فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تاریخ جهان

کتاب تاریخ جهان
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب تاریخ جهان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب تاریخ جهان

تاریخ جهان نخستین و تنها کتابی است که ارنست گامبریچ آن را ابتدا در ۱۹۳۵ به زبان آلمانی با عنوان زبده تاریخ جهان برای جوانان نگاشته است. این کتاب تحولات و رخدادهای بشر را در چهل فصل از عصر حجر تا عصر اتم با زبانی بسیار ساده و صمیمی، بی‌تکلف، شیرین و جذاب روایت می‌کند، چنان که کثیری از خوانندگان آن در گروه‌های سنی و سطوح آموزشی مختلف گفته‌اند از مطالعه این کتاب نه‌تنها بسیار لذت برده‌اند، بلکه آن را دریچه نوینی به جهان تاریخی و تاریخ جهان یافته‌اند و بر آن شده‌اند که با کتاب‌های دیگری، مطالعه تاریخ را پی بگیرند. مفسر لوس‌آنجلس تایمز می‌گوید گامبریچ به تاریخ جان می‌بخشد و خواننده را همراه خود در سفینه‌ای زمان‌پیما بر فراز تاریخ جهان به پرواز درمی‌آورد و او را همواره در طول کتاب به سیر و سلوکی فکری و عاطفی میان گذشته و حال وامی‌دارد.

ادامه...
  • ناشر نشر نی
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 8.75 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۰۴ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب تاریخ جهان

تاریخو ب زبان ساده گفته... ب نظرم کتاب خوبیه
در 3 هفته پیش توسط
نمیشه نسخه پی‌دی‌اف رو با گوشی خوند.
در 1 ماه پیش توسط
چرا تاریخ هنر گامبریج رو در فیدیبو نمی ذارید؟
در 2 ماه پیش توسط
ارنست گامبریج کتاب ارزنده دیگری دارد به نام تاریخ هنر. اما این کتاب یعنی تاریخ جهان به هیچ عنوان با آن کتاب قابل مقایسه نیست. کتاب تاریخ جهان بیشتر یک تحقیق دانشگاهی است که گامبریج در دوران دانشجویی انجام داده.
در 2 ماه پیش توسط
واسه pdf قیمتش خیلی زیاده
در 3 ماه پیش توسط