فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک هنر عشق ورزیدن

میکروبوک هنر عشق ورزیدن

نسخه الکترونیک میکروبوک هنر عشق ورزیدن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک هنر عشق ورزیدن

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌ دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک چکیده‌ای مفید و کاربردی از کتاب «هنر عشق ورزیدن» است. میکروبوک هنر عشق ورزیدن توضیح می‌دهد که عشق را مانند هر هنر دیگری باید تمرین کرد تا آموخت. اریک فروم، روانشناس و فیلسوف آلمانی، اشکال مختلف عشق را در این کتاب معرفی کرده و به خطراتی که جامعه‌ سرمایه‌داری برای عشق دارد،‌ اشاره می‌کند. چه کسانی باید این میکروکتاب‌ها را بخوانند؟ - عاشقان - کسانی که می‌خواهند بدانند عشق ورزیدن به چه معنا است - علاقه‌مندان به کتاب‌های کلاسیک میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.14 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه

بخشی از میکروبوک هنر عشق ورزیدن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:هنر عشق ورزیدنحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

هنر عشق ورزیدن (The art of loving)

هنر عشق ورزیدن (۱۹۵۶) توضیح می دهد که عشق را مانند هر هنر دیگری باید تمرین کرد تا آموخت. اریک فروم، روانشناس و فیلسوف آلمانی، اشکال مختلف عشق را در این کتابچه معرفی کرده و به خطراتی که جامعه سرمایه داری برای عشق ایجاد دارد، اشاره می کند.
چه کسانی باید این کتابچه (MicroBook) را بخوانند؟
  • عاشقان
  • کسانی که می خواهند بدانند دادن و گرفتن عشق به چه معنا است
  • علاقه مندان به کتاب های کلاسیک
چه کسی این کتابچه را نوشته؟
اریک فروم (۱۹۰۰-۱۹۸۰) روانشناس، جامعه شناس و فیلسوفی مطرح با شهرت جهانی بود که ایده سوسیالیسم انسانی و دموکراتیک را مطرح کرد. او از پدر و مادری یهودی ارتدوکس در فرانکفورت آلمان متولد شد. در ۱۹۳۴، بعد از اینکه نازی ها قدرت را در آلمان به دست گرفتند به نیویورک مهاجرت کرد، شهروند آمریکا شد و در دانشگاه های زیادی از جمله کلمبیا و ییل به تدریس پرداخت.
این کتابچه، چه فایده ای دارد؟
کاوشی کلاسیک در اجزاء تشکیل دهنده عشق.
عشق چه در رومئو ژولیتِ شکسپیر و چه در تایتانیکِ جیمز کامرون مفهومی به شدت پرسشش و جذاب است؛ جذابیتی که بخشی از آن از ناتوانی انسان در فهم دقیق ماهیت عشق نشئت می گیرد. آیا عشق صرفاً واکنشی شیمیایی در مغز انسان است؟ یا پدیده ای جادویی و در نهایت نا دانستنی است؟
این کتابچه، بر اساس کاوش کلاسیک عشق توسط اریک فروم، به چگونگی و چرایی عشق ورزیدن می پردازند و شما را با انواع مختلف عشق ورزیدن آشنا می کنند؛ برخی از آن ها را تجربه کرده اید و برخی دیگر برایتان جدیدند. در این کتابچه روش تقویت توانایی عشق ورزیدن را هم خواهید آموخت- مهارتی که حقیقتاً ارزشمند است.

نظرات کاربران درباره میکروبوک هنر عشق ورزیدن

این کتابای ۲۰ دقیقه ای در حد مقدمه یه کتابم نبودن! انتظار بیشتری داشتم! مثل یه مقاله که آدم تو روزنامه می خونه و بعدم مطالبشو فراموش می کنه.
در 2 سال پیش توسط ale...mim
خوب نبود
در 2 سال پیش توسط ami...d56
میشه کتاب کامل اش رو هم بذارید!!! به این مجموعه بیست و چهار صفحه ای نمیشه گفت کتاب ، بیشتر کاتالوگی از کتاب اصلی است. و وقتی تصمیم میگیری کتاب اصلی رو بخونی، متاسفانه موجود نیست.!!!
در 2 سال پیش توسط مینو کبریتچی
کتاب کامل نیست
در 2 سال پیش توسط hos...r80
من خوشم نیومد اصلا
در 2 سال پیش توسط zed am
خوب بود ممنون، ولی یکم زیادی خلاصه شده بود
در 2 سال پیش توسط are...374
عالی
در 2 سال پیش توسط Che...002
برای من که جذاب بود. عشق یا مصرف گرایی؟!
در 2 سال پیش توسط محمدرضا رمضانی
متن انسجام نداشت. واقعا در حد کتاب نیست. من این کتاب رو چون رایگان بود دریافت کردم وگرنه فروش این محصول بی انصافیه!
در 2 سال پیش توسط شادی مشتاق
خوب نبود
در 2 سال پیش توسط 92....azi