پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب راهکارهای افزایش دقت و تمرکز کودکان

کتاب راهکارهای افزایش دقت و تمرکز کودکان
راهنمای والدین و مربیان

نسخه الکترونیک کتاب راهکارهای افزایش دقت و تمرکز کودکان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب راهکارهای افزایش دقت و تمرکز کودکان

دقت و تمرکز یک مهارت است و مانند همه مهارت های دیگر قابل آموزش می‌باشد. یکی از مشکلات پیدایش تکنولوژی در قرن حاضر افزایش میزان بی‌دقتی و نقص توجه در کودکان است. کم توجهی شامل طیف وسیعی از کودکان است که از میزان بسیار کم و زیاد به این عارضه دچار هستند. پژوهش ها نشان داده اند که برای برطرف کردن نقص توجه یا ایجاد مهارت دقت و تمرکز والدین اثربخش ترین افراد هستند و حتی اگر کودک نیاز به دارو درمانی دارد، بازی ها و رفتار والدین کمک شایانی به بهبود عملکرد ذهنی و افزایش توجه و دقت در کودک می‌نماید. محتوای کتاب علاوه بر پشتوانه علمی قوی از تجارب بیست و پنج ساله آموزشی نویسندگان بهره برده است. کارایی و اثربخشی راهکارهای عملی و بازی‌های ارائه شده بارها مورد آزمون قرار گرفته و کودکان بی‌شماری با استفاده از این بازی‌ها مهارت دقت و تمرکز را کسب نموده‌اند. کتاب شامل پنج فصل تغذیه و خواب، تمرکز، حافظه، نکاتی برای والدین و معلمان و برنامه های اجرایی می‌باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب راهکارهای افزایش دقت و تمرکز کودکان

بخشی از کتاب راهکارهای افزایش دقت و تمرکز کودکان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب راهکارهای افزایش دقت و تمرکز کودکان