0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های آموزش و دانستنی

اطلاعات عمومی شما چقدر است؟ بهترین منابع آموزشی برای شما کدام است؟ می‌دانستید مطالعه کتاب‌های آموزش و دانستنی نوجوانباعث می‌شود آینده‌ای توام با خلاقیت و مهارت در انتظار افراد باشد؟ شاید از اهمیت اطلاعات عمومی بالا به ویژه برای نوجوانان آگاه نباشید. خوب است بدانید اطلاعات عمومی بالا ارتباط مستقیمی با افزایش اعتماد به نفس افراد دارد. علاوه‌بر این مطالعه بهترین کتاب‌های آموزش و دانستنی می‌تواند منجر به افزایش اطلاعات عمومی و همچنین تقویت ذهن و مغز شود. 

خرید کتاب آموزش و دانستنی برای رده سنی نوجوان باعث ارتقای مهارت آنان شده و این امکان را به نوجوانان می‌دهد تا بتوانند درباره موضوعات گوناگون صحبت کند. این امر در عزت نفس نوجوانان تاثیر چشم‌گیری دارد. هرکسی که اطلاعات بالاتری داشته باشد در برابر مسائل گوناگون نگاه راهبردی داشته و عموما راهکارهای بهتری هم ارائه می‌دهد. خواندن بهترین کتاب‌های آموزش و دانستنی نوجوان یکی از آسان‌ترین و در دسترس‌ترین ابزارها برای یادگیری است. در فیدیبو جذاب‌ترین کتاب‌های آموزش و دانستنی نوجوان را به شما معرفی می‌کنیم.


معرفی کتاب‌های پرفروش آموزش و دانستنی نوجوان

این روزها بخش زیادی از اوقات فراغت نوجوانان در فضای مجازی می‌گذرد. برای همین دانش کافی درباره جرایم سایبری از اهمیت زیادی برخوردار است. کتاب درباره دانستنی‌های سایبری که توسط حامد محمدی سپاسی، علی محمد رجبی و مهرداد جعفری بجد نوشته شده است، شما را با شیوه‌های مجرمانه و راهکارهای پیش‌گیری از آن آشنا می‌کند. این کتاب را می‌توانید از فیدیبو به‌صورت الکترونیک تهیه کنید.

رویای کودکی بسیاری از ما اختراع وسیله‌های خارق‌العاده بوده است. دوره نوجوانی می‌تواند دوره شکوفایی بسیاری از استعدادها باشد. در این بین پرورش خلاقیت در این رده سنی می‌تواند در آینده افراد بسیار تاثیرگذار باشد. کتاب خودت اختراع کن نوشته  اندرو ری و لیزا ریگان دقیقا همان کتابی است که برای تفکر خلاقانه نوجوانان به شدت توصیه می‌شود. دانلود این کتاب از اپلیکیشن رایگان فیدیبو به‌صورت متن امکان‌پذیر است.

کتاب تاریخ کارتونی کره‌ی زمین را می‌توان کاربردی‌ترین کتاب آموزش و دانستنی برای بسیاری از نوجوانان دانست.  این کتاب که با زبانی طنز اطلاعات زیادی درباره چگونگی پیدایش زمین و موجودات را می‌دهد، بسیاری از سوالات نوجوانان را پاسخ می‌دهد. کتاب الکترونیک این اثر پرفروش را می‌توانید در فیدیبو پیدا کنید.


دانلود کتاب‌های پرطرفدار آموزش و دانستنی نوجوان

اگر می‌خواهید برای یک نوجوان هدیه بگیرید، مجموعه دانشنامه تصویری بریتانیکا انتخاب خوبی است.  این دانشنامه در چند جلد تالیف شده که کتاب مجموعه دانشنامه تصویری بریتانیکا؛ کیهان از پرطرفدارترین آن‌هاست. این کتاب را از فیدیبو می‌توانید دانلود کنید.

هر دو هفته یک بار مجله دانستنی‌ها مخاطبان زیادی را به سوی خود می‌کشاند. این مجله که از سال 58 تاکنون منتشر شده حاوی مطالب علمی جذابی است که برای همه رده‌های سنی به ویژه نوجوانان مفید و سرگرم‌کننده است. فایل الکترونیکی این مجله در فیدیبو قابل دریافت است.

کتاب مجموعه دانستنی های جانوران ایران و جهان؛ پرندگان یکی از چند جلد کتاب این مجموعه کتاب است که توسط محمد کرام‌الدینی نوشته شده است. جلدهای بعدی این کتاب درباره پرندگان، پستانداران، خزندگان،  دوزیستان، ماهی‌ها بی‌مهره‌ها است و در آن اطلاعات مفیدی درباره جانوران آورده شده است. برای مطالعه این کتاب هم باید به سایت فیدیبو مراجعه کنید.


دسته‌ی آموزش و دانستنی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما