پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
لئوناردو داوینچی

لئوناردو داوینچی
هنرمند، مخترع و همه چیزدان

نسخه الکترونیک لئوناردو داوینچی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره لئوناردو داوینچی

این اثر به زندگی لئوناردو داوینچی نقاش، معمار، پیکرتراش، ریاضیدان، مهندس، دانشمند، موسیقیدان و کالبدشناس ایتالیایی برجسته دوران رنسانس می پردازد. کتاب در قالب 9 بخش به زندگی وی از ابتدا تا مرگ می پردازد. فصول آغازین به دوران ابتدایی زندگی و نوجوانی وی اشاره کرده و شرحی بر چگونگی تولد، رشد، گرایش به هنر و نشان دادن استعدادی چشمگیر توسط وی می باشند که موجبات عزیمت وی به فلورانس و یادگیری هنر نزد وروکیو را فراهم نمود. او با یادگیری طراحی و نقاشی به تدریج از استاد خود وروکیو پیشی گرفته و با جلب نظر بزرگان به زودی به استقلال هنری و سرانجام به مقام استادی رسید. فصول میانی کتاب به فعالیت های عمده وی در کارگاه خود و اقدامات هنری در اماکن مختلف ایتالیا از جمله میلان توجه دارد و در بخش های پایانی نیز به اختراعات و ابداعات فنی و مهندسی لئوناردو اشاره می شود و فعالیت های وی در زمینه پرواز مورد بررسی قرار می گیرد. در انتها درباره ایام پایانی عمر داوینچی اطلاعاتی ارائه می شود. پس از آن در بخش ضمائم یک جدول زمانی درباره زندگی او و همچنین آثار برگزیده نقاشی و طراحی وی به نمایش درمی آید.

ادامه...

مشخصات لئوناردو داوینچی

بخشی از لئوناردو داوینچی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره لئوناردو داوینچی