فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اینفوگرافیک ارباب حلقه‌ها

کتاب اینفوگرافیک ارباب حلقه‌ها

نسخه الکترونیک کتاب اینفوگرافیک ارباب حلقه‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

درباره کتاب اینفوگرافیک ارباب حلقه‌ها

*** خطر لو رفتن داستان *** خطر لو رفتن داستان *** *********************‌ این فایل تصویری شامل اطلاعات جالبی درباره نویسنده کتاب ارباب حلقه‌ها و همچنین شخصیت‌های اصلی و موضوعات مطرح شده در آن است که با استفاده از تصاویری زیبا طراحی شده است. به این شکل از نمایش اطلاعات، که مفاهم از طریق تصاویر انتقال داده می‌شوند،‌ اینفوگرافیک می‌گویند. حلقه‌ای که بر همگان فرمانروایی می‌کند ‌«ارباب حلقه‌ها» را به عنوان شاهکار قرن بیستم می‌شناسند. حماسه‌ای فانتزی که جهانی تازه از نوشتار و به خصوص از ‌سبک فانتزی را به همگان معرفی کرد.‌ این حماسه اثر ِ بی‌بدیل نویسنده‌ای است که قدرت زبان‌شناسی‌ و هوش سرشارش باعث شد تا سرنوشت ادبیات فانتزی را ‌برای همیشه تغییر دهد. ‌ اما ایده این شاهکار حماسی از کجا آمد؟ یک روز هنگامی‌که تالکین در حال تصحیح اوراق امتحانی شاگردانش بود،‌ مشاهده کرد یک نفر یک صفحه از پاسخنامه‌اش ‌را خالی گذاشته و روی آن صفحه تالکین جمله‌ای نوشت که محرک ذهنی او شد: «در داخل سوراخی در زمین هابیتی ‌زندگی می‌کرد»! او سپس احساس کرد باید بداند «هابیت» چیست، در چه نوع سوراخی زندگی می‌کند، و اصلا چرا در ‌سوراخ زندگی می‌کند و غیره…‌ انتشار ارباب حلقه‌ها که دنباله‌ای برای مجموعه هابیت محسوب می‌شد، با استقبال چشم‌گیری رو‌به‌رو شد به‌طوری‌که ناشر ‌اثر نیز از تعداد کتاب‌های فروخته شده تعجب کرد. در سال 1969 ارباب حلقه‌ها تبدیل به انجیل نیمی از آمریکایی‌ها شد، ‌اما این تازه آغاز راهی بود که تالکین و اثر یگانه‌اش پیش‌رو داشتند.‌ در اینفوگرافیک «ارباب حلقه‌ها» با جهان بی‌نظیر تالکین و اسطوره‌های ماندگارش آشنا می‌شویم. ‌ *اینفوگرافیک به مجموعه‌ای از عناصر بصری و آماری گفته می‌شود که با آن می‌توان مفاهیم پیچیده را به راحتی نمایش داد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 3.6 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

نظرات کاربران درباره کتاب اینفوگرافیک ارباب حلقه‌ها

چندان جذاب و گیرا، به خصوص برای کسی که داستان رو خونده، نبود.
در 2 سال پیش توسط mar...015
فقط یه صفحه؟
در 2 سال پیش توسط امیرعلی رجایی
اصلا جالب نبود
در 2 سال پیش توسط sab...ib3
دقیقا چیه؟
در 2 سال پیش توسط she...d.a
ترجمه افتضاح
در 2 سال پیش توسط sh....ani
این چیه دقیقا؟فقط یه صفحه ...و توضیحات نامفهوم....من با اینکه فیلم ارباب حلقه ها رو دیدم اما این خیلی ضعیفه
در 2 سال پیش توسط exo...sha
ناقص و ناکافی.حتی اثری از گالوم نیست.ضمنا گاندولف ساحر بود نه ساحره
در 8 ماه پیش توسط ami...365
مطالعه این دو صفحه رو به کسانی که می خوان کتاب اصلی رو شروع کنند توصیه می کنم. به فیدیبو پیشنهاد می کنم برای موارد مشابه هم لطفا اینفوگرافیک مشابه تهیه کنند.
در 1 سال پیش توسط محمدرضا ندیری
ب جرئت میتونم بگم نصفش اشتباس
در 12 ماه پیش توسط Hosein sanchulee
بدک هم نبود. کسی که عشق ارباب حلقه هاست حتما خوشش میاد
در 1 سال پیش توسط شب ناز