0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
معجزه ی سپاس گزاری

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی معجزه ی سپاس گزاری

نویسنده:
راندا برن
درباره معجزه ی سپاس گزاری

کتاب معجزه‌ی سپاس‌گزاری با نام اصلی The Magic نوشته‌ی راندا برن با بررسی زوایای پنهان شده‌ی قدرت قدردانی در متون مقدس 2000 ساله، تاثیر معجزه‌آسای سپاس‌گزاری بر زندگی را آشکار می‌کند. نویسنده در این کتاب ما را در یک دوره‌ی 28 روزه همراهی می‌کند و به ما می‌آموزد که چگونه از دانش سپاس‌گزاری در زندگی روزمره خود استفاده کنیم و همه‌ی وجوه زندگی‌مان را با سپاس‌گزاری مملو از شادی کنیم. کتاب معجزه‌ی سپاس‌گزاری در زمره‌ی کتاب‌های خودیاری قرار می‌گیرد و مطالعه‌ی آن برای بهبود کیفیت زندگی مفید است. 

این کتاب که در سال 2012 میلادی به چاپ رسیده است، از میان بیش از یازده هزار رای امتیاز 4.8 از 5 را دریافت کرده است. کتاب سوم راندا برن از مجموعه‌ی راز او  به 41 زبان دنیا ترجمه شده است و از محبوبیت زیادی بین عموم مردم در سراسر جهان برخوردار است.

کتاب معجزه‌ی سپاس‌گزاری درباره چه چیزی صحبت می‌کند؟

نویسنده این کتاب را با طرح یک پرسش شروع می‌کند: به معجزه باور دارید؟ و در ادامه با اشاره به دوران کودکی، دورانی که انگار هر روز قرار بود معجزه‌ای تازه رخ بدهد، بیان می‌کند که آن احساسات و شگفتی فوق‌العاده آن دوران واقعی بوده پس معجزه در بزرگسالی نیز می‌تواند رخ دهد به شرط آنکه بدانیم معجزه چگونه عمل می‌کند. این کتاب شامل بیست و هشت تمرین است که می‌‎توان از آن‌ها برای فراگیری نحوه‌ی بهره بردن از قدرت سپاس‌گزاری استفاده کرد. به کمک این تمرین‌ها و با پی بردن به معجزه‌ی سپاس‌گزاری شما می‌توانید سلامتی، پول، شغل و روابط زندگی‌تان را متحول کنید و به آرزوهایتان برسید.

همچنین می‌آموزید با سپاس‌گزاری بر مشکلاتتان پیروز شوید و شرایط ناگوار زندگیتان را تغییر دهید. در صورت اتمام دوره‌ی این تمرین‌های 28 روزه، سپاس‌گزاری به یکی از عادات و برنامه‌های روزانه شما تبدیل می‌شود و زندگیتان را تا آخر عمر متحول می‌کند. دوازده تمرین اول شکرگرازی برای داشته‌های کنونی و سابق، ده تمرین بعدی استفاده از قدرت سپاس‌گزاری بری خواسته‌ها و آرزوها و شش تمرین آخر نیز برای استفاده از قدرت سپاس‌گزاری در جهت کمک به دیگران، از بین بردن مشکلات و بهبود وضعیت منفی است. این تمرینات در تمام ابعاد زندگی روزانه جاری می‌شوند، فرقی نمی‌کند کجا باشید و چه زمانی باشد، سپاس‌گزاری را می‌توانید همه جا با خودتان ببرید و معجزه هر جا که باشید کار خود را می‌کند. 

درباره راندا برن

راندا برن متولد 12 مارس 1951 میلادی در شهر ملبورن، نویسنده و تهیه‌کننده‌ی استرالیایی است. او پیش از نوشتن کتاب راز و ساختن مستندی به همین نام تهیه‌کننده‌ی اجرایی برنامه‌های تلویزیونی بود. اما پس از مرگ پدرش در سال 2004 و تجربه‌ی افسردگی شدید، به پیشنهاد دخترش هیلی، کتابی از والاس دی واتلز به نام علم ثروتمند شدن را مطالعه کرد و از همانجا بود که پروژه‌ی راز را کلید زد. پروژه‌ای که به فیلم مستند و کتاب تبدیل شد و برای او موفقیت زیادی به همراه داشت و برن را به شهرت جهانی رساند. نشریه‌ی تایمز در سال 2007 نام راندا برن را در میان 100 فرد تاثیرگذار جهان قرار داد. در سال 2020 نیز فیلمی با نام راز: جرئت رویاپردازی با فیلمنامه‌ای اقتباسی از کتاب راز این نویسنده به کارگردانی اندی تننت ساخته شد.

