فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک سریع‌تر خواندن در ۱۰ روز

میکروبوک سریع‌تر خواندن در ۱۰ روز
با سریع‌تر خواندن در ۱۰ روز به سرعت کتاب‌ها، مجله‌ها و روزنامه‌ها را تمام کنید و هر چیزی که می‌خوانی

نسخه الکترونیک میکروبوک سریع‌تر خواندن در ۱۰ روز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک سریع‌تر خواندن در ۱۰ روز

سریع‌تر خواندن در ۱۰ روز (۲۰۰۱) برای این‌که انبوه رو به رشد کتاب‌هایی که باید خوانده شوند را به پایان برسانید، طرحی تنظیم کرده است تا به شما کمک کند. با در هم شکستن طرز‌فکرها و عادت‌های بد که از خواندن مؤثر جلوگیری می‌کند و جایگزین کردن آن‌ها با ترفندهای خیلی کارآمد برای خواندن، نسبت به گذشته سریع‌تر خواهید خواند و همه چیز را بیشتر به خاطر خواهید سپرد.‌ چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟ *کسانی که می‌خواهند تندتر بخوانند و چیزهایی که می‌خوانند را بیشتر در ذهن بسپارند *معلمانی که به‌دنبال راهکارهای جدید خواندن برای دانش آموزان هستند *دانشجویان دانشگاه و دوستداران کتاب میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.14 مگابایت
 • تعداد صفحات ۰ صفحه

بخشی از میکروبوک سریع‌تر خواندن در ۱۰ روز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

میکروبوک چیست؟

میکروبوک ها چکیده ای از برترین کتاب های غیر داستانی جهان هستند که با هدف صرف زمان و هزینه کمتر برای مطالعه تهیه شده اند. برای تهیه میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که چکیده کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند و پاسخگوی نیازهای تعداد بیشتری از مخاطبان باشند.
میکروبوک ها با انتخاب و اشاره به نکات اصلی یک کتاب، امکان دریافت بهتر از متن اصلی را به خوانندگان می دهند و در عین حال محتوایی مستقل، قابل فهم و کاربردی هستند.
با خواندن میکروبوک های فیدیبو می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه با محتوای برترین و پرفروش ترین کتاب های جهان آشنا شوید و گستره جذابی از موضوعات متنوع، مانند: روان شناسی و موفقیت، خودیاری، مدیریت، کسب وکار، سبک زندگی، تاریخ، زندگینامه افراد موفق، انگیزش و الهام بخشی، مهارت های ارتباطی و فروش و بازاریابی پیش روی شماست.
فیدیبو تلاش دارد با انتشار صدها نسخه الکترونیک و صوتی برترین میکروبوک ها، کتابخوانی را تبدیل به عادتی روزمره و دلنشین کند.

با «سریع تر خواندن در ۱۰ روز» به سرعت کتاب ها، مجله ها و روزنامه ها را تمام کنید و هر چیزی که می خوانید را درک کنید و به خاطر بسپارید

نویسنده: اَبی مارکس بییل
معرفی اجمالی
سریع تر خواندن در ۱۰ روز (۲۰۰۱) برای این که انبوه رو به رشد کتاب هایی که باید خوانده شوند را به پایان برسانید، طرحی تنظیم کرده است تا به شما کمک کند. با در هم شکستن طرز فکرها و عادت های بد که از خواندن موثر جلوگیری می کند و جایگزین کردن آن ها با ترفندهای خیلی کارآمد برای خواندن، نسبت به گذشته سریع تر خواهید خواند و همه چیز را بیشتر به خاطر خواهید سپرد.
چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟
 • کسانی که می خواهند تندتر بخوانند و چیزهایی که می خوانند را بیشتر در ذهن بسپارند
 • معلمانی که به دنبال راهکارهای جدید خواندن برای دانش آموزان هستند
 • دانشجویان دانشگاه و دوستداران کتاب

درباره نویسنده

اَبی مارکس بییل(۱) بنیانگذار سازمان آموزش شرکتی به نام «مربی شرکتی» و نویسنده کتاب مهارت های موفقیت (راهکارهایی برای مطالعه و یادگیری مستمر) و خالق اپلیکیشن «سرعت بخشی به خواندن » (برنامه ای که به مردم کمک می کند تا مهارت های تند خوانی را به حد عالی برسانند) ، است.
سریع تر بخوانید و بیشتر چیزهایی که خوانده اید را به یاد بیاورید
اگر می توانستید سه آرزو از غول چراغ جادو بخواهید، ممکن است اول از همه یک تریلیون دلار بخواهید یا آرزو کنید بتوانید پرواز کنید. اما برخی از مردم، به خصوص افرادی که دوست دارند مطالعه کنند اما وقت کافی برای خواندن تمام کتاب های موردعلاقه شان را ندارند، شاید اول از همه آرزوی به ‍ دست آوردن قدرت خواندن با سرعت فوق بشری را بکنند.
هیچ تضمینی وجود ندارد که این بخش مهارت های خواندن فوق بشری را به شما بدهد، اما برای اینکه بتوانید تندتر و بهتر مطالب را بخوانید، نیازی به غول چراغ جادو ندارید، بلکه فقط باید یاد بگیرید که چطور برخی عادت های بد را رها کنید و چند روش جدید تمرین کنید.
«سریع تر خواندن در ۱۰ روز» توضیح می دهد که هر کسی می تواند در عرض ۱۰ روز به خوانندگان سریع تری تبدیل شود. این بخش بهترین روش ها، توصیه ها و نمونه های کتاب را گردآوری می کند. با خواندن روزنامه روزانه خود و یا هر گونه مطالب غیر تخیلی که ممکن است در اطراف خود داشته باشید، شروع به تمرین این روش ها بکنید. سپس خواهید دید که چگونه در مسیر تبدیل به یک خواننده سریع قرار می گیرید و در عین حال، می توانید بیشتر آنچه را که می خوانید، به ذهن خود بسپارید.
در این میکروبوک یاد می گیریم که:
 • چرا در مورد مطالعه اشتباه فکر می کنیم؛
 • چطور می توان ۴۰ درصد از اطلاعات یک کتاب را بدون خواندن آن فهمید؛
 • چه اتفاقی برای مغز شما می افتد وقتی قرار نیست همه آن اطلاعات را پردازش کند.
مردم هنگام مطالعه کردن بیش از حد به خود فشار می آورند و در یک زمان کوتاه، مطالب زیادی را می خوانند.
این مشکلی است که ممکن است با آن روبرو شده باشیم. هر روز مطالب خواندنی جالب تری برای پیدا می شوند و شمار کتاب هایی که «باید خوانده شوند» افزایش می یابد.
اما مشکل لزوماً زمان نیست. بلکه این است که به دلیل چند تصور قدیمی غلط درباره خواندن، به طور موثر مطاله نمی کنید.
اول، شما حتماً نباید همه چیز یک کتاب یا روزنامه را بخوانید تا آن را درک کنید. در واقع خواندن تمام چیزهایی که دست تان می رسد غیرممکن است. در عوض باید به انتخاب و الویت بندی چیزی که واقعاً مهم است عادت کنید. بعداً به این قسمت برمی گردیم، اما همان طور که متوجه خواهید شد، وقتی که نحوه پیشخوانی مطالب و تعیین درست بخش هایی که دوست دارید را بدانید، این کار آسان می شود.سریع تر خواندن در ۱۰ روز

با سریع تر خواندن در ۱۰ روز به سرعت کتاب ها، مجله ها و روزنامه ها را تمام کنید و هر چیزی که می خوانید را درک کنید و به خاطر بسپارید

اَبی مارکس بییل

ترجمه: گروه ترجمه ناربوحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

نظرات کاربران درباره میکروبوک سریع‌تر خواندن در ۱۰ روز

خیلی برای من خوب بود. کلا هر سه عادت غلط کند خواندن را داشتم که با خوندن این کتاب کشف شد. ممنون فیدیبو
در 2 هفته پیش توسط اویس نگارش
بد نیست چون همینطور که گفته میکرو بوکه و آومده یه کلیتی رو گفته و خیلی سطحی گذشته و آدم رو یه مقدار سردر گم میکنه
در 1 هفته پیش توسط Jos...lgi