پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب آموزش، جذب و وفادار کردن همکار جدید

کتاب آموزش، جذب و وفادار کردن همکار جدید
تکنیک‌های کاربردی مدیریت برتر -۲۴

نسخه الکترونیک کتاب آموزش، جذب و وفادار کردن همکار جدید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب آموزش، جذب و وفادار کردن همکار جدید

تناقضی در جامعه‌ی ما وجود دارد. از یک سو عده‌ای بیکارند و از بیکاری می‌نالند، از سویی دیگر شرکت‌ها و مؤسسات به دنبال نیروهای خوب و کارآمد می‌گردند. افرادی وارد شرکت می‌شوند و پس از مدتی کار را ترک می‌کنند. جابه‌جایی، هم برای افراد و هم برای شرکت‌ها پرهزینه است و مشکلات بسیاری را ایجاد می‌کند. چگونه می‌توان بر چنین مشکلاتی فائق شد؟ شرکت‌ها انتظار دارند که بهترین کارشناس با کمترین حقوق و شرایط کاری را استخدام کنند و هیچ مشکلی نیز برای آن‌ها وجود نداشته باشد. اغلب برای آموزش و جذب، برنامه‌ی خاصی وجود ندارد و ادغام و جذب در سازمان به‌شیوه‌ای خودبه‌‌خودی و شانسی صورت می‌گیرد، به جای این که برنامه‌ای مدون و شکل یافته برای این کار وجود داشته باشد. در غیاب چنین برنامه‌ای، افرادی که تازه استخدام شده‌اند نمی‌توانند به خوبی جذب محیط شوند و به شانس آن‌ها بستگی دارد که چه کسی راهنمای آن‌ها شود. اگر فرد مثبتی بود جذب می‌شوند و می‌توانند از کارآیی خود استفاده کنند. در غیر این صورت، پس از مدتی به مشکل برمی‌خورند و دنبال کار دیگری می‌گردند. نبود دیدگاه درست برای جذب و آموزش و وفادار کردن کارکنان، باعث می‌شود تا افراد ناراضی شوند و به فکر کار دیگری باشند تا سرانجام یا استعفا دهند یا اخراج شوند. برنامه‌ی خاصی برای نگه‌داری و حفظ نیروی خوب ندارند. این بی‌توجهی باعث از دست دادن نیروهای کارآمد می‌شود و آن‌ها همواره به دنبال جذب نیروی جدید هستند. در این کتاب، جمع بندی موارد کلیدی از نوع این‌که چگونه می‌توان فردی را آموزش داد تا به کار مسلط شود و بتواند مسؤولیت بپذیرد و ظرایف این کار را طرح می‌کند. سپس نکات ظریفی برای وفادار کردن و حفظ نیرو‌ها مطرح می‌شود. سرمایه‌ی شرکت یا سازمان را افراد مؤثری که در آن کار می‌کنند تشکیل می‌دهد. باید کوشید این سرمایه را حفظ کرد و آن را غنا بخشید. این کتاب می‌تواند در این مورد راهگشا باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب آموزش، جذب و وفادار کردن همکار جدید

بخشی از کتاب آموزش، جذب و وفادار کردن همکار جدید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آموزش، جذب و وفادار کردن همکار جدید

کتاب بدی نیست و توصیه های خوبی داره برا جذب و کمک به راه انداختن یه فرد تازه کار. اما به نظرم تو‌کشور ما مشکل بیشتر این هست که آدم باوجدان که بخواد به تازه واردها کمک کنه کم هست.
در ۹ ماه پیش توسط محمد اسدی ( | )