دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی معجزه‌ی سپاس‌گزاری کتاب صوتی

کتاب صوتی معجزه‌ی سپاس‌گزاری

نسخه الکترونیک کتاب صوتی معجزه‌ی سپاس‌گزاری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی معجزه‌ی سپاس‌گزاری را رایگان بشنوید

نقد و بررسی کتاب صوتی معجزه‌ی سپاس‌گزاری

یکی از رهبران سرخ‌پوستان آمریکایی به نام تکسومه می‌گوید: «هنگامی که صبح از خواب بیدار می‌شوید، برای نور خورشید، زندگی و توان‌تان شکرگزار باشید. به خاطر غذا و شادی‌های زندگی‌تان شکرگزاری کنید. اگر هیچ دلیلی برای شکرگزاری ندیدید، پس بدانید مشکل از خودتان است». این همان چیزی‌ست که «راندا برن» در کتاب صوتی «معجزه‌ی سپاس‌گزاری» به‌طور کامل آن را توضیح می‌دهد. برای درک عمیق‌تر این معجزه با برن همراه شوید تا دروازه‌های جدیدی از زندگی و هستی را بیابید.

درباره کتاب صوتی معجزه‌ سپاس‌گزاری

راندا برن در ابتدای کتاب یادآوری می‌کند که شکرگزاری نوعی احساس است و هدف نهایی شکرگزاری این است که هر چه بیشتر آن را احساس کنیم. آن‌طور که برن توضیح می‌دهد، احساسات قدرت و نفوذ بسیار زیادی دارند و احتمال وقوع معجزه در زندگی را چندین برابر می‌کنند.

هنگام شنیدن این کتاب و درک دانش نهفته در آن احتمالا مسحور و شگفت‌زده می‌شوید. اما این کافی نیست؛ هر قدر هم ساده به نظر برسد، باید این آموزه‌ها را به کار بگیرید تا تاثیر آن را ببینید. تمام این شگفتی‌ها بدون تمرین و تکرار بی‌معنی و پوچ می‌شوند و فرصتی که به راحتی می‌توانستید زندگی خود را تغییر دهید، از دست‌تان خواهد رفت. تمرینات این کتاب را باید در یک دوره‌ی 28 روزه و با تمرکز کافی انجام دهید تا تمام وجود و ضمیرناخودآگاه‌تان را با آن پر کنید. تنها در چنین حالتی‌ست که می‌توانید از زندگی خود انتظار معجزه داشته باشید.

کتاب شكرگزاري راندا برن به شما کمک می‌کند تا بتوانید قدردانی و شکرگزاری را به یک عادت روزانه و مداوم تبدیل کنید. در هر تمرین آموزه‌های گوناگونی وجود دارد که دانش و آگاهی شما را به شکلی عالی و شگفت‌انگیز توسعه می‌دهد. با هر تمرین می‌فهمید که بخش‌های مختلف زندگی چطور عمل می‌کنند، چه ارتباطی با هم دارند و این که تحقق رویاها چقدر ساده و راحت است.

فراموش نکنید که اگر سپاس گزاري را به میزان کم به کار ببرید، زندگی هم به همان میزان کم متحول می‌شود. اگر به دنبال معجزه هستید، هر روز چندین بار و عمیقا عباراتی مانند «خدایا شکرت» را به کار ببرید تا ببینید زندگی‌تان به‌طرز ناباورانه‌ای زیر و رو می‌شود.

در کتاب صوتی معجزه‌ سپاس‌گزاری چه می‌شنویم؟

در این کتاب بیست و هشت تمرین شگفت‌انگیز آمده که به شما نشان می‌دهد چطور از قدرت معجزه‌آسای شكر گزاري برای متحول کردن سلامتی، روابط، شغل و درآمدتان استفاده کنید و حتی به کوچک‌ترین خواسته‌های زندگی خود هم برسید. همچنین یاد می‌گیرید که چطور از طریق شکرگزاری مشکلات‌تان را حل کنید و شرایط ناگوار و ناخوشایند زندگی خود را تغییر دهید.

در دوازده تمرین اول، از قدرت جادویی شکرگزاری برای داشته‌های کنونی و سابق خود استفاده می‌کنید. چون تا وقتی برای آن چه اکنون دارید یا در گذشته به دست آورده‌اید، سپاس‌گزار نباشید، معجزه‌ای در کار نخواهد بود.

در ده تمرین بعدی، از قدرت شکرگزاری برای خواسته‌ها، تمایلات و آرزوهای‌تان استفاده می‌کنید. از طریق این ده تمرین می‌توانید به رویاهای‌تان برسید و شاهد تغییرات شگفت‌انگیزی در زندگی‌ خود ایجاد کنید.

در شش تمرین آخر وارد مرحله‌ی کاملا جدیدی می‌شوید؛ جایی که تمام وجود و روح‌تان از شکرگزاری اشباع می‌شوند. در این تمرین‌ها یاد می‌گیرید که چطور از قدرت معجزه‌آسای شکرگزاری برای کمک به دیگران، برطرف کردن مشکلات و بهبود شرایط ناگوار استفاده کنید.

اگر قصد ندارید این بیست و هشت تمرین را به‌طور پیوسته انجام دهید، راه‌های دیگری هم وجود دارد. می‌توانید تمرینی را انتخاب کنید که متناسب با شرایط مهم زندگی‌تان باشد؛ شرایطی که قصد دارید آن را تغییر دهید. این تمرین را به مدت سه روز پشت سر هم یا در طول یک هفته یا هر هفته یک یا دو تمرین را انجام دهید.

در کتاب صوتی معجزه‌ سپاس‌گزاری به چه پرسش‌هایی پاسخ داده می‌شود؟

- سپاس‌گزاری چیست؟

- دلیل تاکید ادیان مختلف بر سپاس‌گزاری چیست؟

- آیا پروردگار به این سپاس‌گزاری نیاز دارد؟

- آیا معجزه‌ی سپاس‌گزاری در جهان‌بینی علمی به اندازه‌ی آموزه‌های مذهبی اهمیت دارد؟

- زندگی سپاس‌گزارانه چطور می‌تواند زندگی انسان را به شکلی معجزه‌وار دگرگون کند؟

درباره راندا برن، نویسنده کتاب صوتی معجزه‌ سپاس‌گزاری

راندابرن با کارگردانی و ساخت فیلم راز در تمام دنیا به نامی شناخته‌شده تبدیل شد. برن در سال 1945 در استرالیا متولد شده و یکی از محبوب‌ترین نویسندگان در زمینه‌ی آثار موفقیت، خودشناسی و خودپروری است. در سال 2007 مجله‌ی تایمز این زن را جزو صد فرد تاثیرگذار در جهان معرفی کرد. «قانون جذب»، «قهرمان»، «راز هستی»، «قدرت» و «معجزه» از سایر آثار محبوب راندا برن هستند.

در بخشی از کتاب صوتی معجزه‌ سپاس‌گزاری می‌شنویم

در این کتاب قصد دارم به شما بگویم که شگفتی‌های دوران کودکی‌تان واقعیت دارد و نگرش شما درباره‌ی زندگی در بزرگ‌سالی اغلب نگرشی اشتباه است. شگفتی‌های زندگی واقعیت دارند. این شگفتی‌ها همچون ماهیت راستین خودتان، واقعی هستند. در حقیقت، زندگی ممکن است بسیار شگفت‌انگیزتر از آن باشد که در کودکی تصور می‌کردید. همچنین زندگی ممکن است در مقایسه با آن چه در گذشته دیده‌اید، بسیار مهیج‌تر، شگفت‌انگیزتر و حیرت‌آورتر باشد. وقتی می‌دانید چه کاری را باید انجام دهید تا شگفتی‌های زندگی‌تان را باور کنید، به شیوه‌ی رویایی و دلخواه‌تان زندگی خواهید کرد. سپس تعجب می‌کنید که تاکنون چگونه توانسته‌اید باور داشتن شگفتی‌های زندگی را کنار بگذارید. شاید پرواز کردن گوزن‌های شمالی را مشاهده نکنید، اما اموری را خواهید دید که همیشه آرزو داشتید مقابل چشمان‌تان پدیدار شوند. همچنین مشاهده خواهید کرد رویدادهایی به‌طور ناگهانی در زندگی‌تان اتفاق می‌افتند که مدتی طولانی درباره‌ی آن‌ها رویاپردازی کرده‌اید. هرگز به معنای واقعی پی نمی‌برید چگونه همه‌ی عوامل به کار گرفته می‌شوند تا رویاهای ارزشمند شما به واقعیت تبدیل شوند. زیرا معجزه‌ها در حیطه‌ای نامرئی اتفاق می‌افتند و این بخش ماجرا، به‌راستی هیجان‌انگیزترین بخش آن است. آیا آماده هستید تا دوباره شگفتی‌های زیندگی را احساس کنید؟ آیا آماده هستید تا هر روز همچون دوران کودکی‌تان از حیرت و شگفتی لبریز شوید؟ پس برای رویارویی با شگفتی‌های زندگی آماده باشید. وقتی ذهن‌تان متمرکز می‌شود تا نعمت‌هایی را برای سپاس‌گزاری کردن از خداوند جست‌وجو کند، احتمال در سر پروراندن اندیشه‌های منفی و آسیب‌رسان از بین خواهد رفت. در واقع وقتی شما دست‌یابی به خواسته‌های ارزشمندتان را تصور و احساس می‌کنید، نسبت به آن مثبت‌اندیش می‌شوید. انسان مثبت‌اندیش بی‌تردید برای تلاش کردن، انگیزه‌ای بیشتر دارد و هر چه بهتر از فرصت‌های زندگی‌اش استفاده می‌کند. چنین انسانی هرگز وقت‌اش را برای گله و شکایت کردن هدر نمی‌دهد.

دانلود کتاب صوتی راندا برن

آن چه در بالا خواندید، معرفی کتاب معجزه‌ی‌ سپاس‌گزاری اثر راندا برن بود. کتاب صوتی معجزه‌ی سپاس‌گزاری با ترجمه‌ی سیما فرجی و صدای نازیما حسینی در انتشارات آوانامه منتشر شده است. فایل صوتی معجزه شکرگزاری فرزان بهنام با ترجمه‌ی فيسه معتكف هم منتشر شده است. برای دانلود فایل صوتی شکرگزاری اثر راندا برن می‌توانید از وب‌سایت یا اپلیکیشن فیدیبو دیدن کنید. کتاب معجزه شکرگزاری ترجمه مسیحا برزگر هم با صدای حافظ کاظم‌زاده هم در این پلتفرم‌ها موجود است. اگر به خواندن متن کتاب معجزه سپاسگزاری علاقه دارید، می‌توانید کتاب معجزه شکرگزاری 28 روزه pdf را در فیدیبو دانلود و مطالعه کنید.

مشخصات کتاب صوتی معجزه‌ی سپاس‌گزاری

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی معجزه‌ی سپاس‌گزاری

من قبلا به معجزه ایمان نداشتم ولی الان میگم معجزه شکرگزاری حقیقت دارد.
در ۷ ماه پیش توسط 994...288 ( | )
هنوز نخوندم،واقعا ارزش خریدن و گوش دادن داره؟
در ۵ ماه پیش توسط 093...830 ( | )
گر خود را شناسی به خدایی رسی.زندگیم وقتی تغییر کرد که خودمو سپردم بهش دیگه از هر چیزی که تو خوابهای خوبم حتا نمیدیدمش دارم ،خدایا شکرت غرق ثروتم خدایا شکرت غرق از نعمتم.تکرار کن میشه یه حس خوشایندی که توضیح نمیشه داد
در ۷ ماه پیش توسط 991...875 ( | )
کتابی که هر انسانی که مشکلات فراوان با ذهنیت منفی داره باید گوش کنه و حس می‌کنه تازه متولد شده بعد از پایان کتاب.
در ۷ ماه پیش توسط 937...607 ( | )
بسیار عااالیه این کتاب نعمت های زیادی که برامون خیلی عادی شده رو گوشزد میکنه و باعث میشه که ما بیشتر قدر داشته ها و نعمت هایی که خدا بهمون داده بدونیم
در ۷ ماه پیش توسط 919...561 ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ..
  • ۲۴
  • ۲۵
  • بعدی ›
  • آخرین ››