فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی آیین زندگی کتاب صوتی

کتاب صوتی آیین زندگی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی آیین زندگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی آیین زندگی

اگر می‌خواهید از این کتاب بهره واقعی ببرید، فکر نکنید که یک بار سرسری شنیدن کفایت می‌کند. پس از اینکه کتاب را به صورت کامل شنیدید، باید هر ماه چند ساعت را صرف مرور آن بکنید آن بیندازید. هر روز به فکر پیشرفت باشید. این کتاب به ما می‌آموزد که: - چگونه تشویش و نگرانی را از خود دور کنیم. - هر روز برای همان روز زندگی کنیم. - چگونه قبل از اینکه نگرانی، شما را از پا در آورد، شما آن را از پا در آورید. - چگونه از مورد انتقاد قرارگرفتن نگران نشویم. - چگونه بر نگرانی غلبه کنیم. - چگونه کسالتی را که خستگی، نگرانی و بیزاری به بار می‌آورد از بین ببریم. - چگونه در چهارده روز، افسردگی را درمان کنیم. - چگونه مسایل نگران‌کننده را تجزیه و تحلیل و حل کنیم. - چگونه ذهن را از نگرانی خالی کنیم.

ادامه...
  • ناشر نوین کتاب گویا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 728.24 مگابایت

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی آیین زندگی

این کتاب منو از افسردگی و سردرگمی نجات داد. بارها و بارها خوندمش. تو هر مرحله ی سختی از زندگی دوباره و دوباره بهش رجوع کردم و از طریق یک یا چند فصلش مشکلاتم رو حل کردم. گرانبهاترین کتاب توی کتابخونه ی منه.دوازده ساله که دارمش. و تا اخر عمر بهترین راهنمای من خواهد بود.
در 2 ماه پیش توسط
کتابی که من چندبار گوش دادم و هربار نکته جدیدی پیدا کردم
در 4 هفته پیش توسط
دومین کتابی بود ک خودم بعد از آیین دوستیابی،این دوتا کتاب منو ب کتاب خوانی علاقمند کردن،راهکارای این کتاب بینظریه ی سپره فکریه در مقابله با استرس و‌نگرانیهای زندگی
در 2 هفته پیش توسط نیما کاریزما
یکی از دوستام که پیش روانشناس می‌رفت این کتاب رو بهش معرفی کرده بودن، الان که خودم خوندمش به این باور رسیدم که عالیه! اما برای بهتر متوجه شدنش باید چندین بار گوش داد!
در 1 ماه پیش توسط Mohammad Mahdi Nateghi
کتاب فوق العاده ای
در 2 ماه پیش توسط علی عزیزی
کتاب مفید و عالی است برای رفع استرس های بی مورد و انرژی منفی
در 2 هفته پیش توسط
این کتاب تو یه برهه از زندگیم..منو متحول کرد
در 1 ماه پیش توسط عطیه رنگین کمان
من کلا اهل نظر دادن نیستم . اما فوق العاده این کتاب و فوق العاده بودن اجزگرای صوتی جناب قناعت پیشه منو بر آن داشت که اینجا نظر بدهم . فوق العاده است حتما گوش کنید . فقط چند جا از وسط وصل قطع شده لطفاً رسیدگی کنید . مثلاً در فصل انتقادها سی دقیقه فقط داره بقیش رو نداره . حیفه درستش کنید
در 3 روز پیش توسط سلمان وفایی