Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی کسی خانه نیست کتاب صوتی

کتاب صوتی کسی خانه نیست

نسخه الکترونیک کتاب صوتی کسی خانه نیست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی کسی خانه نیست را رایگان بشنوید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب صوتی کسی خانه نیست

برای اولین بار است که در تاریخ ادبیات ایران، گروهی از زنان نویسنده دور هم جمع شده‌اند تا با داستان‌های خود چهره واقعی زن ایرانی را به ایران و جهان نشان دهند. «کسی خانه نیست» اثری منحصربه‌فرد برای کشف چهره واقعی روابط در جهان امروز است. داستان‌های این مجموعه بدون سانسور، بدون اغراق، بدون سیاه‌نمایی برای هر چه عیان‌تر نشان دادن وضعیت حقیقی زنان در ایران کنونی است. کتاب صوتی «کسی خانه نیست» دربرگیرنده داستان‌هایی به قلم ناهید طباطبایی، الهام فلاح، شیوا مقانلو، عالیه عطایی، فرشته احمدی، الهامه کاغذچی، ضحی کاظمی، ساناز زمانی، فرشته نوبخت، تکتم توسلی، مهسا ملک‌مرزبان، مریم سمیع‌زادگان، آتوسا زرنگارزاده شیرازی و افسانه احمدی است که هر نویسنده، داستانش را به گونه‌ای که باید شنیده شود، روایت می‌کند. «تاریخ را مردان نوشته‌اند و تاریخ ادبیات را هم؛ اما هیچ تاریخی نمی‌تواند در مقابل حضور مقتدر کلمه‌ها جدا از جنسیت تقریرگر ایشان، عرض اندام کند یا کمر به حذف ببندد. با این حال؛ در تاریخی که عموما مذکر است و اجتماعی مذکر دارد، زنان برای به دست آوردن کم‌ترین حقوق خود با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو هستند که پرداختن به این حق و شرایط این حقوق، در حوصله و وظیفه این کوتاه نوشته نیست. نویسندگان این مجموعه منتخبی از زنان نویسنده معاصر هستند که به جهت کیفی و کمی از چهره‌های شناخته ده داستان امروز ایران به‌حساب می‌آیند. تنوع و گوناگونی نویسندگان مجموعه حاضر، چه از لحاظ کسوت و رده سنی و چه از لحاظ گوناگونی و تنوع تجارب زیسته و مهارت‌های نویسندگی باعث می‌شود مجموعه‌ای چند رنگ از همه نوع سلیقه و نگاه و قلم مهیا شود. بدون شک بانوان نویسنده دیگری هستند که بخت‌یار حضور آثارشان در این مجموعه نبوده‌ام، اما امید دارم در مجموعه‌های آتی از پشت‌گرمی به همراهی این بزرگواران برخوردار باشم. این مجموعه ادای دین کوچکی است به همه زنان ادیب و داستان‌نویس کشورم که برای رسیدن به این جایگاه مسیر پرمشقتی را پشت سر نهاده‌اند.»

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی کسی خانه نیست

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی کسی خانه نیست

افتضاح بود. بيخود
در ۴ ماه پیش توسط 912...015 ( | )
بله میدانم راوی ها نویسنده ها بودند،اما برخلاف انتظار به جز دو سه تا از داستانها بقیه خوب نبودند . در کل این مجموعه ناامیدکننده بود.
در ۱ سال پیش توسط نوشین امیری ( | )
به جز دو سه داستان بقیه داستانها اصلا خوب نبودند.خوانش داستانها بسیار بد و خسته کننده هست،و صدای راوی ها اصلا مناسب نیست.
در ۱ سال پیش توسط نوشین امیری ( | )