فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک عادت‌های اتمی

میکروبوک عادت‌های اتمی
راهی ساده و اثبات شده برای ایجاد عادت‌های خوب و ترک کردن عادت‌های بد

نسخه الکترونیک میکروبوک عادت‌های اتمی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک عادت‌های اتمی

کتاب عادت‌های اتمی (۲۰۱۸) چارچوبی عملی و اثبات شده برای ایجاد عادت‌های خوب و ترک کردن عادت‌های بد ارائه می‌دهد. این کتاب با استفاده از نتایج پژوهش‌های علمی و مثال‌های واقعی نشان می‌دهد که تغییرهای کوچک در رفتار می‌توانند باعث شکل‌گیری عادت‌های جدید شده و به شما کمک کنند به چیزهای بزرگی در زندگی دست یابید. چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟ *آن‌هایی که می‌خواهند عادت‌های بهتری شکل دهند یا از دست عادت‌های بدشان خلاص شوند *افرادی که دوست دارند دلیل بعضی رفتارهایشان را بدانند *افرادی که می‌خواهند موفقیت‌های بیشتری به دست آورند میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.16 مگابایت
 • تعداد صفحات ۸ صفحه

بخشی از میکروبوک عادت‌های اتمی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

میکروبوک چیست؟

میکروبو ک ها چکیده ای از برترین کتاب های غیر داستانی جهان هستند که با هدف صرف زمان و هزینه کمتر برای مطالعه تهیه شده اند. برای تهیه میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که چکیده کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند و پاسخگوی نیازهای تعداد بیشتری از مخاطبان باشند.
میکروبوک ها با انتخاب و اشاره به نکات اصلی یک کتاب، امکان دریافت بهتر از متن اصلی را به خوانندگان می دهند و در عین حال محتوایی مستقل، قابل فهم و کاربردی هستند.
با خواندن میکروبوک های فیدیبو می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه با محتوای برترین و پرفروش ترین کتاب های جهان آشنا شوید و گستره ی جذابی از موضوعات متنوع، مانند: روان شناسی و موفقیت، خودیاری، مدیریت، کسب وکار، سبک زندگی، تاریخ، زندگینامه افراد موفق، انگیزش و الهام بخشی، مهارت های ارتباطی و فروش و بازاریابی پیش روی شماست.
فیدیبو تلاش دارد با انتشار صدها نسخه الکترونیک و صوتی برترین میکروبوک ها، کتابخوانی را تبدیل به عادتی روزمره و دلنشین کند.

عادت های اتمی: راهی ساده و اثبات شده برای ایجاد عادت های خوب و ترک کردن عادت های بد

نویسنده: جمیز کلیر
معرفی اجمالی
کتاب عادت های اتمی (۲۰۱۸) چارچوبی عملی و اثبات شده برای ایجاد عادت های خوب و ترک کردن عادت های بد ارائه می دهد. این کتاب با استفاده از نتایج پژوهش های علمی و مثال های واقعی نشان می دهد که تغییرهای کوچک در رفتار می توانند باعث شکل گیری عادت های جدید شده و به شما کمک کنند به چیزهای بزرگی در زندگی دست یابید.
چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟
 • آن هایی که می خواهند عادت های بهتری شکل دهند یا از دست عادت های بدشان خلاص شوند
 • افرادی که دوست دارند دلیل بعضی رفتارهایشان را بدانند
 • افرادی که می خواهند موفقیت های بیشتری به دست آورند

