دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن

روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن

نسخه الکترونیک روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن

- چیزهای ارزشمند در جهان برچسب قیمت ندارند، چون با هیچ بهایی قابل خرید و فروش نیستند. - خودت را وقف چیزی یا کسی کن و به این انتخاب خود، هر چه که هست به دیده‌ی احترام بنگر. - وقتی به قدرت شخصی خود پی ببرید و آن را بپذیرید، دیگر حس برتری یا ضعف نسبت‌به دیگران را فراموش می‌کنید. - خداوند عشق است و عشق نیرومندترین قدرت در جهان است. نیرویی که از تو محافظت می‌کند و به کمک تو می‌شتابد. - تنها اهداف و خواسته‌هایت را بیان کن. برای تخریب دیگری یا بدگویی از واژگان بهره نگیر. در مسیر عشق و حقیقت از قدرت کلام خود استفاده کن. - ازدواج، هدیه‌ی خداوند به زن و مرد است؛ هدیه‌ای که باید روزی برگردانده شود. ازدواج می‌تواند موهبتی عظیم در جهان باشد؛ زیرا به زن و مرد توان و امکانی بیش از زمان تنهایی می‌دهد.

ادامه...

مشخصات روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن

نظرات کاربران درباره روزت را با مثبت‌اندیشی نو کن

سرآغاز هر پگاه ایمان به اینکه سرشار از خواستن برای اینکه شرایط بدان سو که مطلوب ماست حرکت کنیم ، جز با میل و اراده فرد شکل نخواهد گرفت، سپاس از فیدیبوک و نسل نو اندیش و بویژه مترجم محترم
در ۲ سال پیش توسط Dr.Erfani7 ( | )