فیدیبو نماینده قانونی نشر آذرسا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی چگونه به راحتی به کسی وابسته نشویم کتاب صوتی

کتاب صوتی چگونه به راحتی به کسی وابسته نشویم

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چگونه به راحتی به کسی وابسته نشویم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صوتی چگونه به راحتی به کسی وابسته نشویم

می‌خواهم درباره « تکیه نکردن و وابسته نشدن به مردم » با شما صحبت کنم. بسیار حس قشنگی است که دیگران ما را باور داشته باشند یا کاری کنند که ما احساس با ارزشمند بودن بکنیم. ما عاشق زمانی هستیم که همسرمان از ما تعریف می‌کند یا زمانی که دوستی به ما دلگرمی می‌دهد یا وقتی که همکاران مان تا دیروقت می‌مانند تا در پروژه به ما کمک کنند. خدا از مردم استفاده می‌کند تا به ما کمک کند به سمت اهدافمان حرکت کنیم. اما نکته این است : شما نباید آنقدر به دیگران وابسته شوید تا احساس لیاقت و ارزشمندی‌ای که در وجودتان احساس می‌کنید ، به رفتاری که دیگران با شما می‌کنند، بستگی داشته باشد.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی چگونه به راحتی به کسی وابسته نشویم

این کتاب صوتی ۳۷ دقیقه و نوزده ثانیه است. نویسنده طبق گفته ی خودش کشیش است. من با توجه به زمان کم، به اندازه ی یک «پادکست صوتی»، از این کتاب صوتی راضی بودم. قضاوت درباره ی قیمت، با خود فیدوبیدو. اما این کتاب صوتی را هر شب گوش خواهم کرد. چون وابستگی و نیاز به گرفتن توجه و تشویش از مردم، نقطه ضعفی است که دارم روش میکنم.
در 1 هفته پیش توسط mahshid taheri