از دیگر کتاب‌های این نویسنده که همگی جز پرفروش‌ترین کتاب‌ها هستند می‌توان آثار زیر را نام برد:

چرا باید کتاب معجزه‌ی سپاس‌گزاری را گوش دهیم

اگر از علاقمندان کتاب‌هایی در زمینه خودشناسی و خودسازی هستید، گوش دادن به کتاب صوتی معجزه‌ی سپاس‌گزاری برای شما خالی از لطف نخواهد بود. اگر به دنبال ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود به کمک امور معنوی‌ای همچون سپاس‌گزاری هستید، این کتاب بهترین انتخاب برای شماست.

کتاب معجزه‌ی سپاس‌گزاری را سیما فرجی ترجمه کرده است و نسخه‌ی الکترونیک آن در دسته‌ی روانشناسی وبسایت و اپلیکیشن فیدیبو قرار دارد و نسخه‌ی صوتی آن را نیز انتشارات آوا نامه با صدای نازیما حسینی تولید کرده است.

در بخشی از کتاب معجزه‌ی سپاس‌گزاری می‌شنویم

در این کتاب قصد دارم به شما بگویم که شگفتی‌های دوران کودکی‌تان واقعیت دارد و نگرش شما درباره‌ی زندگی در بزرگ‌سالی اغلب نگرشی اشتباه است. شگفتی‌های زندگی واقعیت دارند. این شگفتی‌ها همچون ماهیت راستین خودتان، واقعی هستند. در حقیقت، زندگی ممکن است بسیار شگفت‌انگیزتر از آن باشد که در کودکی تصور می‌کردید. همچنین زندگی ممکن است در مقایسه با آن چه در گذشته دیده‌اید، بسیار مهیج‌تر، شگفت‌انگیزتر و حیرت‌آورتر باشد. وقتی می‌دانید چه کاری را باید انجام دهید تا شگفتی‌های زندگی‌تان را باور کنید، به شیوه‌ی رویایی و دلخواه‌تان زندگی خواهید کرد. سپس تعجب می‌کنید که تاکنون چگونه توانسته‌اید باور داشتن شگفتی‌های زندگی را کنار بگذارید. شاید پرواز کردن گوزن‌های شمالی را مشاهده نکنید، اما اموری را خواهید دید که همیشه آرزو داشتید مقابل چشمان‌تان پدیدار شوند. همچنین مشاهده خواهید کرد رویدادهایی به‌طور ناگهانی در زندگی‌تان اتفاق می‌افتند که مدتی طولانی درباره‌ی آن‌ها رویاپردازی کرده‌اید. هرگز به معنای واقعی پی نمی‌برید چگونه همه‌ی عوامل به کار گرفته می‌شوند تا رویاهای ارزشمند شما به واقعیت تبدیل شوند. زیرا معجزه‌ها در حیطه‌ای نامرئی اتفاق می‌افتند و این بخش ماجرا، به‌راستی هیجان‌انگیزترین بخش آن است.

آیا آماده هستید تا دوباره شگفتی‌های زیندگی را احساس کنید؟ آیا آماده هستید تا هر روز همچون دوران کودکی‌تان از حیرت و شگفتی لبریز شوید؟ پس برای رویارویی با شگفتی‌های زندگی آماده باشید. وقتی ذهن‌تان متمرکز می‌شود تا نعمت‌هایی را برای سپاس‌گزاری کردن از خداوند جست‌وجو کند، احتمال در سر پروراندن اندیشه‌های منفی و آسیب‌رسان از بین خواهد رفت. در واقع وقتی شما دست‌یابی به خواسته‌های ارزشمندتان را تصور و احساس می‌کنید، نسبت به آن مثبت‌اندیش می‌شوید. انسان مثبت‌اندیش بی‌تردید برای تلاش کردن، انگیزه‌ای بیشتر دارد و هر چه بهتر از فرصت‌های زندگی‌اش استفاده می‌کند. چنین انسانی هرگز وقت‌اش را برای گله و شکایت کردن هدر نمی‌دهد.

