0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
هدف
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی هدف

درباره هدف

درباره‌ی کتاب صوتی هدف اثر برایان تریسی

برایان تریسی نویسنده‌ای است که علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و مدیریت شخصی کاملا با نوشتار و فواید کتاب‌های او آشنایی دارند. برایان تریسی در کتاب هدف با ارائه‌ی بیست و یک راهکار مهم به شنونده آموزش می‌دهد که چه طور با استفاده از روش‌های مطرح شده در این کتاب زودتر از آنچه تصور می‌کند و برنامه‌ریزی کرده است به اهداف خود دست پیدا کند. برایان تریسی در این کتاب نشان می‌دهد که بسیاری از اهدافی که برای آن‌ها زمان بلند مدت در نظر گرفته‌ایم، ممکن است در کوتاه مدت دسترس پذیر باشند. تریسی روش کلی این کتاب را در یک جمله خلاصه می‌کند:"هدف‌هایتان را بنویسید، برنامه‌ای برای دستیابی به آن‌ها تدارک ببینید و هر روزتان را صرف این برنامه کنید."

مروری بر فصل‌های کتاب صوتی هدف

کتاب هدف در بیست و یک فصل نوشته شده است که عناوین آن‌ها به ترتیب زیر هستند:

 • توانمندی های خود را آزاد سازید
 • سررشته امور زندگی خود را در دست بگیرید
 • آینده خود را خلق کنید
 • ارزشهای خود را مشخص سازید
 • هدف های واقعی خود را مشخص سازید
 • درباره هدف اصلی خود تصمیم بگیرید
 • باورهایتان را تحلیل کنید
 • از آغاز شروع کنید
 • پیشرفت خود را اندازه بگیرید
 • راه بندها را از میان بردارید
 • در زمینه کاری خود به تخصص برسید
 • با اشخاص مناسب معاشرت کنید
 • دست به کار شوید
 • مدیریت زمان را رعایت کنید
 • همه روزه هدف هایتان را مرور کنید
 • پیوسته هدف هایتان را مجسم کنید
 • ذهن فراهشیار خود را فعال کنید
 • در همه مواقع انعطاف داشته باشید
 • خلاقیت ذاتی خود را آزاد کنید
 • همه روزه کاری انجام دهید
 • مداومت کنید تا به نتیجه برسید

‌در بخشی از کتاب صوتی هدف می‌شنویم

در سیصد و سی بررسی که طی سال‌های گذشته روی رهبران صورت گرفته کیفیت ویژه‌ای در همه‌ی آن‌ها شکل بارز داشته است. یک کیفیت است که همه‌ی رهبران بزرگ در آن مشترک هستند و آن کیفیت پنداره است. رهبران دارای پنداره هستند اما غیررهبر‌ها پنداره ندارند. قبلا توضیح دادم مهم‌ترین کشف در همه‌ی تاریخ بشریت این است که به هرچه به شکل پردوام فکر کنید همان می‌شوید. با این حساب رهبران در اغلب مواقع چه اندیشه‌ای در سر دارند؟ و جواب این است که رهبران به آینده می‌نگرند. به این فکر می‌کنند که به کجا می‌روند و چه می‌توانند بکنند تا به مقصد برسند. از سوی دیگر کسانی که رهبر نیستند بیشتر به حال حاضر فکر می‌کنند و به مسائل موجود می‌اندیشند. آن‌ها به گذشته فکر می‌کنند و نگران آن هستند. به چیزهایی فکر می‌کنند که توان تغییر دادن آن را ندارند.

با این کیفیت، رهبری را آینده نگری می‌نامیم. رهبران به آینده فکر می‌کنند. به این فکر می‌کنند که می‌خواهند به کجا برسند و چه کار کنند. رهبران به خواسته‌هایشان فکر می‌کنند. به این فکر می‌کنند که برای تحقق خواسته‌های خود چه باید بکنند. خبر خوش این است که وقتی به آینده فکر می‌کنید، در نقش یک رهبر ظاهر می‌شوید و به زودی به نتایجی که رهبران به آن می‌رسند دست پیدا می‌کنید. دکتر ادوارد بنفیلد استاد دانشگاه هاروارد بعد از پنجاه سال بررسی و پژوهش به این نتیجه رسیده است که چشم‌انداز بلند مدت مهم‌ترین عامل تعیین کننده‌‌ی شخصی و مالی در زندگی است. بنفیلد چشم‌انداز بلندمدت را قابلیت فکر کردن از چند سال قبل می‌داند. او می‌گوید در حالی‌که در لحظه‌ی اکنون تصمیم می‌گیرید باید به آینده فکر کنید. این یکی از بزرگ‌ترین کشفیاتی است که تا به امروز صورت گرفته است. کمی فکر کنید. هرچه بیشتر به آینده فکر کنید در لحظه‌ی حال تصمیمات بهتری می‌گیرید تا مطمئن شوید که آینده به واقعیت می‌پیوندد.

‌درباره‌ی برایان تریسی نویسنده‌ی کتاب صوتی هدف

برایان تریسی یکی از مطرح‌ترین و شناخته شده‌ترین نویسندگان و سخنرانانی است که در زمینه‌ی آثار انگیزشی و ارتقای شخصی فعالیت می‌کند. تریسی متولد سال 1944 است و ملیت کانادایی-آمریکایی دارد. او بیش از هفتاد کتاب در این رابطه منتشر کرده است که اکثر آن‌ها به زبان‌های بسیاری ترجمه شده‌اند و مورد استفاده‌ی جوامع بین‌المللی بوده‌اند. از مشهورترین کتاب‌های تریسی باید به دو کتاب قورباغه را قورت بده! و روانشناسی موفقیت اشاره کرد. آثار تریسی در دو نسخه‌ی صوتی و متنی برای استفاده‌ی علاقه‌مندان به زمینه‌ی کتاب‌های موفقیت در کتابخانه‌ی فیدیبو در اختیار علاقه‌مندان برای دانلود قرار گرفته‌اند.

ترجمه‌ی کتاب صوتی هدف به فارسی

انتشارات نوین کتاب گویا کتاب صوتی هدف را با ترجمه‌ی مهدی قراچه داغی عرضه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرارداده است. نسخه‌ی صوتی این اثر که توسط انتشارات نوین کتاب گویا ارائه شده است خوانشی است از نسخه‌ی چاپی این کتاب که توسط انتشارات ذهن آویز به چاپ رسیده است.

چرا باید کتاب صوتی هدف را شنید؟

کتاب صوتی هدف مانند بسیاری دیگر از آثار تریسی با رویکردی عمل‌گرایانه و اهدافی مشخص برای دستیابی نوشته شده است. خواننده پس از مطالعه‌ی این کتاب به جای اینکه حال روحی خوبی پیدا کند و احساس خوبی داشته باشد، برنامه‌ای خواهد داشت از کار‌ها و اهدافی که همیشه در سر می‌پرورانده است. کتاب صوتی هدف کتابی نتیجه‌گرا است که به شنونده‌ی خود روش سریع دستیابی به اهدافش را ارزانی می‌کند.

 • کتاب صوتی هدف مدت زمان 497 دقیقه‌ای دارد و به 22 بخش تقسیم شده است.
 • کتاب صوتی هدف در دسته‌ی کتاب‌های موفقیت قرار دارد.
 • کتاب صوتی هدف مناسب برای گروه سنی بزرگ‌سال است.
 • خوانش کتاب صوتی صوتی هدف را غلامرضا صادقی به‌عهده داشته‌است.

آن‌چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب صوتی هدف اثر برایان تریسی بود.خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی خودسازی و موفقیت می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

 

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
476.۷۲ مگابایت
مدت زمان
۰۸:۱۷:۰۷
نویسندهبرایان تریسی
راویغلامرضا صادقی
ناشرنوین کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۵/۰۸
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۴۷۶.۷۲ مگابایت
۰۸:۱۷:۰۷

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.5
از 5
براساس رأی 141 مخاطب
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
اجرای روان 🎙️ (2)
5
ستاره
75 ٪
4
ستاره
14 ٪
3
ستاره
4 ٪
2
ستاره
2 ٪
1
ستاره
3 ٪
95 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
ع
عانگع اصلانیان
۱۳۹۶-۰۷-۱۹
5

برای چندمین بار می خونمش ... واقعا ارزشمنده

a
abo*****@yahoo.com
۱۳۹۷-۰۸-۲۵
5

اهمیت هدفگذاری در زندگی روخیلی خوب توضیح میده

م
مبین بابائیان
۱۳۹۷-۰۸-۲۷
5

حرف نداره

h
hamed
۱۳۹۷-۰۱-۲۵
4

بینظیره حتما حتما حداقل یک بار گوش کنید

ی
یاسین نصراله پور
۱۳۹۷-۰۱-۲۳
5

یکم بیشتر از این کتاب بگین دوستانی که خوندین. آیا روش هدف گذاری و پیدا کردن اهداف عالی و نهایی در زندگی فردی و اجتماعی رو هم گفته؟

ف
فرانک حیدریان
۱۳۹۷-۰۸-۱۶
5

چه صدا و بیان خوبی. خیلی عالیه.???

م
محمد پرویز
۱۳۹۶-۰۷-۲۵
5

خیلی عالیه مخصوصا با گویندگی بسیار جذابش

m
mary R
۱۳۹۸-۰۱-۱۹
5

کتاب عالی و انگیزه بخشی بود، من توی مسیرم گوش میدادم و لذت میبردم...مطمئن باشید با گوش کردن این کتاب حتما نکات جالب و امیدوار کننده ای رو یاد میگیرید

ف
فاطیما حسنى
۱۳۹۸-۰۵-۰۴
5

بهترین کتابى که به هدف هاى شما شکل میده❤️

m
m_s**********@yahoo.com
۱۳۹۷-۰۵-۲۲
5

ممنون بابت این کتاب فقطرلطغا موسیقی آخر هر فصل را ناگهانی پخش نکنید. با هندسفری که گوش میدیم یهو موسیقی پخش میشه و میترسی

نمایش 85 نقد دیگر
4.5
(141)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
49,000
٪50
24,500
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
هدف
٪50
هدف
برایان تریسی
نوین کتاب
4.5
(141)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
49,000
٪50
24,500
تومان