0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
اینفوگرافیک ارباب حلقه ها

معرفی و دانلود رایگان کتاب اینفوگرافیک ارباب حلقه ها

مترجم:
فیدیبو
ناشر:
فیدیبو
درباره اینفوگرافیک ارباب حلقه ها
*** خطر لو رفتن داستان *** خطر لو رفتن داستان *** *********************‌ این فایل تصویری شامل اطلاعات جالبی درباره نویسنده کتاب ارباب حلقه‌ها و همچنین شخصیت‌های اصلی و موضوعات مطرح شده در آن است که با استفاده از تصاویری زیبا طراحی شده است. به این شکل از نمایش اطلاعات، که مفاهم از طریق تصاویر انتقال داده می‌شوند،‌ اینفوگرافیک می‌گویند. حلقه‌ای که بر همگان فرمانروایی می‌کند ‌«ارباب حلقه‌ها» را به عنوان شاهکار قرن بیستم می‌شناسند. حماسه‌ای فانتزی که جهانی تازه از نوشتار و به خصوص از ‌سبک فانتزی را به همگان معرفی کرد.‌ این حماسه اثر ِ بی‌بدیل نویسنده‌ای است که قدرت زبان‌شناسی‌ و هوش سرشارش باعث شد تا سرنوشت ادبیات فانتزی را ‌برای همیشه تغییر دهد. ‌ اما ایده این شاهکار حماسی از کجا آمد؟ یک روز هنگامی‌که تالکین در حال تصحیح اوراق امتحانی شاگردانش بود،‌ مشاهده کرد یک نفر یک صفحه از پاسخنامه‌اش ‌را خالی گذاشته و روی آن صفحه تالکین جمله‌ای نوشت که محرک ذهنی او شد: «در داخل سوراخی در زمین هابیتی ‌زندگی می‌کرد»! او سپس احساس کرد باید بداند «هابیت» چیست، در چه نوع سوراخی زندگی می‌کند، و اصلا چرا در ‌سوراخ زندگی می‌کند و غیره…‌ انتشار ارباب حلقه‌ها که دنباله‌ای برای مجموعه هابیت محسوب می‌شد، با استقبال چشم‌گیری رو‌به‌رو شد به‌طوری‌که ناشر ‌اثر نیز از تعداد کتاب‌های فروخته شده تعجب کرد. در سال 1969 ارباب حلقه‌ها تبدیل به انجیل نیمی از آمریکایی‌ها شد، ‌اما این تازه آغاز راهی بود که تالکین و اثر یگانه‌اش پیش‌رو داشتند.‌ در اینفوگرافیک «ارباب حلقه‌ها» با جهان بی‌نظیر تالکین و اسطوره‌های ماندگارش آشنا می‌شویم. ‌ *اینفوگرافیک به مجموعه‌ای از عناصر بصری و آماری گفته می‌شود که با آن می‌توان مفاهیم پیچیده را به راحتی نمایش داد.
دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
3.۶۰ مگابایت
زمان تقریبی مطالعه
۰۰:۰۰
نویسندهگروه نویسندگان
مترجم فیدیبو
ناشرفیدیبو
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۵/۱۲/۲۵
قیمت ارزی
2.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۳.۶۰ مگابایت

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
2.9
از 5
براساس رأی 205 مخاطب
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
5
ستاره
30 ٪
4
ستاره
8 ٪
3
ستاره
16 ٪
2
ستاره
11 ٪
1
ستاره
32 ٪
114 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
2

چندان جذاب و گیرا، به خصوص برای کسی که داستان رو خونده، نبود.

3

خب طبیعتا این اینفوگرافی رو نمیشه با کتاب یا فیلمش مقایسه کرد فقط برای اطلاعات تکمیلیه و اینکه یه سری یاد اوری ها داره به صورت کلی توبه اما میتونست کامل تر باشه با توضیحاتی از سرزمین ها ...نژاد ها و لی به صورت کلی بد نیس خوبه

3

نمیدونم هدف از تهیه همچین چیزی چی بوده، نه به درد کسی که فیلم رو ندیده میخوره نه به درد اونیکه فیلم رو دیده یا حتی کتابش رو خونده. ضمنا هردو جادوگر مرد بودن نمیدونم اینجا چرا از کلمه ی ساحره استفاده شده!

3

ترجمه و ویرایش این متن پر از اشتباه و ایراد است.به نظر می رسد مترجم خودش کتاب جذاب ارباب حلقه ها را نخوانده است. اگر چه این متن رایگان است اما باید در ترجمه و ویرایش آن دقت بیشتری می شد.

3

این چیه دقیقا؟فقط یه صفحه ...و توضیحات نامفهوم....من با اینکه فیلم ارباب حلقه ها رو دیدم اما این خیلی ضعیفه

2

فقط یه صفحه؟

5

این فقط یه صفحه است ولی اگر توجه کنید اسم بازیگرا در فیلم و چه جادو هایی در فیلم بوده و بقیه ی چیز داخل است. اینو بدونید که خیلی از کاراهای بزرگ فقط با یک قدم کوچک یا ی‌ک اشاره کوچک انجام میشوند

5

مطالعه این دو صفحه رو به کسانی که می خوان کتاب اصلی رو شروع کنند توصیه می کنم. به فیدیبو پیشنهاد می کنم برای موارد مشابه هم لطفا اینفوگرافیک مشابه تهیه کنند.

1

اقا سال انتشار رو نوشتن ۱۸۵۴-۵۵، بعد نویسنده متولد ۱۸۹۰ هستش!!!خوب اینهمه ناقص و مختصر ساختید، اوکی اشکال نداره، ولی خوب روی این فایل ناقصتون دقت کنید اقلن!!!!

5

نظر من : قبل از اینکه کتاب ارباب حلقه‌ها رو بخونید لازم هستش این یک صفحه رو نگاه کنید، که داستان ارباب و حلقه ها رو در ذهن خود تجسم بهتری بکنید (تا اخر داستان).

نمایش 104 نقد دیگر
3
(210)
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
رایگان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
اینفوگرافیک ارباب حلقه ها
اینفوگرافیک ارباب حلقه ها
گروه نویسندگان
فیدیبو
3
(210)
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
رایگان