درباره نویسنده

جمیز کلیر(۱) نویسنده و کارآفرینی است که روی عادت ها و اثر آن ها در بهبود حال افراد تمرکز کرده است. او در خبرنامه هفتگی اش، که هزاران دریافت کننده دارد، در مورد علم عادت ها و رفتار انسان می نویسد و داستان هایی را از زندگی خود و زندگی افراد برتر حوزه های ورزشی، کسب وکار، هنر و غیره به اشتراک می گذارد.
یاد بگیرید چگونه عادت های کوچک می توانند تاثیر بزرگی در زندگیتان داشته باشند
چه عادت هایی دارید؟ شاید دقیقه ای برای فکر به این سوال نیاز داشته باشید، زیرا عادت ها، رفتارهایی هستند که به صورت خودکار بدون فکر یا فکر کم انجام می دهیم. از درست کردن قهوه وقتی صبح از خواب برمی خیزیم گرفته تا مسواک زدن قبل از خواب در شب، عادت ها زندگی روزانه ما را ماهرانه هدایت می کنند.
درنتیجه، شاید ندانید چه قدرتی در عادت ها نهفته است. حتی کوچک ترین کارها، از پس انداز یک دلار گرفته تا کشیدن یک نخ سیگار اگر روزانه تکرار شوند، می توانند به تدریج به نیرویی بزرگ تبدیل شده و اثری بزرگ داشته باشند. بنابراین، درک و پذیرش عادت ها راهی عالی در کنترل زندگی تان و دستیبایی به چیزهای بیشتر است.
با مطالعه این خلاصه کتاب، یاد خواهید گرفت که این عادت ها دقیقاً چه هستند، چگونه شکل می گیرند و چگونه می توانید آن ها را کنترل کنید تا زندگی خود را بهبود دهید.
در این میکروبوک یاد می گیرید که:
 • چرا زندگی مدرن تا حدی با مدارهای مغز ما در تناقض است
 • چگونه گربه ی داخل جعبه، دانشمندان درک بهتری از شکل گیری عادت ها به دست آورند
 • نوع جدید صابون در محله ای پاکستانی، حاوی چه نکته ای در مورد عادت های ماندگار است.
عادت های کوچک می تواند تاثیر شگفت آور و قدرتمندی در زندگیتان داشته باشند.
هواپیمایی را تصور کنید که از لس آنجلس به سمت نیویورک می رود. اگر هنگام بلند شدن، خلبان تصمیم بگیرد مسیر را ۳.۵ درجه به سمت جنوب تغییر دهد، دماغه هواپیما تنها چند فیت حرکت می کند. بیرون از اتاقک خلبان هیچ مسافری متوجه این تغییر کوچک نمی شود. اما در مسیر سفر بر فراز کشور، تاثیر این تغییر قابل توجه است و مسافران سردرگم نه در نیویورک بلکه در واشنگتن. دی. سی. پیاده می شوند.
ما تغییرات کوچک را متوجه نمی شویم چرا که تاثیر آنی آن ها ناچیز است. اگر امروز تناسب اندام نداشته باشید و ۲۰ دقیقه بدوید همچنان فردا نیز تناسب اندام ندارید. بالعکس، اگر برای شام یک پیتزای سایز خانواده بخورید، یک شبه اضافه وزن پیدا نمی کنید. اما اگر این عادات کوچک را هر روز تکرار کنیم، انتخاب هایمان به نتایج بزرگی ختم می شوند. اگر هر روز پیتزا بخورید، به احتمال زیاد بعد از یک سال وزن قابل توجهی اضافه کرده اید. اگر هر روز ۲۰ دقیقه بدوید، به مرور زمان لاغرتر و متناسب تر می شوید، حتی اگر متوجه ایجاد تغییر نشده باشید.
اگر می خواهید تغییر مثبتی در زندگی تان ایجاد کنید، باید بدانید که تغییر نیاز به صبر دارد، همین طور اعتماد به اینکه عادت هایتان شما را در گذرگاه درست نگاه می دارند - حتی اگر نتایج آنی قابل مشاهده نیستند.
بنابراین، حتی اگر می بینید رفتارها و عاداتتان مثمر ثمر نیستند، سعی کنید به جای تمرکز بر نتایج فعلی بر گذرگاه فعلیتان تمرکز کنید. اگر پول کمی در بانک دارید اما ماهانه چیزی پس انداز می کنید، می توانید مطمئن باشید که گذرگاهتان درست است. ممکن است نتایج فعلی شما عالی نباشند، اما این مسیر را ادامه دهید و پس از چند ماه یا چند سال متوجه پیشرفت بزرگی می شوید. بالعکس، میلیونری که بیشتر از درآمد ماهیانه اش خرج می کند ممکن است ماه به ماه نگران صورتحساب بانکی تان نباشد، اما در انتها، گذرگاهش او را گیر می اندازد.عادت های اتمی

راهی ساده و اثبات شده برای ایجاد عادت های خوب و ترک کردن عادت های بد

جمیز کلیر

ترجمه: گروه ترجمه ناربوحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

نظرات کاربران درباره میکروبوک عادت‌های اتمی