0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های ادعیه

بهترین کتاب‌ ادعیه همان چیزی است که افراد هر زمان حس کنند نیاز به خلوت با خدای خود دارند به سراغ آن‌ها خواهند رفت. دعا آن درخواستی است که بندگان در جایگاهی پایین از مخاطب خود یعنی معبود در جایگاهی بالاتر طلب می‌کنند. دعاکردن زمان و مکان خاصی ندارد و افراد هر زمان که اراده کنند می‌توانند به درگاه خدا دعا کنند یا به سراغ کتاب‌های ادعیه بروند. بسیاری دعای قرآنی و غیرقرآنی وجود دارد که علاوه‌بر اینکه می‌توانند هر زمانی خوانده شوند، توسط علمای دینی برای خواندن آن‌ها زمان‌های خاصی هم در سال تعیین شده است. دسترسی به مجموعه این ادعیه در گوشی همراه شما از طریق فیدیبو آن چیزی است که برای دسترسی همیشگی و آسان به آن نیاز خواهید داشت. کتاب‌های ادعیه هم جزو دسته دین و مذهب قرار می‌گیرند و گزینه بسیار خوبی برای دعاکردن هستند و اگر می‌خواهید دعایی معتبر را به درگاه خداوند داشته باشید، به سراغ دعاهایی بروید که از زبان بزرگان دین و امامان معصوم در این کتاب‌ها بیان شده‌اند.


معرفی کتاب‌های پرفروش ادعیه

دعای جوشن کبیر یکی از دعاهایی است که توسط جبرئیل از سوی خدا بر پیامبر نازل شده است. در این دعا هزار و یکی از زیباترین اسامی خداوند را در قالب صد بند می‌خوانید. هر 99 بند دارای ده مورد و یکی از بندها دارای یازده مورد از اسامی خداوند هستند که به شنیدنی‌ترین شکل ممکن در کنار هم قرار گرفته‌اند. کتاب ادعیه معروف جوشن کبیر در فیدیبو برای دانلود وجود دارد. انسان همواره به دعا و نیایش نیاز داشته است و یکی از بهترین روش‌ها خواندن دعاهایی است که از زبان امام‌های معصوم بیان شده‌اند. از دیگر ادعیه پرطرفدار دعاها و مناجات امام سجاد (ع) است که می‌توانید آن‌ها را در کتاب صحیفه سجادیه از فیدیبو تهیه و مطالعه کنید. دعایی وجود دارد منسوب به امام حسین (ع) دارای مضمونی بسیار عمیق و کامل که در کتابی به نام دعای امام حسین علیه‌السلام در روز عرفه با نثری بسیار روان و زیبا که می‌توانید آن را از فیدیبو با هزینه‌ای بسیار کم خریداری کنید. در این دعا علاوه‌بر اشاره به جایگاه خدا و انسان در هستی، به جاآوردن حمد خدای بزرگ به خاطر نعمت‌های فراوانش و تلاش انسان برای کسب رحمت و آرامش از سوی خدا، پیچ‌وخم‌هایی که انسان در طول عمر طولانی خود از آفرینش تا به حال پشت سر گذاشته هم یادآوری شده است. 


دانلود کتاب‌های پرطرفدار ادعیه

در حدیثی از امام صادق (ع) گفته شده است که اگر کسی در چهل صبحگاه دعای عهد را بخواند در زمان ظهور از یاران امام زمان خواهد بود و حتی اگر پیش از ظهور ایشان هم فوت کند در زمان ظهور دوباره توسط خداوند زنده خواهد شد تا آن حضرت را یاری رساند. دعای عهد هم از دیگر دعاهایی است که بسیار به خواندن آن توصیه می‌شود. کتاب دعای عهد از کتاب‌های ادعیه بسیار محبوب فیدیبو است. دعای کمیل هم از دعاهای محبوب است و در دسته بهترین ادعیه قرار می‌گیرد. این دعا از دعاهایی بوده است که حضرت خضر می‌خواندند و در اصل دعایی است که امام علی (ع) به یکی از شاگران خود به نام کمیل آموزش داده بوده‌اند. خواندن این دعا در شب‌های جمعه و نیمه شعبان بسیار سفارش شده است. کتاب دعای کمیل و بسیاری ادعیه دیگر را می‌توانید به‌سرعت از فیدیبو دانلود کنید و در هر زمان که نیاز داشتید به‌آسانی به آن دسترسی پیدا کنید. 


دسته‌ی ادعیه

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما