فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی نامه های عاشقانه یک پیامبر کتاب صوتی

کتاب صوتی نامه های عاشقانه یک پیامبر

نسخه الکترونیک کتاب صوتی نامه های عاشقانه یک پیامبر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی نامه های عاشقانه یک پیامبر

نامه‌های عاشقانه یک پیامبر یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های پائولو کوئلیو است که در آن نامه‌های جبران خلیل جبران به ماری هَسکل را گردآوری و بازنویسی کرده است. در این نامه‌ها درونی‌ترین افکار جبران به ثبت رسیده است.
در اثر شنیدنی موسسه نوین کتاب گویا، نامه‌های زیبا و سرشار از مفاهیم عمیق جبران خلیل جبران به ماری هسکل را با صدای مسحور کننده، دلنشین و زیبای پیام دهکردی می‌شنوید. حتی اگر این کتاب را پیشتر خوانده باشید،‌ قطعا این اثر را کاری نو، شنیدنی و به یاد‌ماندنی خواهید یافت…
بخشی از نامه جبران خلیل جبران به ماری هسکل
اگر بتوانم در قلب یک انسان، گوشه‌ای تازه را به او بنمایانم، بیهوده نزیسته‌ام. موضوع خود زندگی است، نه شعف یا درد یا شادی یا ناشادی.‌ نفرت به همان اندازه دوست‌داشتن خوب است، یک دشمن می‌تواند به خوبی یک دوست باشد. برای خود زندگی کن. زندگی‌ات را بزی. سپس به راستی دوست انسان خواهی شد. من نیازمند آنم که بگذارم چیزهایی که باید، رخ بدهند، پس باید برای حوادث غیر مترقبه آماده بود. برای من هر روزی که می‌گذرد تفاوت دارد، و وقتی هشتاد سالم بشود، همچنان منتظر تجربه‌هایی خواهم بود که درون و بیرونم را دگرگون کند. وقتی پیری فرا می‌رسد، دیگر به کارهایی که کرده‌ام نخواهم اندیشید، دیگر گذشته است. می‌خواهم از هر لحظه زندگی که برایم باقی مانده، استفاده کنم.

ادامه...
  • ناشر نوین کتاب گویا
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 106.97 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی نامه های عاشقانه یک پیامبر

این کتاب هم متنش خوبه، هم صدای آقای دهکردی عاااااالیه. اما صدای خانم ماری رو دوست نداشتم. در کل عالی👌
در 6 روز پیش توسط
کتاب خوبه صدای آقای دهکردی هم که عالی.ولی وسطاش خیلی آهنگ پخش میشه🤨
در 3 ماه پیش توسط
خیلی خوبه خیلی.هم صدای آقای دهکردی و هم متن کتاب.....بینظیر♡
در 11 ماه پیش توسط
عالیه عالی عالی عالی و چه صدای جادویی داره پیام دهکردی
در 12 ماه پیش توسط
بسیار زیباست
در 1 سال پیش توسط