فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اینفوگرافیک مادام بوواری

کتاب اینفوگرافیک مادام بوواری

نسخه الکترونیک کتاب اینفوگرافیک مادام بوواری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

درباره کتاب اینفوگرافیک مادام بوواری

*** خطر لو رفتن داستان *** خطر لو رفتن داستان *** ******************** این فایل تصویری شامل اطلاعات جالبی درباره نویسنده کتاب مادام بووآری و همچنین شخصیت‌های اصلی و موضوعات مطرح شده در آن است که با استفاده از تصاویری زیبا طراحی شده است. به این شکل از نمایش اطلاعات، که مفاهم از طریق تصاویر انتقال داده می‌شوند،‌ اینفوگرافیک می‌گویند. نگارش مادام بوواری از سپتامبر ۱۸۵۱ تا آوریل ۱۸۵۶ به مدت پنج سال در کرواسه طول کشید. در این مدت فلوبر روزانه بیش از چند خط نمی‌نوشت و مرتب مشغول ویرایش نوشته‌های پیشین بود و هرآنچه را بر کاغذ می‌آورد با صدای بلند برای خود می‌خواند. او برای غنا بخشیدن به داستان علاوه بر بیان داستان اصلی، به بیان چند خاطره و چگونگی ارتباطش با لوئیز کوله پرداخته است. او که بسیار با شخصیت مادام بوواری هم‌ذات‌پنداری می‌کرده‌است، در نامه‌ای گفته‌است که هنگام نوشتن صحنه سم خوردن اما بوواری، مزه آرسنیک را در دهان خود احساس می‌کرده‌است. در اینفوگرافیک کتاب «مادام بوواری» وارد هزارتوی جذاب این داستان می‌شویم.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.17 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

نظرات کاربران درباره کتاب اینفوگرافیک مادام بوواری

تصویر نمونه‌ای زن در آثار نویسندگان کلاسیک، بسیار پررنگ است. «اوژنی گرانده» بالزاک و «آنا کارنینا»ی تولستوی دو نمونه‌ی شهیر دیگرند. اما در این بین، شاید تنها مادام بواری توانسته است «اضطراب شناور» دایمی و بی‌تابی ناشی از نارضایتی همیشگی از وضع موجود، و تلاش برای دست‌یابی به وضع مطلوب را در زنان، به‌خوبی نشان دهد. این ویژگی البته فراتر از کلیشه‌های جنسیتی، بخشی از انرژی همه‌ی ما را –مرد یا زن- هدر می‌دهد یا در شکل متعادلش، کمک می‌کند برای پیشرفت، تلاش کنیم. اما تفاوت معنادار جنسیتی این‌جاست که مردان عموماً با دل بستن به خوشی‌های کوچک و سرگرمی‌هایی نظیر کار و مقام و ثروت، نگاه مصرف‌گرایانه‌تری به زنان دارند، در حالی که زنان، خودآگاه یا ناخودآگاه، عموماً نه همیشه، در جست‌وجوی نیمه‌ی گمشده‌ای هستند که از اساس وجود ندارد. وضعیتی که «سیمون دو بوآر» به عنوان یک زن فرانسوی دیگر (با نامی مشابه اِما بواری!) مشکل اصلی زنان می‌داند.
در 2 سال پیش توسط پری ناز
ممنون.ایده ی جالبیه اینفوگرافیک کردن کتابها.
در 2 سال پیش توسط مریم اکبری
خوب بود..مختصر و مفید ممنون
در 2 سال پیش توسط آتنا رضوانی
ههه
در 2 سال پیش توسط sai...ubi
عالیه
در 6 ماه پیش توسط ram...a10
یعنی کتاب و با همین دو صفحه تمومش کنیم ایا?😶😶😶😶
در 11 ماه پیش توسط naf...363
اینفوگدافی های اینجوری انتظار زیادی نباید داشت،برای کسانی که قبلا کتاب رو خوندن می تونه مفید باشه
در 1 ماه پیش توسط نیما جواشی
تلاشتان افزون باد. خوب بود
در 3 ماه پیش توسط یسنا نوشاد
چرا پس خود کتاب رو نمیذارید؟ من هزار دفعه درخواست دادم!
در 2 سال پیش توسط ریحانه
خیلی چرت بود
در 5 ماه پیش توسط نسترن پارسا