پیشنهادهایی برای دوستداران کتاب معجزه‌ی سپاس‌گزاری

اگر از شنیدن این کتاب لذت برده‌اید، می‌توانید مطالعه‌ی کتاب‌های زیر را نیز در برنامه‌ی خود قرار دهید:

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
551.۳۱ مگابایت
مدت زمان
۰۶:۴۰:۳۰
نویسندهراندا برن
مترجمسیما فرجی
راوینازیما حسینی
ناشرآوانامه
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۰/۰۳/۲۳
قیمت ارزی
7 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۵۵۱.۳۱ مگابایت
۰۶:۴۰:۳۰

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.3
از 5
براساس رأی 424 مخاطب
آرامش‌بخش 🌱 (11)
انگیزه‌بخش 🚀 (10)
5
ستاره
68 ٪
4
ستاره
11 ٪
3
ستاره
5 ٪
2
ستاره
6 ٪
1
ستاره
8 ٪
194 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
1

گر خود را شناسی به خدایی رسی.زندگیم وقتی تغییر کرد که خودمو سپردم بهش دیگه از هر چیزی که تو خوابهای خوبم حتا نمیدیدمش دارم ،خدایا شکرت غرق ثروتم خدایا شکرت غرق از نعمتم.تکرار کن میشه یه حس خوشایندی که توضیح نمیشه داد

5

من قبلا به معجزه ایمان نداشتم ولی الان میگم معجزه شکرگزاری حقیقت دارد.

5

هنوز نخوندم،واقعا ارزش خریدن و گوش دادن داره؟

5

بسیار عااالیه این کتاب نعمت های زیادی که برامون خیلی عادی شده رو گوشزد میکنه و باعث میشه که ما بیشتر قدر داشته ها و نعمت هایی که خدا بهمون داده بدونیم

5

این تنها کتابیه که با اجرای مطالبش تو زندگیم، زندگیم تغییر کرد. من چون مترجم هستم این کتاب رو با زبان انگلیسی خوندم

5

این کتاب بی نظیره من خیلی در موردش شنیده بودم و کتابش رو هم خریده بودم ولی تو خوندنش تنبلی میکردم ولی از وقتی کتاب صوتیش رو گوش کردم و ههمواره هر روز گوش میکنم به تمام دوستان و خانوادم تاکید میکنم حتما این کتاب با ارزش رو گوش کنن واقعا از خدای خودم سپاسگزارم که این فرصت رو پیدا کردم تاکید میکنم حتما بخونید و یا گوش کنید

5

شاید یکین این تاثیری نداره و کتاب زرد و از این جور حرفا ولی عادت های خوب همون زندگی تون هستند کارایی که می کنین کم کم عادت میشن براتون شاید بعد از ۲۸ روز شما ۱۰ تا تشکرو ننویسین ولی توی ذهنتون انحامش میدین بهش فک میکنین طی روز دنبال چیز هایی هستین که زندگی تونو قشنگ میکنن تا بتونین بابتش خدا رو شکر کنین لطفا تشکر کردن از خدا و کسایی که در حقتون لطف میکنن رو ساده نگیرید چیزایی که مستحق متشکر بودن هستند رو سپاس گزار باشید

5

کتابی که هر انسانی که مشکلات فراوان با ذهنیت منفی داره باید گوش کنه و حس می‌کنه تازه متولد شده بعد از پایان کتاب.

5

در یک کلام معجزه گر روند زندگیم به کل عوض شد از یه آدم افسرده و به شدت ناراحت تبدیل شدم به انسانی امیدوار و به شدت با انگیزه و کارهایی که قبلاً جرئت انجامش رو نداشتم به راحتی انجام میدم اگر با تمرکز شنیده بشه و بهش عمل بشه معجزه می‌کنه در ضمن صدا و خوانش گوینده هم به نوبه خودش عالیه

5

شکرگذاری توی زندگی واقعا معجزه میکنه. به شدت پیشنهاد میشه. البته توی قرآن همین مطالب را گفته.

نمایش 184 نقد دیگر
4.3
(424)
آرامش‌بخش 🌱 (11)
75,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
معجزه ی سپاس گزاری
معجزه ی سپاس گزاری
راندا برن

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
معجزه ی سپاس گزاری
معجزه ی سپاس گزاری
راندا برن
آوانامه
4.3
(424)
آرامش‌بخش 🌱 (11)
75,000
تومان