فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اژدهایان خفته

کتاب اژدهایان خفته

نسخه الکترونیک کتاب اژدهایان خفته به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب اژدهایان خفته

اژدهایان خفته اثری است به قلم نوجوانی چهارده‌ساله، و انتشارات آفرینگان، که بر انتشار آثار فلسفی و ادبی برای کودکان و نوجوانان تمرکز دارد، خوشحال است که این بار اثری برای مخاطبان نوجوان نشر داده که نویسنده‌اش خودْ از همان گروه سنی است. این کتاب داستانی است در ژانر فانتزی و، در آن، نویسنده کوشیده، ضمن رعایت قواعد ژانر، با استفاده از موجودات خیالی قصه‌ها و متل‌های ایرانی، داستانی تا حد امکان سازگار با فرهنگ کشور خود خلق کند. داوری درباره کیفیت اثر را به خوانندگان تیزبین واگذار می‌کنیم.

ادامه...
  • ناشر گروه انتشاراتی ققنوس
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.41 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۸۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب اژدهایان خفته

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:تقدیم به:
فرهنگ اصیل و کهن پارسی، مردمان متمدن و بافرهنگ ایران زمین، پدر و مادرم، و دوستِ خوبم علی رادمهر

هر داستان واقعیتی است که در درون دروغی نهفته است.

استیون کینگ

مقدمه

ایده این داستان وقتی به ذهنم رسید که مطلبی درباره هیولاهایی که در باورهای عامیانه و خرافی ایرانیان وجود داشته می خواندم. با خود گفتم که این هیولاها کم کم به دستِ فراموشی سپرده شده اند و امروز کمتر نوجوانی پیدا می شود که این ها را بشناسد. پس این داستان را نوشتم تا هیولاهای ایرانی را به نوجوانان علاقه مند به ژانر فانتزی معرفی کنم.
این داستانْ اولین تجربه من است و قطعا عاری از عیب و ایراد نیست. پس ایرادات واضح آن را به حسابِ بی تجربگی ام بگذارید.
جا دارد که این جا از ویراستاران محترم تحریریه نشر ققنوس تشکر کنم که با تیزبینی و تجربه شان سعی کردند تا اشکالات دستور زبانی و جمله بندی ها را رفع کنند. و تشکر ویژه را از جناب آقای امیر حسین زادگان، مدیر محترم گروه انتشاراتی ققنوس، به عمل می آورم که به من اعتماد کرد تا بتوانم گامِ اول خود را در عرصه نویسندگی بردارم. همچنین از تمام عوامل گروه بزرگ انتشاراتیِ ققنوس، بابت زحماتشان، نهایت سپاس را دارم. امیدوارم که از خواندن این کتاب لذت ببرید.

علی گلستانی

یادداشت ناشر

اژدهایان خفته اثری است به قلم نوجوانی چهارده ساله، و انتشارات آفرینگان، که بر انتشار آثار فلسفی و ادبی برای کودکان و نوجوانان تمرکز دارد، خوشحال است که این بار اثری برای مخاطبان نوجوان نشر داده که نویسنده اش خودْ از همان گروه سنی است.
این کتابْ داستانی است در ژانر فانتزی و، در آن، نویسنده کوشیده، ضمن رعایت قواعد ژانر، با استفاده از موجودات خیالیِ قصه ها و متل های ایرانی، داستانی تا حد امکان سازگار با فرهنگ کشور خود خلق کند. داوری درباره کیفیت اثر را به خوانندگان تیزبین واگذار می کنیم؛ اما، در هر حال، به گمان ما، تلاش این نوجوان و جدیتش در نوشتن را باید ارج نهاد.

نظرات کاربران درباره کتاب اژدهایان خفته