دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی خدا حواسش به من هست کتاب صوتی

کتاب صوتی خدا حواسش به من هست

نسخه الکترونیک کتاب صوتی خدا حواسش به من هست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی خدا حواسش به من هست را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی خدا حواسش به من هست

در این کتاب جول اوستین به ما می‌گوید خداوندی که ما را خلق کرده چطور در تمامی لحظات سختی و غیر سختی مواظب و محاظ ماست و کنترل امور زندگی مارا در دست دارد این‌که هرگز از دید اون وضعیت ما مخفی و بی‌اهمیت نیست.... - در بخشی از این کتاب می شنویم: در زندگی همه ما اتفاقاتی پیش می‌آید که باب میل ما نیستند. آسان است که همیشه در زندگی نگران باشیم و مدام به این فکر کنیم که چگونه قرار است کارهایم به نتیجه برسد. اگر جواب آزمایشات ام خوب نباشد چه می شود؟ اگر اوضاع مالی ام خوب نشود چه می شود؟ اگر فرزندم در آن مدرسه پذیرش نشود چه می شود؟ ما سعی می‌کنیم تا جواب این سوالات را پیدا کنیم و تمام تلاشمان را هم می‌کنیم، اما شاهد هیچ تغییراتی نیستیم. اگر حواسمان نباشد، همیشه بابت نتیجه کارهایمان نگران و ناامید خواهیم بود و انتظار بهتر شدن اوضاع را نخواهیم داشت. اما جمله‌ی ساده‌ای است که شما همیشه باید آن را در ذهن خود به خاطر داشته باشید. - خدا حواسش به شما هست: او صاحب تاج و تخت است، آنچه که اتفاق می‌افتد می بیند و جواب تمام سوالات شما را می‌داند. بنابراین شما مجبور نیستید نگران جواب سوالاتتان باشید، ممکن است جواب منطقی وجود نداشته باشد، در واقع، شما هیچ جوابی را نمی‌بینید اما هیچ اشکالی ندارد، چون ما خدایی ماوراءالطبیعه داریم. او از راه‌هایی مسائل ما را حل می‌کند که ما حتی فکرش را هم نمی‌توانیم بکنیم. پس به جای این‌که با زور و اجبار کاری را به انجام برسانی، بی‌خیال آن شو و به خدا اجازه بده آن کار را برایت انجام دهد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی خدا حواسش به من هست

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی خدا حواسش به من هست

انقدر صدای گوینده مصنوعی و ریتم عجیبی در خوندن داره که بهتره اصلا این کتاب رو قوتی گوش ندین چون متن کتاب رو‌خراب کرده با این گویش
در ۶ روز پیش توسط مریم امامی ( | )