0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
رحمتی فراتر از حالت عادی
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی رحمتی فراتر از حالت عادی

نویسنده:
جول اوستین
درباره رحمتی فراتر از حالت عادی

این کتاب صوتی که متن یکی از سخنرانی های جول اوستین است و در نشر آذرسا به صورت گویا در آمده است یک کتاب مفید است که به شما می گوید چطور با بخشش رحمت بزرگی از خداوند شامل حال ما می شود.

جول اوستین در این کتاب می گوید اگر ما می خواهیم رحمتهای بزرگتری از خداوند را ببینیم باید نسبت به خداوند فرمانبردارتر باشیم و حتی مواقعی که خودمان به چیزی نیاز داریم به وعده های خدا اعتماد کنیم و بخشش کنیم. و یا حتی کسی که به ما ظلم کرده را ببخشیم و بنده کاملی برای خدا باشیم.


گستره رحمت الهی

رحمت الهی چه مادی و چه معنوی از وسعت بی حد و حصری برخوردار است که محدود به شخص و یا گروه معین از بندگانش نیست و هیچ استثنایى نمى تواند رحمت خدا را مقید کند و هیچ چیزى نمى تواند او را مجبور به خوددارى از افاضه نماید؛ مگر اینکه فرد، خودش، قابلیت دریافت خیری را نداشته و یا مانعى را به سوء اختیار خود، پدید آورده باشد در نتیجه از آن فیض الهی محروم می شود.

اگر فردی می خواهد بخشیده شود و گناهان وی پوشیده و ندید گرفته شود، باید خودش اهل عفو و گذشت باشد. عفو به معنی نگرفتن حق و حقوق خود، گذشت از گناه و خطا، تسامح، مدارا، اغماض نسبت به دیگری است، بخشش و عفو از با ارزشترین مصادیق فضیلت اخلاقی انسان است.

نیاز انسان به هم نوع خود و نیازهای زندگی اجتماعی برای او از یک طرف، و تفاوت های متنوع آنان با یکدیگر از طرفی دیگر، جایگاه و اهمیت عفو و بخشش از خطاهای یکدیگر را نشان میدهد؛ زیرا برقراری رابطه دوستانه و صمیمی بین هم نوعان بدون عفو و گذشت، امکانپذیر نیست.


برخی از فواید عفو و گذشت خطاهای خود و دیگران

گذشت و عفو باعث اصلاح امور می‌شود، عفو و گذشت باعث می شود جلوی تسلسل زشتی ها و ظلم ها گرفته شود. عفو و گذشت باعث اصلاح قلوب و برطرف شدن کینه ها و دشمنی ها میشود. بخشش باعث شرمنده شدن و سرافکندگی طرف مقابل می‌گردد. فرد خطاکار معمولاً بعد از خطا دچار عذاب وجدان می شود. شما که می بخشید، او شرمنده تر می شود و تا آخر عمر احسان شما را فراموش نمی‌کند. در مقابل، انتقام منجر به ایجاد کینه در دل طرف مقابل شده و او را برای برخوردی بزرگ تر و دردآورتر تحریک میکند.


گذشت و عفو باعث برخورداری از رحمت الهی می‌شود

همه به انواع رحمت‌ها و مهربانی های خداوند نیاز دارند. بدون رحمت الهی مشکلات زیادی سراغ ما خواهد آمد. یکی از راه‌های جلب رحمت الهی، بخشش و گذشت دیگران است. خدا بنده های خود را دوست دارد و لطف به بندگانش را لطف به خود می‌داند و آنها را جبران می‌کند. بنابرین هنگامی که ببیند انسانی از خطا و لغزش بنده او می‌گذرد، درصدد جبران بر می آید و رحمت خاص خود را شامل حال او می‌کند.

در این کتاب جول اوستین بیان می دارد که با درک دستورات خداوند در زمینه بخشش دیگران و یا بخشیدن بخشی از مال و دارایی که حتی خود به آن نیاز داریم به دیگران می توانیم منتظر رسیدن رحمت های بزرگتری به زندگیمان شویم. رحمت هایی که هرگز فکرش را نمی کردیم.

اگر می خواهید بدانید چطور می توانید شامل رحمت‌های شگرف خداوند قرار بگیرید حتما این کتاب صوتی با ارزش را بشنوید...

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
31.۰۸ کیلوبایت
مدت زمان
۳۳:۰۹
نویسندهجول اوستین
مترجم گروهی از مترجمان
راوینازنین آذرسا
ناشرنشر آذرسا
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۸/۲۸
قیمت ارزی
2 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۳۱.۰۸ کیلوبایت
۳۳:۰۹

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
5
از 5
براساس رأی 1 مخاطب
پربار 🌳 (1)
5
ستاره
100 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
5
(1)
پربار 🌳 (1)
23,400
٪50
11,700
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
رحمتی فراتر از حالت عادی
٪50
رحمتی فراتر از حالت عادی
جول اوستین
نشر آذرسا
5
(1)
پربار 🌳 (1)
23,400
٪50
11,700
تومان