فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک ارتباط اثربخش

میکروبوک ارتباط اثربخش
چطور الهام‌بخش مخاطبتان باشید؟

نسخه الکترونیک میکروبوک ارتباط اثربخش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک ارتباط اثربخش

ارتباط اثربخش (۲۰۱۵) راهنمایی برای تبدیل شدن به یک سخنران مؤثر است. این راهنما شامل هرچیزی اعم از انتخاب تن صدای مناسب است تا دانستن اینکه چطور پیام خود را شکل داده و ارائه کنید. شناختی بهتر از تله‌های سخنرانی عمومی تا بدانید از چه کارهایی اجتناب کنید و روش‌های جذابی کشف کنید که به شما کمک می‌کند به جای سرازیر کردن مشتی اطلاعات به سوی مخاطبان، سخنرانی الهام‌بخشی انجام دهید و آنان را به انجام کاری تشویق کنید. چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟ *مدیر عامل‌ها، مدیران و هر کس که در نقش رهبری ظاهر می‌شود *دانشجویانی که قصد دارند مهارت‌های سخنرانی عمومی خود را تقویت کنند *هر کس که بخواهد در ترغیب کردن برای انجام ایده‌ها بهتر عمل کند میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.18 مگابایت
 • تعداد صفحات ۱۲ صفحه

بخشی از میکروبوک ارتباط اثربخش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

میکروبوک چیست؟

میکروبو ک ها چکیده ای از برترین کتاب های غیر داستانی جهان هستند که با هدف صرف زمان و هزینه کمتر برای مطالعه تهیه شده اند. برای تهیه میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که چکیده کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند و پاسخگوی نیازهای تعداد بیشتری از مخاطبان باشند.
میکروبوک ها با انتخاب و اشاره به نکات اصلی یک کتاب، امکان دریافت بهتر از متن اصلی را به خوانندگان می دهند و در عین حال محتوایی مستقل، قابل فهم و کاربردی هستند.
با خواندن میکروبوک های فیدیبو می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه با محتوای برترین و پرفروش ترین کتاب های جهان آشنا شوید و گستره ی جذابی از موضوعات متنوع، مانند: روان شناسی و موفقیت، خودیاری، مدیریت، کسب وکار، سبک زندگی، تاریخ، زندگینامه افراد موفق، انگیزش و الهام بخشی، مهارت های ارتباطی و فروش و بازاریابی پیش روی شماست.
فیدیبو تلاش دارد با انتشار صدها نسخه الکترونیک و صوتی برترین میکروبوک ها، کتابخوانی را تبدیل به عادتی روزمره و دلنشین کند.

ارتباط اثربخش: چطور الهام بخش مخاطبتان باشید؟

نویسنده: بن و کلی دکر
معرفی اجمالی
ارتباط اثربخش (۲۰۱۵) راهنمایی برای تبدیل شدن به یک سخنران موثر است. این راهنما شامل هرچیزی اعم از انتخاب تن صدای مناسب است تا دانستن اینکه چطور پیام خود را شکل داده و ارائه کنید. شناختی بهتر از تله های سخنرانی عمومی تا بدانید از چه کارهایی اجتناب کنید و روش های جذابی کشف کنید که به شما کمک می کند به جای سرازیر کردن مشتی اطلاعات به سوی مخاطبان، سخنرانی الهام بخشی انجام دهید و آنان را به انجام کاری تشویق کنید.
چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟
 • مدیر عامل ها، مدیران و هر کس که در نقش رهبری ظاهر می شود
 • دانشجویانی که قصد دارند مهارت های سخنرانی عمومی خود را تقویت کنند
 • هر کس که بخواهد در ترغیب کردن برای انجام ایده ها بهتر عمل کند

درباره نویسندگان

بن و کلی دکر(۱)، متخصص های برتر در زمینه ارتباط های کاری هستند. آن ها تجربه مربیگری گسترده ای با استارتاپ های جاه طلب و شرکت های عضو لیست فورچون ۵۰۰ دارند. آن ها با یکدیگر، مغز متفکر ارتباطات «دکر» هستند، شرکتی که به افراد بی شماری کمک کرده است تا مهارت های ارتباطی خود را بهبود بخشند.
مهارت های ارتباطی خود را بهبود ببخشید.
ارتباط موثر می تواند عاملی تعیین کننده در یک مصاحبه شغلی یا ترغیب سرمایه گذاران خارجی شما باشد. اگرچه به اشتراک گذاشتن عقاید به شکلی موثر از نظر منطقی ساده به نظر می رسد، بسیاری از ما همچنان اشتباهات اساسی می کنیم که باعث از دست رفتن فرصت هایمان می شوند.
سخنرانان بزرگ، قوه تخیل عامه مردم را با بلاغت الهام بخش خود تسخیر می کنند. سخنگوی شورانگیز پرآوازه، جان اف کندی را در نظر بگیرید. او ایالات متحده را برای دست یافتن به شاهکارهای باورنکردنی مانند فرود انسان روی ماه، رهبری کرد اما مهارت های ارتباطی بزرگ لزوماً نباید منجر به وقایعی شود که تاریخ را تغییر می دهند: تکنیک های این کتاب می تواند به همان اندازه در جلسه های کاری تان مورد استفاده قرار گیرد.
مواردزیر را خواهید آموخت:
 • احتمالاً کدام یک از پنج اشتباه برقراری ارتباط را انجام می دهید
 • نقش زبان بدن در ارتباط موثر
 • روش شارپ در برقراری ارتباط با حضار چیست
برقراری ارتباط اغلب به دلیل پنج اشتباه معمول شکست می خورد.
اگر در حال سخنرانی هستید، آخرین چیزی که دوست دارید ببینید چرت زدن حضار یا بازی کردن Candy Crush با گوشی شان است.
برای جلوگیری از وقوع این اتفاق، پنج اشتباه معمول افراد هنگام تلاش در برقراری ارتباط با حضار را درک کنید. از این اشتباهات اجتناب کنید و سخنرانی عالی خواهید بود.
بیش از اندازه اهمیت قائل شدن برای محتوا و مطالب سخنرانی اولین اشتباه است. وقتی در این دام افتادید؛ تمام زمانتان را صرف تحلیل بیش از حد هر کلمه می کنید و هیچ زمانی برای ارائه مطالبتان به روشی جالب، اختصاص نمی دهید. حتی اگر درباره درمان سرطان صحبت می کنید، یکجا ایستادن و صحبت با صدای یکنواخت باعث می شود مخاطب ها به خواب بروند.
دومین اشتباه اصالت نداشتن است که باعث بی اعتمادی و قطع ارتباط با حضار می شود. به خاطر داشته باشید در تمام انتخابات ریاست جمهوری بین سال های ۲۰۰۰ و ۲۰۱۶، کاندیدای بازنده مصنوعی و ساختگی به نظر می رسید، در حالی که کاندیدای برنده اصیل و متواضع به نظر می آمد.
اشتباه سوم آمادگی نداشتن است. سنخنرانی تنها جایی نیست که می توانید خود را برای آن آماده کنید. جلسه های اداری، ناهارهای کاری و ملاقات های سرزده اداری همه می توانند از قبل برنامه ریزی شوند. در واقع می توانید برای هر موقعیتی که فکر می کنید درآن فرصت برقراری ارتباط وجود دارد آماده شوید، تا صحبت هایتان الهام بخش و موثر باشند.
اشتباه چهارم فقدان خودآگاهی است. فراموش نکنید که نگاه ما به خودمان همیشه با نگاه دیگران به ما یکسان نیست. ممکن است شما زیادی با نحوه صحبت کردنتان راحت باشید و فکر کنید که این روش کاملاً طبیعی است، در حالیکه مخاطبانتان فکر کنند بیش از حد تند صحبت می کنید. بنابراین حتماً قبل از ارائه پیامتان نظر کسی را درین باره جویا شوید.
اشتباه پنجم پایبندی به شرایط موجود است. زیاد به حاشیه امن خود عادت نکنید و فراموش نکنید که گهگاه خود را به چالش بکشید. اگر امید دارید که رشد کنید و بتوانید بهتر ارتباط برقرار کنید، باید کمی خطر کنید.ارتباط اثربخش

چطور الهام بخش مخاطبتان باشید؟

بن و کلی دکر

ترجمه: گروه ترجمه ناربوحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

نظرات کاربران درباره میکروبوک ارتباط اثربخش