دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی موفقیت پس از شکست کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی موفقیت پس از شکست

نسخه الکترونیک کتاب صوتی موفقیت پس از شکست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی موفقیت پس از شکست را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی موفقیت پس از شکست

در این کتاب جول اوستین با ما در رابطه با پیروزی‌هایی صحبت می‌کند که پس از شکست‌های سنگین از طرف خداوند برای ما تدارک دیده شده است. او می‌گوید گاهی همه چیز بر وفق مراد است و ما از شرایط راضی هستیم اما از آنجایی که خداوند به همین حد برای ما راضی نیست به شیطان اجازه می‌دهد در کار ما خلل ایجاد کند تا ما را به جایگاه بالاتری که لایق ماست پس از یک شکست برساند. در بخشی از این کتاب صوتی می‌شنویم: همه ما دورانی را تجربه کرده‌ایم که احساس می‌کردیم داریم پسرفت می‌کنیم، کارمان را خیلی خوب انجام می‌دادیم، کسب و کارمان رونق داشت، خانواده مان خوشحال بودند، می‌دانستیم که لطف خدا شامل حال ما هست اما بعد اوضاع تغییر کرد. مثلاً یک مشتری بزرگ را از دست دادیم، فرزندمان نتوانست بورسیه را دریافت کند یا دوستمان ما را ترک کرد. تعجب می‌کنیم که چه اتفاقی افتاد؟چه کار اشتباهی انجام دادیم؟ اما اینکه مشکلاتی برایتان پیش آمده است و دلیل آنها را متوجه نمی‌شوید، به این معنی نیست که خواست خدا نبوده است! خدا گام‌های ما را هدایت می‌کند و گاهی اوقات او یک عقب نشینی برای ما در نظر می‌گیرد، درست همانطوری که دوران رشد وجود دارد، دوران هَرَس کردن هم وجود دارد و بدون این هرس شدن، نمی‌توانیم به آن چیزی که خدا ما را برای آن خلق کرد، تبدیل شویم. اگر یک عقب نشینی در نهایت به نفع ما نباشد، خدا هیچوقت به آن اجازه ورود به زندگیمان را نخواهد داد. شاید برایمان ناراحت کننده باشد، دلیلش را نفهمیم مثلاً قراردادی را از دست دادیم، رابطه‌ای را از دست دادیم یا فرصتی را از دست دادیم. اگر خدا نمی‌خواست چیز بهتری را به شما بدهد، به شما اجازه نمی‌داد که آنها را از دست بدهید. ممکن است یک دوست را از زندگی تان حذف کرده باشد یعنی دوست بهتری قرار است پیدا کنید. ممکن است شغل‌تان را از دست داده باشید یعنی قرار است شغل بهتری پیدا کنید. شما از مشکلی که در سلامتی تان رخ داده است، رنج بردید یعنی سلامتی بیشتری در آینده در انتظارتان است. پس به خاطر عقب نشینی ناامید نشوید، چون نشانه این است که به زودی قرار است پیشرفت کنید.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی موفقیت پس از شکست

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی موفقیت پس از شکست

خیلی بدمیخونه
در ۲ سال پیش توسط 912...211 ( | )
مطمئنم که کتاب خوبی از جول اوستین هست ولی صدای راوی و طرز گفتارش اصلا خوب نیست و واقعا درک نمیکنم این چه مدل فارسی صحبت کردن هست?
در ۲ سال پیش توسط mit...san ( | )
راوی اصلا خوب نیست
در ۲ سال پیش توسط 090...299 ( | )