0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
۴۸ قانون قدرت
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی ۴۸ قانون قدرت

(خلاصه کتاب)

نویسنده:
رابرت گرین
درباره ۴۸ قانون قدرت

خلاصه‌ی برترین کتاب‌های دنیا

جهان حاضر و سبک‌های زندگی امروزی، فرصت کتاب‌خوانی بسیاری از افراد را محدود کرده. اما عشق به کتاب‌ها و احساس نیاز به مطالعه، چیزی نیست که مشغله‌های زیاد و فراغت‌های کم بتوانند از ذهن و دل ما پاک کنند. تعداد کتاب‌هایی که باید بخوانیم یا دوست داریم آن‌ها را مطالعه کنیم، آن‌قدر زیاد است که می‌توان گفت یک زندگی مجزا مختص خواندن و گوش کردن می‌طلبد. یکی از راه‌حل‌های گریز از این شرایط و ماندن روی ریل مطالعه، کتاب‌های خلاصه است. خواندن یا شنیدن این‌دست کتاب‌ها چند فایده دارد. اول آن‌که زمان کمی از ما می‌گیرد و حتی می‌شود برخی از زمان‌های مُرده را با آن‌ها مفید گذراند. دوم این‌که در خلاصه‌ کردن کتاب‌ها کوشیده می‌شود که هیچ نکته‌ی مهم یا مطلبی اساسی از کتاب اصلی جا نماند. به این صورت، مخاطب شِمایی کلی از کتاب به دست می‌آورد که گاه برایش کفایت می‌کند و گاه او را به مطالعه‌ی نسخه‌ی کتاب وامی‌دارد. فایده‌ی سوم این کتاب‌ها این است که مخاطب دیگر می‌داند با چه اثری مواجه است و خلاصه‌ی کتاب‌ها می‌تواند او را در انتخاب آن‌که نسخه‌ی کامل کدام کتاب را مطالعه کند، یاری دهد. نشر صوتی آوانامه بر آن است تا با تولید نسخه‌ی صوتی خلاصه‌ی مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌ها، به مخاطبانش کمک کند وقت‌های کوتاه خود را با مطالعه سپری کنند.


از کارگری ساختمان تا هالیوود

رابرت گرین، نویسنده و سخنران آمریکایی در ۱۹۵۹ متولد شد. شهرت او به خاطر کتاب‌هایش در زمینه‌ی قدرت، استراتژی و برتری است. او نویسنده‌ی شش کتاب پرفروش است که به زبان‌های بسیاری ترجمه شده و در کشورهای مختلف منتشر شده است: هنر اغوا کردن، قانون پنجاهم، ۳۳ استراتژی جنگ، تسلط، قوانین طبیعت انسان و ۴۸ قانون قدرت. او که از خانواده‌ای یهودی است در دانشگاه‌های برکلی کالیفرنیا و ویسکانسین تحصیل کرده است. گرین به گفته‌ی خودش بیش از شصت شغل را تجربه کرده است؛ از کارگری ساختمان و مترجمی و سردبیری تا نویسندگی فیلم در هالیوود.

شروع قدرتمند

رابرت گرین خیلی زود با نخستین کتابش، نامش را بر سر زبان‌ها انداخت. گرین ۴۸ قانون قدرت را در ۱۹۹۸ منتشر کرد که به سرعت به فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز راه یافت و بیش از یک میلیون و دویست هزار نسخه از آن به فروش رفت و به ۲۴ زبان ترجمه شده است. در ۱۹۹۵ گرین در ایتالیا کار می‌کرد که با کتاب‌های جوست الفرز و خود او آشنا شد و همین آشنایی زمینه‌ی نگارش و انتشار ۴۸ قانون قدرت را فراهم کرد. گرین با اعتقاد به این نکته که نخبگان و قدرتمندان امروزی دارای ویژگی‌های مشترک و مشابهی با نخبگان و قدرتمندان تاریخ هستند، ۴۸ قانون قدرت را نوشته است.


از سون تزو و سراز تا کیسینجر

۴۸ قانون قدرت راهنمایی عملی برای کسانی است که «به دنبال قدرتند، به مشاهده‌ی قدرت می‌پردازند و یا می‌خواهند علیه قدرت برخیزند». قوانین این کتاب از تاریخ ۳۰۰۰ ساله‌ی قدرت الهام گرفته و با شرح و برداشت از زندگی، تصمیم‌ها، گفتار و برنامه‌های نخبگان و قدرتمندان تاریخ به ۴۸ قانون قدرت در زندگی امروزی رسیده است. گرین در کتابش از زندگی و استراتژی‌های افراد تاریخی چون سزار، سون تزو، ماکیاولی، الیزابت اول، هایله ثلاثی و... و حتی معاصرانی مانند هنری کیسینجر استفاده کرده است.


مینی‌بوک ۴۸ قانون قدرت

مینی‌بوک صوتی «۴۸ قانون قدرت» اثر «رابرت گرین» جدیدترین اثر از مجموعه‌ی «خلاصه‌ی برترین کتاب‌های دنیا» است که طی همکاری نشر صوتی آوانامه و «نشر مات» تولید و منتشر شده است. ترجمه‌ی اثر بر عهده‌ی «مهدیه شعبانی فغفوری» بوده و خوانش آن را «آرمان سلطان‌زاده» انجام داده است. پیش از این نسخه‌ی صوتی مینی‌بوک‌های «عادت‌های اتمی»، «بیندیشید و ثروتمند شوید»، «هنر ظریف بی‌خیالی»، «کفش‌باز»، «قدرت محتوا»، «سقلمه»، «قانون ۵ ثانیه»، «باشگاه پنج صبحی‌ها»، «ثروتمندترین مرد بابِل»، «همه‌چیز به فنا رفته»، «کار عمیق» و «اثر مرکب» از این مجموعه تولید شده‌اند و در آینده‌ی نزدیک، آوانامه کتاب‌های بیشتری از این مجموعه را صوتی خواهد کرد. همچنین نسخه‌ی کامل کتاب «۴۸ قانون قدرت» پیش‌تر با صدای «امید تقوی» توسط آوانامه صوتی شده است و علاقه‌مندان می‌توانند به آن رجوع کنند.

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
86.۳۱ کیلوبایت
مدت زمان
۰۱:۳۱:۵۶
نویسندهرابرت گرین
مترجممهدیه شعبانی فقفوری
راویآرمان سلطان زاده
ناشرآوانامه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۹/۰۱
قیمت ارزی
3 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۸۶.۳۱ کیلوبایت
۰۱:۳۱:۵۶

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.7
از 5
براساس رأی 3 مخاطب
تلخ ☕️ (2)
آموزنده 🦉 (1)
5
ستاره
66 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
33 ٪
2 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
1

یکی از بدترین کتابی بود که شنیدم.ترویج دهنده بی اخلاقی و دوز و کلک.

3

حعف۴۴۵

3.5
(4)
تلخ ☕️ (2)
30,000
٪30
21,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
مجموعه صوتی رابرت گرین
شامل 7 عنوان کتاب
۴۸ قانون قدرت
٪30
۴۸ قانون قدرت
(خلاصه کتاب)
آوانامه
3.5
(4)
تلخ ☕️ (2)
30,000
٪30
21,000
تومان