دارن هاردی را منتشر کرد که به تشریح چالش های کسب و کار برای کارآفرینان می پردازد و به نوعی تکمیل کننده گفتار اثر مرکب در این کتاب گنجانده شده است و انتخاب شغل، مدیریت و تثبیت موقعیت شغلی را وابسته به مواردی می داند که در این کتاب به آن می پردازد.
دارن مردی است که اساسی ساده اما بسیار موثر برای کسب موفقیت دارد. رازهای موفقیت او پیش روی شماست. وی کارآفرین و ثروتمندی موفق است که با دست و دلبازی اصول و قواعد موفقیت در کسب و کار، حرفه و زندگی را با همگان به اشتراک می گذارد.
اصولی که توسط دارن ارائه می شود، دور از دسترس، غیر واقعی و شعاری نیستند. او ساده و کاربردی ترین مواردی را به شما نشان می دهد که تاکنون متوجه آن نبودید.
از به هم پیوستن تلاش های مختصر اما مداوم جادویی به وقوع می پیوندد به نام:
جادوی اثر مرکب.

این کتاب چکیده ی هر سه کتاب است. بیایید شروع کنیم:

بیایید آرزوهای خود را دگرگون، فرضیات را حذف و کنجکاوی خود را مشتعل سازید و به زندگی خود ارزش دهید. از هم اکنون شروع کنید. از این کتاب به عنوان یک راهنما برای کسب زندگی و موفقیتی که به دنبالش هستید، استفاده کنید.

فصل اول: cاثر مرکب

* «خیلی جالب است هر چه بیشتر تمرین می کنم، خوش شانس تر می شوم! (آرنمولدپالمر)»
* هیچ چیز مانند موفقیت، به سرازیریِ شکست نزدیک نیست.
* وجود ثبات و پایداری بزرگترین عامل برای دستیابی به کلید نهایی و اصلی موفقیت است.
* مهم نیست شما چه چیز را فرامی گیرید، چه راهکارها و فنونی به کار می برید، موفقیت حاصل اثر مرکب است.
* سحری در پیچیدگی کارها نیست. این سحر در پیوسته انجام دادن کارهای ساده است تا زمانی که مشعل معجزه ی اثر مرکب شعله ور شود.
* اگر رقیب شما باهوش تر، توانمندتر و یا با تجربه تر است، دقیقاً باید سه تا چهار برابر او تلاش کنید تا بتوانید او را شکست دهید.
* هر انتخاب آغازگر رفتاری است که با مرور زمان عادت خواهد شد.
* به شما توصیه می کنم براساس دلیل و گواه زندگی کنید، نه تئوری های غیرقابل هضم.
* این کتاب برای سرگرمی نیست. برای این است که شما به نتیجه برسید و نتیجه گرفتن مستلزم آن است که به دستورالعمل های آن عمل کنید.
* وقتی شما دید جامعی از یک صنعت داشته باشید و از طریق مطالعه ی این آموزش ها و برترین فعالیت های موفق تریتن افراد جهان به خردمندی و منطقی خاص برسید، چیز شگفت انگیزی ظهور خواهد کرد.
* کسب موفقیت کار سختی است. فرایندی پرزحمت، ملال آور و حتی گاهی اوقات کسل کننده، این که در حوزه ی خود ثروتمند، بانفوذ و جهانی شوید، کاری آهسته و پرالتهاب و صعب الصعود است.
* آنچه که شما به آن نیاز دارید اطلاعات جدید و بیشتر نیست، بلکه نیاز شما طرحی جدید برای فعالیت است.
* من برنده خواهم شد نه برای این که بهترین، باهوش ترین و یا سریع ترین هستم، بلکه عادات رفتاری مثبتی دارم که به آن ها خو گرفته ام.
* یکی از منطق های اصلی پدرم این بود: "مهم نیست چه قدر باهوش هستی. برای رسیدن به مهارت، تجارب نداشته، هوش، ذکاوت و یا توانایی های ذاتی باید سخت تلاش کنی".
* این پیروزی نیست که همرنگ جماعت باشی. متفاوت، فوق العاده و خاص باش.
* پیوستگی و ثبات دارای اهمیت فراوانی است.(۱)
* در واقع، موفقیت عمیق یک فرد، نتیجه ی گزینش انتخاب های کوچک و زیرکانه ای است که با پیوستگی و ثبات در طی زمان تکمیل شده است.
* این یک اصل مهم روانشناسی است که دیگران را مقصر دانسته و خود را بی گناه می پنداریم.
* خبرمهم این است. اثرمرکب قابل پیش بینی و اندازه گیری است. آیا این آرام بخش نیست که بدانید فقط نیاز به برداشتن مجموعه ای از قدم های کوچک اما پیوسته و مداوم برای رشد و پیشرفت اساسی در زندگی خود دارید؟
* پدربزرگ های ما حقیقت ماجرا را می دانستند که شب های خود را صرف چسبیدن به تلویزیون نمی کردند تا بدانند چگونه در سی روز لاغر شوند و یا چگونه می توانند با دیدن تبلیغات در عرض شش ماه به تخت پادشاهی بنشینند.
* جالب است بدانید وقتی ثروتی از نسلی به نسل دیگر سرازیر می شود، غالباً به نازپروردگی می انجامد و یک نوع زندگی بی تحرک ایجاد می کند.
* ممکن است فرزندان خانواده های ثروتمند احساس ارزش گذاری درستی برای ثروت خانوادگی نداشته باشند و نتوانند درک کنند که چه لزومی دارد آن را حفظ کنند.
* موفقیت واقعی و بادوام به کارکردن و تلاشی مستمر نیاز دارد.
* با تمام وجود بدانید که تنها راه رسیدن به موفقیت؛ داشتن نظم شبانه روزی و گاه سخت و مستمر در این دنیای خاکی، گاهی بدون داشتن هیجان و یا تمایلات جنسی مداوم است.
* هر پیروزی و شکستی با تمرکز آغاز می شود. هر چیزی که در زندگی دارید و یا ندارید دقیقاً به خاطر داشتن یا نداشتن تمرکز است. بیاموزیم آن را تغییر دهیم. بیاموزیم آن را کشف کنیم...
* کارهای کوچک و به ظاهر بی اهمیتی که منجر به نتایج منفی می شود را متوقف سازید.
* همه ی ما مثل هم به دنیا می آییم: برهنه، هراسان و ناآگاه.
* گزینه های ما می تواند بهترین دوست و یا بدترین دشمن ما باشد. این گزینه ها یا ما را به اهداف مان می رساند و یا تا دوردست های کهکشان به چرخشمان در می آورد.
* هرچه در زندگی شما وجود دارد برای این است که ابتدا خود شما آن را انتخاب کرده اید.
* اگر انتخاب بدی داشته باشید، زمانی فرا می رسد که مجبورید روی صفحه ی نقشه کشی به عقب برگردید و گزینه ی جدید و بهتری را برگزینید.
* اگر اصلاً انتخابی نداشته باشید آن وقت بایستی پذیرنده ی مجهولاتی باشید که سرراه شما قرار می گیرد.
* هر تصمیمی (حتی اگر ناچیزهم باشد) دگرگون کننده ی مسیر زندگی شما است.
* شما هم می توانید با قوی ساختن خود توسط اثر مرکب، ریسمان مبهمی که زندگی شما را بی رونق ساخته و در مسیر اشتباه انداخته از سر خود بازکنید.
* تصمیم گیری ساده را تجربه کنید. تصمیماتی که شما را به سوی رفتار و عادات حمایت کننده ی زندگی، سوق خواهد داد.
* بزرگ ترین چالش شما این نیست که عمداً انتخاب های بدی دارید، بزرگ ترین چالش شما این است که شما در حالی که خواب هستید، از میان گزینه های خوب خود عبور می کنید.
* انتخاب های ما اغلب توسط فرهنگ و آموزش های ما شکل می گیرد و می تواند در رفتارهای روزمره و عاداتی که به نظر می آید خارج از کنترل هستند، تاثیرگذار باشد.
* شما تصمیم نداشتید زندگی خود را خراب کنید، اما با نیندیشیدن درباره ی انتخاب های تان سبک و سنگین نکردن خطرات، خود را در مقابل عواقب ناخواسته قرار دادید.
* هیچ کس دوست ندارد ظاهری زشت داشته باشد، ورشکسته شده و یا فردی مطلقه به حساب بیاید. اگر نگوییم همیشه، اغلب اوقات این ها عواقب و نتایج مجموعه ای از گزینه های کوچک و نامناسب خودمان است.
* تاکنون فیلی شما را گاز گرفته است؟ پشه چطور، نیشتان زده است؟ در زندگی همیشه چیزهای کوچک هستند که ما را نیش می زنند.
* همیشه این چیزهای کوچک هستند که موفقیت شما را از مسیر خود خارج می کند.
* تصمیمات به ظاهر ناچیز شما می تواند اهداف شما را کم ارزش تلقی کند و آن ها را پایمال سازد.
* گاهی بدون دلیل به کسی که خیلی دوستش دارید دروغ بزرگی می گویید، در حالی که گفتن حقیقت هم چندان فرقی نمی کرد!
* انگشت اتهام را به طرف دیگران نشانه گرفتن کار آسانی است.
* زمانی که رابطه ی رمانتیک با کسی داشته باشیم انگشت گذاشتن بر دیگری یک نعمت است زیرا این کار از تغییر دادن خودمان راحت تر است.
* همه ی ما مردان و زنان خودساخته ای هستیم اما فقط این موفقیت است که به آن اعتبار می بخشد.
* تنها زمانی که شما اراده ی انجام دادن صددرصد مسئولیت را در ارتباط کاری (یاعاشقانه) داشته باشید، کارها درست پیش می رود.
* ارتباطی که براساس شانس باشد همیشه منجر به تباهی خواهد شد.
* اگر همیشه برای هرکاری که انجام می دهم احساس مسئولیت صددرصد داشته باشم، اختیاردار همه ی گزینه ها و تمای بازخوردها و عکس العمل ها هستم.
* من صاحب قدرت ام، همه چیز را در اختیار دارم و مسئولیت تمام کارهایی که انجام می دهم و یا انجام نمی دهم را به عهده می گیرم.
* عده ی بسیاری از مردم انگشت اتهام را به سمت دیگری نشانه گرفته و خود نقش یک قربانی را بازی می کنند. مدام دیگران را سرزنش کرده، آنها را مقصر دانسته و یا حتی دولت را مسئول برطرف کردن مشکلات خود می دانند.
* اگر شما هم ترافیک را علت دیررسیدن خود می دانید و یا همسر، فرزندان و یا همکارانتان را علت بداخلاقی خود می بینید، این یعنی صددرصد مسئولیت شخصی را به عهده نگرفته اید.
* شما تنها کسی هستید که مسئول آنچه برای تان اتفاق می افتد و یا اتفاق نمی افتد هستید.
* من صددرصد تحت کنترل خودم هستم. انتخاب کرده ام که رسماً از قربانی شدن در گذشته، حال و آینده آزاد باشم. من برنده ی واقعی هستم و قدرت کنترل سرنوشت خود را در اختیار دارم.
* همه ی ما خوش شانس هستیم. اگر سالم هستید و کمی هم خوردنی در یخچال دارید شما حقیقتاً خوش شانسید.
* هر کسی فرصت خوشبختی دارد زیرا در ماورای سلامتی ما، شانس با مجموعه ای از گزینه ها و انتخاب هایمان به دست می آید.
* اگر شما در جامعه ای آزاد زندگی می کنید خوش شانس هستید.
* ما هرروز در محاصره ی شانس هستیم. همه ی ما مرتباً با خوش شانسی ها روبه رو می شویم. چه آن را درک کنید و چه به آن بی توجه باشیم.
* من می توانم از دیگری خوش شانس تر باشم و یا نباشم. تفاوت تنها در این است که وقتی خوش شانسی به سوی من آمد از آن بهره بردم.
* موفقیت شامل ۴ رکن اساسی است: ۱. آمادگی،۲. نگرش،۳. فرصت، ۴.عمل کردن.
* «شانس در تمامی اطراف ما قرار دارد. مهم این است که شرایط، گفت وگوها و رویدادهای اتفاقی را ببینیم. شما نمی توانید آنچه را که به دنبالش نیستید ببینید و یا نمی توانید به دنبال چیزی باشید که به آن اعتقاد ندارید.(سرریچارد)»
* خوش شانسی همان چیزی است که بین ریچارد برانسون و جوزف والینگتون تفاوت ایجاد می کند. جوزف والینگتون کیست؟ شما هرگز اسم او را نشنیده اید؛ زیرا او نتوانست به روی شانس هایی که به سویش آمد کار کند.
* افراد بی شماری هستند که امتیازات بیشتر و همچنین موانع بیشتری نسبت به شما در سر راه خود دارند. با این وجود غنی تر و راضی تر از شما هستند.
* شانس با فرصتی برابر تقسیم می شود. نور شانس بر سر همه می تابد. اما بستگی به این دارد که شما تا چه اندازه چتر را از روی سرخود کنار زده و آن را دریافت کنید.
* زمانی که از دوران کودکی فارغ شده و به دنیای بزرگسالی قدم می گذارید، روزی است که تمام مسئولیت زندگی خود را عهده دار می شوید.

نظرات کاربران درباره کتاب جادوی اثر مرکب

این کتاب با کتاب اثر مرکب فرق داره
در 1 سال پیش توسط سید مهدی قبله
کتاب جادوی اثر مرکب نوشته دارن هاردی است که حسین ضرغام آن را گردآوری کرده است. این کتاب منتخبی است از سه کتاب تحت عنوان "اثر مرکب "و "کارآفرینی به روش دارن هاردی" و "امسال تکرار نخواهد شد" اثر دارن هاردی که کلا ۷۰۰ جمله را در این کتاب بیان کرده.
در 12 ماه پیش توسط محمود خدائی