فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اینفوگرافیک در انتظار گودو

کتاب اینفوگرافیک در انتظار گودو

نسخه الکترونیک کتاب اینفوگرافیک در انتظار گودو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

درباره کتاب اینفوگرافیک در انتظار گودو

*** خطر لو رفتن داستان *** خطر لو رفتن داستان *** ******************** ‌ این فایل تصویری شامل اطلاعات جالبی درباره نویسنده کتاب در انتظار گودو و همچنین شخصیت‌های اصلی و موضوعات مطرح شده در آن است که با استفاده از تصاویری زیبا طراحی شده است. به این شکل از نمایش اطلاعات، که مفاهم از طریق تصاویر انتقال داده می‌شوند،‌ اینفوگرافیک می‌گویند. در سال‌هایی که جیمز جویس مورد نقد و انتقاد شدید منتقدان ادبی قرار می‌گرفت، یک طرفدار پر و پاقرص داشت که ‌حاضر بود در دفاع از او مقاله‌های زیادی بنویسد. ساموئل بکت نویسنده جوانی بود که این جرات را داشت تا از سبک ‌مبهم و پیچیده جویس دفاع کند. ‌ بکت به کلی شیفته جویش بود، آن‌ها ملاقات‌هایی طولانی با هم داشتند و حتی نقل شده که ساعت‌ها در سکوت ‌می‌نشستند و هر دو از دلتنگی و غصه رنج می‌بردند!‌ تاثیر این رابطه بعدها در آثار بکت به خوبی قابل تشخیص است. نمایش تمام و کمال پوچیِ زندگی چیزی بود که بکت در ‌آن چیره‌دستی خاصی داشت. ‌ او در مهم‌ترین و بزرگ‌ترین نمایشنامه‌اش یعنی «در انتظار گودو» این چیره‌دستی را به حد کمال رساند. ‌ در انتظار گودو روایتِ بی‌بدیل از سرگشتگی، تنهایی،‌ امید واهی و انتظار بیهوده آدمی است. ‌ این نمایشنامه درست به محض انتشار با استقبال بسیار گسترده‌ای رو‌به‌رو شد و بعدها بارها و بارها روی صحنه رفت. ‌ موفقیت بکت با این نمایشنامه وجهی جهانی پیدا کرد و به زبان‌های مختلف ترجمه شد و اجراهای متفاوتی از آن صورت ‌گرفت.‌ در ادامه اینفوگرافیک «در انتظار گودو» را می‌‌بینیم.‌

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 3.36 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

نظرات کاربران درباره کتاب اینفوگرافیک در انتظار گودو

تمام زندگی یک انتظار است. در نمایشنامه در انتظار گودو، ساموئل بکت رنج انسان از چنین وضعیتی را به تصویر می کشد: دو شخصیت این نمایشنامه از طریق بی حرکتی و شکوه و شکایت، این شرایط را در معرض دید بیننده قرار می دهند. خود کلمه “انتظار” به بهترین شکل ماهیت این نمایشنامه را توصیف می کند چرا که در بخش بخش آن حضور دارد.
در 2 سال پیش توسط پری ناز
عالی به خاطر کتابهایی که قرار می دهید تا دسترسی آسان شود لطفا در همه زمینه ها کتاب باشد باتشکر فراوان
در 2 سال پیش توسط sad...ud7
سلام فیدیبو. کتاب های نقد ادبی رو بیشتر کن. مرسی ♥
در 2 سال پیش توسط Saro
جالب بود ، ..
در 2 سال پیش توسط nan...esk
عالی و عمیق
در 10 ماه پیش توسط marjan mohamadnezhad
چرااین کتاب باز نمیشه برای من ؟؟
در 2 سال پیش توسط ath...414
کتاب خوب و جذابی است در عین حال بسیااار خسته کننده و ملال آور..... درست مانند انتظار
در 11 ماه پیش توسط fat...aer
خیلی خوبه 😊
در 1 سال پیش توسط mes...100
افتزاه فقط ۲صفست
در 10 ماه پیش توسط p.....? ...
این اینفوگرافی ها خیلی خوبن!
در 1 سال پیش توسط ندا سلطانی