Loading

چند لحظه ...
کتاب خوش بخت، خوش حال و خوش شانس باشید

کتاب خوش بخت، خوش حال و خوش شانس باشید

نسخه الکترونیک کتاب خوش بخت، خوش حال و خوش شانس باشید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۴,۰۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب خوش بخت، خوش حال و خوش شانس باشید

آیا سه واژه‌ی مرکب خوش‌بختی، خوش‌حال و خوش‌شانس یکی هستند؟ اگر یکی نیستند، چه تفاوت‌هایی با هم دارند؟ کدام کلی‌ترین است؟ واقعیت این است اگرچه این سه واژه شبیه می‌نمایند ولی تفاوت‌شان اندک نیست. خوش‌بخت بسیار کلی است و خوش‌حال و خوش‌شانس دو عنصر مهم خوش بختی هستند. ما با عناصر سازنده‌ی خوش‌بختی انسان در جدول رویه‌ی ۵ آشنا می‌شویم: هر کدام سرنامی دارد و شما می‌توانید به هر عنصر از یک تا ۱۰ نمره دهید، در پایان حاصل جمع نمرات خودتان را بر ۱۵۰ بخش کنید تا به درصد خوش بختی خودتان برسید. در این جدول درصد خوش بختی آقای x مساوی ۵۴ است. این فرد با وجودی که در زندگی کم شانس بوده و موفقیت‌های چشمگیری در زندگی‌اش نداشته است ولی در مجموع خود را آدم خوش‌بختی می‌داند؛ او فرد آگاهی است و خوش بختی‌اش را می‌پذیرد و آن را به خوبی حس می‌کند. افرادی که از ۵۰% پایین تر نمره می‌گیرند، طبیعی است که خود را خوش بخت نپندارند؛ آیا به راستی چنین است؟ اگر نمره‌ی آگاهی فلسفی آنان بالا باشد، آن‌ها با این فرض که هیچ انسانی در مقایسه با جمادات و حیوانات بدبخت نیست می‌توان مدعی بود که درصدی خوش‌بخت هستند. انسان تنها موجود اندیشمند است، و این گران بهاترین و نادرترین گوهر در هستی بیگران، نصیب او شده است. و از طرفی بار امانت را او به دوش می‌کشد.

ادامه...

مشخصات کتاب خوش بخت، خوش حال و خوش شانس باشید

بخشی از کتاب خوش بخت، خوش حال و خوش شانس باشید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خوش بخت، خوش حال و خوش شانس باشید